15

Takiego karnego nie gwizdnąć

0

Ale sieknął goat na śniegu

4

@chavez od czasu jak robię FBW to łatwiej te nogi idą

2

Hahah w ekstraklasie lepiej VAR ogarniają

0

Ramos spektakularnie odwiedza gabinety medyczne

1

@kkbarca jak na świeżą miotle to bardzo słaby mecz. Kolejny wyjazd i znowu w trąbe

0

Kiedy postawisz bramkę de tomasa XD

0

Dobra czapi out

2

@Nihas czapi

1

@Roobo oj tak ale to będzie widowisko

1

Zyskuje na tym nico także luz, Pedri i tak mało dawał

1

Idealny klub dla niego

1

Ależ Messi zepsuł

0

@Brashearr patologia tej strony

0

Dembélé was not present at the start of training on Tuesday morning. They called him from the club and he responded surprised because he thought they were training in the afternoon. Once notified, he came, although he was late. [TV3]

1

@tbas no laporcie to bym nie wierzył akurat

2



Zombieland

0

@waletpl *dymem z sziszy się nie zaciąga

0

@AxelF sziszą się nie zaciąga

1

Ten gość to nie jest napastnik, kolejny zawodnik który niby obskoczy 3 pozycje w ataku a w Barcelonie na każdej będzie przeciętny

0

@AmigoBlancos tak frustruje mnie dembele i bale XD Ty jak coś powiesz

0

@betonito zagrał tak jak ostatnie pół roku czyli fatalnie

2

@AmigoBlancos kto pytał

1

@Rothan1 bodajże na yt, ale nie pamiętam dokładnie nazwy musiałbyś poszukać pod tym pojęciem ocupas

1

@Rothan1 oglądałem materiał jakiś czas temu o tym

0

@DonMatteo901 zupełnie jak stegen

1

@Thomson29716 94kg, max 130

4

Pewnie trzeba mieć paszporcik covidowy.

3

@Pilka_jest_okragla do busiego jeszcze brakuje

0

Jaki to jest The Bill

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?