1

Nie róbcie sobie nadziei za dużej, szkoda będzie się rozczarować o 23

0

Ależ jest w formie Luisito

3

@Dertinho policyjne skurwysyny

3

Komentatorzy jacy załamani XD śmiać mi się chce z nich

5

Wchodzi ten dzikus w getafe

1

Casemiro to widzę ma powroty jak Busket

2

Dziś zaczynamy pogoń noworoczną za liderem

0

Ale xhaka to jest łeb

1

Widać na razie kto dłużej pił

1

Dla mnie to karny był. No ale arsenal na kuponie to nie gwizdnie.

0

Ciekawe czy City w końcu ściągnie w lato jakąś klasowa 9tke

0

@Vamosdembouz wytrzymają

9

Ale iron już nadupiony

2

@Chaoss no pewnie, ja już od wczoraj napieprzam żeby psy powqrwiać

0

@JohnnyBarca Przeczytane głosem Bora

0

@ranger3120 czekaj już pytam Kurskiego

2

Znając Barce to morata pewnie na skrzydle będzie biegał

0

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro polaczki słabe są to padają jak muchy

2

@kuz pewnie kibice flamenco naspamowali zgłoszeniami

5

@kiper09 chyba tata płaci

0

Jakiś czas temu było info, że w la lidze zaczną testować non stop zawodników i już mamy wysyp pozytywnych. Ciekawe czy nie zaczną przekładać jak w PL.

0

@Huberc1kk w takiej potężnej lidze to niedziwne że kręci liczby

11

0

Oj jak pięknie się obciął cris

0

United nawet z Newcastle ma problemy xd Ciekawe czy oni jeszcze kiedyś wejdą na topowy poziom

3

Messi XDD qrwa Ci Hiszpanie są jacyś niepoważni. I Haaland w zimie

7

Nawet Polak rodak sobie sieknął

0

Strzelanina w Manchesterze czyli to co lubimy

0

@Dertinho mi też hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?