ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz odpoczywa bo ciężkim sezonie, nagrał się dużo;)
0
@Peciak oby to nie trzeba będzie go oglądać
1
@tomek8756 jesteś człowiekiem okuratnym i sprawiedliwym
2
@LeoMessi1994 super serial, szkoda że takie beznadziejne zakończenie
0
@BarcaInfo prawdopodobnie transmisja będzie płatna, a potem płacz że młodzież odchodzi od futbolu
1
Pique to niedługo będzie za darmo grał
0
@ptrx ale to nie jest koszulka Barcy
3
@gumaz poszło za 30 jeszcze po porannym kursie 14, to jest Polska drużyna w europejskich pucharach także wszystko się może zdarzyć
0
@TridenteMSN w necie
0
Ten dzisiejszy mecz w Barca tv rozumiem że jest do obejrzenia za darmo? Czy dalej skubią jak w zeszłym sezonie.
0
@Katalonbar ten to ma licznik kręcony na bank
3
@amanter którego?
14
A taki dobry chłopak był z tego Gylfiego, zawsze Góðan daginn na klatce mówił
73
@Comentateiro kibicuj se komu chcesz, po co wysrywy jakieś tu tworzysz
0
@krzyrzak69 bo to klub Arabów dlatego nie swiruja
7
Udzielił poparcia dla mordowania Palestyńczyków?
3
Brawo, ten klub jest dla wszystkich
0
@betonito nie ma żadnego
1
@Harnas2 dokładnie, taki Roberto to chyba nigdy stad nie odejdzie, chuj nie rewolucja
3
Donald dziękujemy że wróciłeś
0
@MikusBarca 150km to całkiem sporo
1
@Odcinkowy To ile ludzi w końcu zostało zamordowanych w tej Polsce na euro
0
Od kilku lat będąc kibicem Barcy to najlepiej się zamknąć w szafie. Nawet strojami nas osmieszają
0
@konrad1661 za 2 tygodnie napiszą że za kolejne 3 tygodnie
0
@Swistus172 tak na pewno pozyskamy gości którzy grają na pozycji Messiego
0
@Jankes94 też tak myślę, antek na dyszce i gruby przed nim
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi jest taki dobry że może grać bez żadnego presezonu, podpisze kontrakt dzień przed pierwszym meczem i cyk do podstawy
0
@Asthylath jak tata mi da to możemy się zakładać
1
@Ojciec5tkidzieci mi najbardziej podoba się hymn ZSRR