ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak Griezmann pójdzie do Atletico to myślę że obronią mistrza
0
@Khajio inno osobu
4
@elo1600 za pisu wracamy do średniowiecza, w innych krajach małe dziewczynki twerkują A u nas zabraniają im się rzucać proszkami..
2
A i tak się nie wyleczy
2
@PatrychoO pewnie byłeś jedynym który zamówił jego koszulkę w tym roku
2
@barcelonaLM super, w następnych wyborach Tusk wygra i znów zaczniemy się zbliżać ku zachodowi, szkoda tylko tych 8 zmarnowanych lat
0
@sendesara zacofany jak cała Ameryka południowa
2
Tragiczny był ten finał tak jak całe Copa, gratulacje dla Argentyny, po prostu bardziej chcieli wygrać
0
Martinez i de Paul najlepsi zawodnicy Argentyny w tym słabym Copa
0
@cinero1996 przecież na mundialu to Czechy im wklepią
2
Następne Copa America powinno być za 10 lat żeby o tym zapomnieć
0
Messi podziękuj kolegom za ten finał bo równie dobrze mógłby zagrać na skrzydle Grosicki
0
@Hosh jak zwykle kupa
0
Messi się zesral jak zawsze hahah
0
Messi żałosny z tymi symulacjami
1
Ten finał jest tak słaby że się nie liczy
1
@KmN musisz pytać jarka S bo to prawa ręka laporty
1
@CloudJR są zapisywane, po kilkunastu zgłoszeniach postu sprawa jest kierowana do KMP Warszawa
0
Mam nadzieję że dziś w finale Copa wygra równość i szacunek, wynik meczu nie ma znaczenia
0
@masq mam nadzieję że Neymar udowodni że jest GOAT, należy mu się jak psu buda
0
@Nathan nic nowego tutaj
2
Łamanie prawa, mam nadzieję że ktoś się tym zajmie
7
Beksy przeczytajcie cały artykuł
5
Messi powinien połowę oddawać biednym dzieciom w Rosario
1
@Arkadio90 jedź do barcelonki na mecz "kibicu" hahah
0
Wypożycza to się młodych chłopaków z których coś może być, a nie takich emerytów..
2
@4cesc4 niby ma być 100 procent dostępne ale coś mi się wydaje że szybko zamkną stadiony na nowo jak zacznie szaleć jakaś lambda czy inna omega
0
Niestety znów będą łzy i odejście z reprezentacji
0
Wystarczyło postawić na federera i bodo i już polaczki wygrywają, nie ma za co
1
@MesQueUnClub96 bez kitu hahah