ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie róbcie sobie nadziei za dużej, szkoda będzie się rozczarować o 23
0
Ależ jest w formie Luisito
3
@Dertinho policyjne skurwysyny
3
Komentatorzy jacy załamani XD śmiać mi się chce z nich
5
Wchodzi ten dzikus w getafe
1
Casemiro to widzę ma powroty jak Busket
2
Dziś zaczynamy pogoń noworoczną za liderem
0
Ale xhaka to jest łeb
1
Widać na razie kto dłużej pił
1
Dla mnie to karny był. No ale arsenal na kuponie to nie gwizdnie.
0
Ciekawe czy City w końcu ściągnie w lato jakąś klasowa 9tke
0
@Vamosdembouz wytrzymają
9
Ale iron już nadupiony
2
@Chaoss no pewnie, ja już od wczoraj napieprzam żeby psy powqrwiać
0
@JohnnyBarca Przeczytane głosem Bora
0
@ranger3120 czekaj już pytam Kurskiego
2
Znając Barce to morata pewnie na skrzydle będzie biegał
0
Komentarz usunięty
0
@Comentateiro polaczki słabe są to padają jak muchy
2
@kuz pewnie kibice flamenco naspamowali zgłoszeniami
5
@kiper09 chyba tata płaci
0
Jakiś czas temu było info, że w la lidze zaczną testować non stop zawodników i już mamy wysyp pozytywnych. Ciekawe czy nie zaczną przekładać jak w PL.
0
@Huberc1kk w takiej potężnej lidze to niedziwne że kręci liczby
11
@4Fabregas4 XD
0
Oj jak pięknie się obciął cris
0
United nawet z Newcastle ma problemy xd Ciekawe czy oni jeszcze kiedyś wejdą na topowy poziom
3
Messi XDD qrwa Ci Hiszpanie są jacyś niepoważni. I Haaland w zimie
7
Nawet Polak rodak sobie sieknął
0
Strzelanina w Manchesterze czyli to co lubimy
0
@Dertinho mi też hehe