ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dzień bez afery dniem straconym w tym klubie z dykty
1
@pele1282 dzień maczety przy okazji
9
@PatrykBarcelona Hahah zapomniał się że nie siedzi z nimi przy wódzie
3
Polska Gurooooom
0
Klub z gówna i dykty
0
@kuz dokładnie, widać że im się nie chce, Messi jak wyszedł sobie na spacer znowu to niech zejdzie w przerwie :p
0
Jak można psuć tyle sytuacji XD to są takie pokraki że szok
2
Potężny Suarez 0 bramek w tej edycji LM, to Brejt ma chyba ze dwie
1
@DejMian111 piłkarz ręczny
7
Potężny Cristiano, najlepszy piłkarz świata
1
Szkoda mi go, ale na Boga ile można popełniać te same błędy..
0
Co za ciecie XD
0
@barteggg08 on tu będzie max do końca sezonu
0
@pokemon227 myślę że jeszcze mniej
0
@elmayakos XD
3
BOMBELE W SWOIM STYLU
3
@ZelekBARCA przyjechali na męskie ruchanie, ale na razie tylko 1 w dupe
0
@sintesox za valverde w dwóch pierwszych sezonach to takie leszcze na camp Nou były robione 4 0
5
Oczy bolą dzisiaj od tego meczu
2
@Pilka_jest_okragla żenada co Koeman odwalił z tym składem
0
Kiedy mają być rotację jak nie z cadizem, I jeszcze walkowanie tego busketsa w każdym meczu.. coraz mniej podoba mi się co Koeman robi
2
Śmieszna, słaba kadra.
1
@Remi1899 jak Messi odejdzie to griezmann powinien zostać
0
Z psg chciał grać, jest sobota a on dalej nie trenuje ech
0
@Kusco15 Bolek i Lolek
3
@izabella Ty jesteś nienormalna, to tylko piłkarz i to jeszcze z obcego kraju
0
@Piorun jasnowidz z Twittera też już to widział
3
Ja nie wiem, czemu Barca nie potrafi odpaść w normalnym stylu? Przegrać jedną, dwoma bramkami tylko chvj kvrva co roku wpierdziel kilkoma bramkami. Przecież jak oni w Paryżu zagrają znowu z qpą w majtkach to się skończy na 10+ W dwumeczu dla psg..
11
@LuisSalvano Powrotu XD Ty to jesteś łeb
0
@Ratamahatta I jak zawsze imponujące powroty