1

@Pawel13sz odpoczywa bo ciężkim sezonie, nagrał się dużo;)

0

@Peciak oby to nie trzeba będzie go oglądać

1

@tomek8756 jesteś człowiekiem okuratnym i sprawiedliwym

2

@LeoMessi1994 super serial, szkoda że takie beznadziejne zakończenie

0

@BarcaInfo prawdopodobnie transmisja będzie płatna, a potem płacz że młodzież odchodzi od futbolu

1

Pique to niedługo będzie za darmo grał

0

@ptrx ale to nie jest koszulka Barcy

3

@gumaz poszło za 30 jeszcze po porannym kursie 14, to jest Polska drużyna w europejskich pucharach także wszystko się może zdarzyć

0

@TridenteMSN w necie

0

Ten dzisiejszy mecz w Barca tv rozumiem że jest do obejrzenia za darmo? Czy dalej skubią jak w zeszłym sezonie.

0

@Katalonbar ten to ma licznik kręcony na bank

3

@amanter którego?

14

A taki dobry chłopak był z tego Gylfiego, zawsze Góðan daginn na klatce mówił

73

@Comentateiro kibicuj se komu chcesz, po co wysrywy jakieś tu tworzysz

0

@krzyrzak69 bo to klub Arabów dlatego nie swiruja

7

Udzielił poparcia dla mordowania Palestyńczyków?

3

Brawo, ten klub jest dla wszystkich

0

@betonito nie ma żadnego

1

@Harnas2 dokładnie, taki Roberto to chyba nigdy stad nie odejdzie, chuj nie rewolucja

3

Donald dziękujemy że wróciłeś

0

@MikusBarca 150km to całkiem sporo

1

@Odcinkowy To ile ludzi w końcu zostało zamordowanych w tej Polsce na euro

0

Od kilku lat będąc kibicem Barcy to najlepiej się zamknąć w szafie. Nawet strojami nas osmieszają

0

@konrad1661 za 2 tygodnie napiszą że za kolejne 3 tygodnie

0

@Swistus172 tak na pewno pozyskamy gości którzy grają na pozycji Messiego

0

@Jankes94 też tak myślę, antek na dyszce i gruby przed nim

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Messi jest taki dobry że może grać bez żadnego presezonu, podpisze kontrakt dzień przed pierwszym meczem i cyk do podstawy

0

@Asthylath jak tata mi da to możemy się zakładać

1

@Ojciec5tkidzieci mi najbardziej podoba się hymn ZSRR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?