ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA_FOR_EVER no jakieś 3 lata temu jescze owszem, teraz są ciekawsi zawodnicy
8
Nominowane do nagrody warszawianki roku Marta Lempart i babcia Kasia znowu dały popis wczoraj
1
Haha pięknie to GOAT uderzył
0
@Vebrol oby przegrały te miernoty
0
@Baros1990 mocna wypowiedź i zgadzam się z Tobą
2
Codziennie nowa okazja do beki z klubu
0
Komentarz usunięty
17
Super ale luuk de jong by to lepiej zrobił
0
Brawoo cóż za emocje komentatorów
0
@Huck weź sane
5
Nieźle poczyscił teraz Żul
0
@msmsms ostatnie 2 odcinki są nudne jak flaki z olejem
1
@amanter a co jest, copa america?
0
Ciekawe co tych szejkow skłoniło do tego żeby akurat Newcastle wykupić
0
@teacherakademicki może ci przypomnieć kto głosował za ACTA
2
Drużyna przegrywa i Messi znika, nowe nie znałem
1
Komentarz usunięty
0
Hahah frajerzy z paryza
1
Haha tak się strzela a nie klepy do pustej na sile
0
@Rust_Cohle spójrz znowu
0
Taki przód mieć i męczyć bułe z rennes
1
Ale Messi teraz zmarnował wolnego
0
Messi nieprzytomny na razie
2
@vangoor Jędrzejczyk gamrot mankowski między innymi
1
Pierdolone sprzedawczyki najpierw cisneli na fame a teraz na kaske się polasili haha. Profesjonaliści.
1
@SuperPatsonFCB za bramka oblaka taka mała niebieska flaga
0
Na młynie atleti flaga ruchu
1
Suarez pajac jobany
0
@clyde podziękuj laporcie bo to on wyrzucił kibiców
30
Kłamią jak typowi politycy masakra