4

Jak Griezmann pójdzie do Atletico to myślę że obronią mistrza

0

@Khajio inno osobu

4

@elo1600 za pisu wracamy do średniowiecza, w innych krajach małe dziewczynki twerkują A u nas zabraniają im się rzucać proszkami..

2

A i tak się nie wyleczy

2

@PatrychoO pewnie byłeś jedynym który zamówił jego koszulkę w tym roku

2

@barcelonaLM super, w następnych wyborach Tusk wygra i znów zaczniemy się zbliżać ku zachodowi, szkoda tylko tych 8 zmarnowanych lat

0

@sendesara zacofany jak cała Ameryka południowa

2

Tragiczny był ten finał tak jak całe Copa, gratulacje dla Argentyny, po prostu bardziej chcieli wygrać

0

Martinez i de Paul najlepsi zawodnicy Argentyny w tym słabym Copa

0

@cinero1996 przecież na mundialu to Czechy im wklepią

2

Następne Copa America powinno być za 10 lat żeby o tym zapomnieć

0

Messi podziękuj kolegom za ten finał bo równie dobrze mógłby zagrać na skrzydle Grosicki

0

@Hosh jak zwykle kupa

0

Messi się zesral jak zawsze hahah

0

Messi żałosny z tymi symulacjami

1

Ten finał jest tak słaby że się nie liczy

1

@KmN musisz pytać jarka S bo to prawa ręka laporty

1

@CloudJR są zapisywane, po kilkunastu zgłoszeniach postu sprawa jest kierowana do KMP Warszawa

0

Mam nadzieję że dziś w finale Copa wygra równość i szacunek, wynik meczu nie ma znaczenia

0

@masq mam nadzieję że Neymar udowodni że jest GOAT, należy mu się jak psu buda

0

@Nathan nic nowego tutaj

2

Łamanie prawa, mam nadzieję że ktoś się tym zajmie

7

Beksy przeczytajcie cały artykuł

5

Messi powinien połowę oddawać biednym dzieciom w Rosario

1

@Arkadio90 jedź do barcelonki na mecz "kibicu" hahah

0

Wypożycza to się młodych chłopaków z których coś może być, a nie takich emerytów..

2

@4cesc4 niby ma być 100 procent dostępne ale coś mi się wydaje że szybko zamkną stadiony na nowo jak zacznie szaleć jakaś lambda czy inna omega

0

Niestety znów będą łzy i odejście z reprezentacji

0

Wystarczyło postawić na federera i bodo i już polaczki wygrywają, nie ma za co

1

@MesQueUnClub96 bez kitu hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?