ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ChampionLW macie rację
0
Abramowicz odchodzi, ciekawe co z czelsi
3
Leeds bite, 28 minuta 3 0 dla Spurs
2
Kulusevski bardzo fajnie w tym Tottenhamie się pokazuje na razie. Chyba będą mieć kozackiego zawodnika za nieduza kasę
3
Ale Arka rozniosła widzew na wyjeździe
4
Czemu ter stegen nie broni?
2
Wchodzi nasza gwiazda
9
Myślę że Barca w obecnej formie by spokojnie wyszła z grupy lm.. Zmarnowany czas z Koemanem
0
Kiedyś by na bank messiego szukał
7
Ferran to tymi strzałami bombele przypomina
0
@Shear007 była symulka ale ręcznik dal pretekst swoim kolejnym głupim zachowaniem
0
Dawać neto w przerwie bo nas ta pokraka załatwi
0
O jak pięknie nasz stegen znowu sabotuje, po co ten baran tam wychodzi
1
Ale w pisde napoli zbiera
0
Komentarz usunięty
1
Przesłanie na dziś
0
Majstersztyk Bartomeu i Planesa
4
Powinniśmy oddać ukraińcom swoje mieszkania żeby było im ciepło i czuli się bezpiecznie oraz żony żeby głodni nie chodzili, już dość się wycierpieli
1
Szachtar teraz będzie grał w ruskiej lidze? Jak to wygląda
0
Patologia wraca na fejm to lubimy
0
Po co dzban dalej biega na tym skrzydle?
2
A ten zaś zapomniał że na bramce stoi
2
Jak ten dzban znowu ta piłkę wybija
0
Pojadą z nami jak Celta hehe
0
Zaraz wciśnie vcf na remis
1
Jaki ten Niemiec jest jebnięty, co on wyczynia w tej bramce.. sam se bramki strzela
5
Gavi zamiast strzelać z 16 metra to woli na skrzydło rozrzucić do nikogo XD DNA BARCY
6
Ten gil to ma stylowe na głowie sprzed dziesięciu lat
5
Przegrać z tottenhamem u siebie XD Oby lfc wzięło tego majstra
13
Nie łam się Torres jeszcze wyjdzie słońce