0

@ChampionLW macie rację

0

Abramowicz odchodzi, ciekawe co z czelsi

3

Leeds bite, 28 minuta 3 0 dla Spurs

2

Kulusevski bardzo fajnie w tym Tottenhamie się pokazuje na razie. Chyba będą mieć kozackiego zawodnika za nieduza kasę

3

Ale Arka rozniosła widzew na wyjeździe

4

Czemu ter stegen nie broni?

2

Wchodzi nasza gwiazda

9

Myślę że Barca w obecnej formie by spokojnie wyszła z grupy lm.. Zmarnowany czas z Koemanem

0

Kiedyś by na bank messiego szukał

7

Ferran to tymi strzałami bombele przypomina

0

@Shear007 była symulka ale ręcznik dal pretekst swoim kolejnym głupim zachowaniem

0

Dawać neto w przerwie bo nas ta pokraka załatwi

0

O jak pięknie nasz stegen znowu sabotuje, po co ten baran tam wychodzi

1

Ale w pisde napoli zbiera

0

Komentarz usunięty

1


Przesłanie na dziś

0

Majstersztyk Bartomeu i Planesa

4

Powinniśmy oddać ukraińcom swoje mieszkania żeby było im ciepło i czuli się bezpiecznie oraz żony żeby głodni nie chodzili, już dość się wycierpieli

1

Szachtar teraz będzie grał w ruskiej lidze? Jak to wygląda

0

Patologia wraca na fejm to lubimy

0

Po co dzban dalej biega na tym skrzydle?

2

A ten zaś zapomniał że na bramce stoi

2

Jak ten dzban znowu ta piłkę wybija

0

Pojadą z nami jak Celta hehe

0

Zaraz wciśnie vcf na remis

1

Jaki ten Niemiec jest jebnięty, co on wyczynia w tej bramce.. sam se bramki strzela

5

Gavi zamiast strzelać z 16 metra to woli na skrzydło rozrzucić do nikogo XD DNA BARCY

6

Ten gil to ma stylowe na głowie sprzed dziesięciu lat

5

Przegrać z tottenhamem u siebie XD Oby lfc wzięło tego majstra

13

Nie łam się Torres jeszcze wyjdzie słońce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?