1

Hahah dobry jest ten typ xd może kiedyś mu zacznie wpadać

2

Ferran idź się skryj do szafy

1

Dobrze ze ten karny z dupy wpadł bo byśmy do jutra rana mogli tak podawać i nic by nie wpadło

0

@Burixon przepraszam w takim razie

1

Rangersi to widzę herb podjebali czelsi

0

Jak się zachowują nasi zawodnicy przy tym golu hahahahh

0

Osimhen z tego ładuje i jest 0 2

4

Chryste jak my nudno gramy, od lat ciągle to samo, tylko teraz gorsi wykonawcy

3

Spokojnie z Atletico tez było 0 1

1

Panie tam spalony był

0

Brawo zieluuuuuuuuuu


1

Brawo Torres super strzał

0

Fajna muzyczka

0

@taris kibice napoli

0

Czy premier league od przyszłego sezonu tez będzie tylko na viaplay? Znowu nam potop szwedzki robią

0

@Szalik nie wiem, mi upc za darmo udostępniło viaplay do końca marca

0

Tez wam już te gówniane viaplay tnie? A mam światłowód, to co będzie w czasie meczu

2

@ObiwanKenobi to jest taki odklejeniec że szkoda gadać, w sumie to akurat do TVP by się nadal

1

@Janas11224 to jak ma wbite to niech siedzi na trybunach, pogra ktoś komu się chce

0

Masakra jakie Atletico jest słabe w tym roku

1

Żółta za takie coś XDD

0

@barcowy1899 Hiszpanie to takie przystojne pipki, przynajmniej piłkarze w większości

0

Myślę że w drugiej połowie powinien wejść za Messiego Icardi, więcej pożytku by miało psg z szybkich skrzydeł i silnej 9 na boisku

1

Dobrze mbappe wygląda.. strach pomyśleć co on z naszą obrona będzie robił w każdym klasyku

0

@Uukasz_93 ciesz się że nie jest w viaplay..

0

@agaFCB wrzuć usuną tylko

1

Oby psg dziś na dziurę dostało

2

Araujo połamany nowe nie znałem

0

@masa11 nie oczekuj od niego za dużo myślenia i skuteczności

5

Adama oczy zamknął i na siłę, szkoda że nie wpadło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?