3

Dzień bez afery dniem straconym w tym klubie z dykty

1

@pele1282 dzień maczety przy okazji

9

@PatrykBarcelona Hahah zapomniał się że nie siedzi z nimi przy wódzie

3

Polska Gurooooom

0

Klub z gówna i dykty

0

@kuz dokładnie, widać że im się nie chce, Messi jak wyszedł sobie na spacer znowu to niech zejdzie w przerwie :p

0

Jak można psuć tyle sytuacji XD to są takie pokraki że szok

2

Potężny Suarez 0 bramek w tej edycji LM, to Brejt ma chyba ze dwie

1

@DejMian111 piłkarz ręczny

7

Potężny Cristiano, najlepszy piłkarz świata

1

Szkoda mi go, ale na Boga ile można popełniać te same błędy..

0

Co za ciecie XD

0

@barteggg08 on tu będzie max do końca sezonu

0

@pokemon227 myślę że jeszcze mniej

0

3

BOMBELE W SWOIM STYLU

3

@ZelekBARCA przyjechali na męskie ruchanie, ale na razie tylko 1 w dupe

0

@sintesox za valverde w dwóch pierwszych sezonach to takie leszcze na camp Nou były robione 4 0

5

Oczy bolą dzisiaj od tego meczu

2

@Pilka_jest_okragla żenada co Koeman odwalił z tym składem

0

Kiedy mają być rotację jak nie z cadizem, I jeszcze walkowanie tego busketsa w każdym meczu.. coraz mniej podoba mi się co Koeman robi

2

Śmieszna, słaba kadra.

1

@Remi1899 jak Messi odejdzie to griezmann powinien zostać

0

Z psg chciał grać, jest sobota a on dalej nie trenuje ech

0

@Kusco15 Bolek i Lolek

3

@izabella Ty jesteś nienormalna, to tylko piłkarz i to jeszcze z obcego kraju

0

@Piorun jasnowidz z Twittera też już to widział

3

Ja nie wiem, czemu Barca nie potrafi odpaść w normalnym stylu? Przegrać jedną, dwoma bramkami tylko chvj kvrva co roku wpierdziel kilkoma bramkami. Przecież jak oni w Paryżu zagrają znowu z qpą w majtkach to się skończy na 10+ W dwumeczu dla psg..

11

@LuisSalvano Powrotu XD Ty to jesteś łeb

0

@Ratamahatta I jak zawsze imponujące powroty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?