ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Garcia idealny obrońca dla Barcy czyli dobrze piłkę podaje ale bronić nie potrafi, słynne DNA
0
@FCBurnley idealny obrońca dla Barcy czyli dobrze piłkę podaje ale bronić nie potrafi
1
Oyarzabal też do Barcy by się wpasował
0
@Lokoo to by w tym półfinale nie byli, tutaj każdy biega
0
@kamilop XD
0
@Coutinho007 jest morata na ławie
2
@AntekGriezmann ja odwrotnie
1
Potężna ofensywna trójka w hiszpanii
2
Od lat non stop te same mordy naznaczone corocznymi kompromitacjami..
0
Nowy sezon ligue 1 będzie w polskiej telewizji?
0
@Katalonbar aguero
4
Atencjusz
1
Ile jeszcze artykułów będzie o tym samym
5
@barcelonaLM no i co z tego? XD
0
"Ancelotii zaczyna raczkować" XD
1
@dawidw4 daleko mu do busketsa
0
@Comentateiro kto pytał
1
@Vebrol I tak klasyki przegrywamy
25
@MaTt_BarcaFan chlopek co chce być tęczowy i tolerancyjny obraża innych ludzi że są głupsi od niego bo są słabsi z matematyki, nowe nie znałem
0
@zombie to już sąd rozstrzygnie czy mogli czy nie
5
Bardzo dobrze, trzeba respektować umowy
3
@ElKamil polacy mogli być nawet w finale na euro 2016 bo tam w półfinale była walia, niestety biletowy nie wytrzymał ciśnienia
0
@tristan87 no i bardzo dobrze trzeba ograniczać transmisję delty
3
@cyron1 śmieć XD powiedział polaczek sprzed monitora
0
@Pilka_jest_okragla ukrainiec po 15 godzinnej zmianie
0
@neeed grubas to już tylko na levante się nadaje I łapkami pomachać
2
@Comentateiro ale ty głupi
2
@Don-Corleone ogranicz kwasy
0
@Denzon patelka dla quiet
0
Komentarz usunięty