ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Bykunn chłopie mecz meczowi nierówny
21
Messi piękna strata i brameczka dla Bruggi
0
@DaPidejpi no bo to było za jego pierwszej kadencji o ile się nie mylę
0
Herrera co strzelec ostatnio
0
@DaPidejpi bo kibice którzy organizowali doping dostali zakaz wejścia na stadion bodajże przez Laporte
0
@haryveb944 dla mnie spoko, lepiej niż też cwoki Bozydary itp
0
Słaby ten Messi nic nie gra
0
@AlwaysBlaugrana za to chciał Messiego i coś nie pykło
0
@Kvothe07 dobry trener to chce budować zespół po swojemu jak np Klopp, w Barcelonie od razu masz narzucone przez samego prezydenta jak zespół ma grać.
1
Piękne wyjście do strzelajacego XDD
0
Piękny sprint Roberto już drugi dziś
0
Do takiej gry to potrzeba szybkich skrzydeł a nie de jonga
0
Pięknie Cristiano, GOAT
0
United i Bayern za stowke i czekamy
1
Chłop 10 minut doliczyl XD
0
@Pilka_jest_okragla XDD
1
@VeB 1899 siedzi
3
@dzefrej234 masakra, szkoda chłopa. A my nie mamy kim grać z przodu
4
Thomas nie bijcie ich za mocno
0
Co ten Emerson odstawia XD
0
Zdania są podzielone
2
@masq to dobry zawodnik ale nie za taką kasę, co innego gdyby miał 18 lat
1
@masq często oglądałem lipsk w zeszłym sezonie
3
Chłop jest warty może max 15mln
0
Wygląda na to że laporta to taka sama miernota obecnie jako prezydent jak biden
0
Hahahahahahahaha
2
@Preteee A czemu by miał to zrobić
0
Ale dał piłę idealną Hakimi niczym Emerson
1
Messi na ratunek
1
Fajne akcje psg klei