ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahah dobry jest ten typ xd może kiedyś mu zacznie wpadać
2
Ferran idź się skryj do szafy
1
Dobrze ze ten karny z dupy wpadł bo byśmy do jutra rana mogli tak podawać i nic by nie wpadło
0
@Burixon przepraszam w takim razie
1
Rangersi to widzę herb podjebali czelsi
0
Jak się zachowują nasi zawodnicy przy tym golu hahahahh
0
Osimhen z tego ładuje i jest 0 2
4
Chryste jak my nudno gramy, od lat ciągle to samo, tylko teraz gorsi wykonawcy
3
Spokojnie z Atletico tez było 0 1
1
Panie tam spalony był
0
Brawo zieluuuuuuuuuu
1
Brawo Torres super strzał
0
Fajna muzyczka
0
@taris kibice napoli
0
Czy premier league od przyszłego sezonu tez będzie tylko na viaplay? Znowu nam potop szwedzki robią
0
@Szalik nie wiem, mi upc za darmo udostępniło viaplay do końca marca
0
Tez wam już te gówniane viaplay tnie? A mam światłowód, to co będzie w czasie meczu
2
@ObiwanKenobi to jest taki odklejeniec że szkoda gadać, w sumie to akurat do TVP by się nadal
1
@Janas11224 to jak ma wbite to niech siedzi na trybunach, pogra ktoś komu się chce
0
Masakra jakie Atletico jest słabe w tym roku
1
Żółta za takie coś XDD
0
@barcowy1899 Hiszpanie to takie przystojne pipki, przynajmniej piłkarze w większości
0
Myślę że w drugiej połowie powinien wejść za Messiego Icardi, więcej pożytku by miało psg z szybkich skrzydeł i silnej 9 na boisku
1
Dobrze mbappe wygląda.. strach pomyśleć co on z naszą obrona będzie robił w każdym klasyku
0
@Uukasz_93 ciesz się że nie jest w viaplay..
0
@agaFCB wrzuć usuną tylko
1
Oby psg dziś na dziurę dostało
2
Araujo połamany nowe nie znałem
0
@masa11 nie oczekuj od niego za dużo myślenia i skuteczności
5
Adama oczy zamknął i na siłę, szkoda że nie wpadło