ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No nie wierzę on znowu se kolano rozjebal
0
@Hajny nie no ja mu kibicuje, ale źle to wygląda ostatnio
6
Kurwa co ten fati robi w ostatnich meczach xd gorzej jak junior, drewno w nogach
0
@kuz fati miał dobre 2 mecze po kontuzji, ogólnie to breit by więcej dał obecnie
2
0 różnych do przerwy po kursie 50 wejdzie jak w masło xd
1
@kuz nie no spoko, ale specjalnie wchodzić i to sprawdzać to trzeba mieć nudne życie. Zresztą w końcu to gość co przez miesiące codziennie robił streszczenia wiadomości
2
Komentarz usunięty
10
W takim razie Xavi zostaje w Katarze
3
@BorzyKrzys stary pierdziel
0
@Vaven u nas by pewnie nie strzelał
3
Messi ledwo sepleni w swoim języku a taka posadę by chciał zajmować.
0
Ciężko mi sobie wyobrazić że wygramy na wyjeździe.
0
@MarioVeB! No akurat ja mam czystą 2 bo mi zamyka ten mecz, dzięki Panowie za upewnienie
0
Jak myślicie Napoli dziś nie spiehdoli?
21
Też mam arytmie i tachykardie, to już raczej koniec zawodowego grania.
0
@Rewolucja123 po kilku meczach mu się odechce
0
Zaraz Memphis sieknie z wolnego
0
Ależ to była piękna akcja
2
Dobra wyłączam to
1
Dobra Barjuanout
0
@mikiiki czekam na Barce i 3 stowy do przodu
0
@Commando popiles chyba dzisiaj
5
Fenomenalna asysta Cristiano
1
Ależ to cris huknal szkoda że spalony
1
@Kacperbarcade strumyk.tv
2
Barca dziś mi kupon zamyka na 300 także niestety raczej 3 punktów nie będzie
0
Robert Lewandowski piękny zawodnik
1
@Mario96w niestety tak to na razie wygląda
5
Vinicius to jest totalny kozak w tym sezonie, ciekawe czy fati wejdzie w ogóle na choćby jego poziom
0
@Hrzan obrzydliwa radość oszusta