2

Tylko trochę szkoda że jak była okazja wygrać superpuchar to przedreptał większość meczu :(

10

Niedziwne że mięśniówki łapie, jak Rudy go wystawiał co 3 dni w pierwszym składzie, kiedy on nawet w Ajaxie nie grał w każdej kolejce tylko na zmianę z Mazraouim. Oby coś z niego było, bo w tych ostatnich meczach to się o własne nogi potykał

1

@Janas11224 ten na tvn o hipnozie XD

2

@kuz u mnie w Bytomiu około 20 osób, krzyczą że kobieta jest rewolucją i jebac pis, zobaczymy czy to nabierze na sile jak na jesieni. Z tego co widzę po komentarzach ludzi już więcej osób ma z tego beke

3

@tomek8756 możliwe bo dużo osób nigdy nie zasługuje na ludzi z PO, więc głosują przeciw danej partii.. A restrykcje wiele nie zmieniają, bo tak naprawdę tylko Konfederacja jest przeciwko nim.

8

@JarekS franco był faszystą, a nie prawicowcem

52

@DamianPSV Messi nawet jak się nie poci to dzięki niemu wygrywamy

1

Brawo Sheffield, za zwycięstwo z mułami trzymam kciuki za utrzymanie :D

0

Co ten Messi wymyślił przy tym sam na sam.. Za dużo rozwiązań w głowie

0

Mingueza to jest kabareciarz XD

7

Mogło być i z 4 0 po 1 połowie, mam nadzieję że kolejnej dogrywki nie będzie..

2

Qrwa co za głupki dobierają te stroje

2

@xVENUMx to że ktoś się zachowywał tak w szkole, nie oznacza że w dorosłym życiu będzie taki sam. Niektórzy z wiekiem mądrzeją.

32

@Janiama dobrze panie wszystkowiedzacy już przestajemy wierzyć

0

@kaamil1910 pewnie że droga wolna

1

@IronSanHybrid zajebiste, a oglądałeś jak jechał po feministkach? Też ekstra odcinek

0

@itmustbejoke dla mnie odejście do PSG to będzie smutny koniec Messiego w Barcelonie, i spora rysa na jego historii w tym klubie.

2

Komentarz usunięty

0

@klopx chodzi mi o to że chyba nie zdają sobie sprawy jak to się skończy. I głównie zwracam się z tym pytaniem do nich właśnie.

0

@Arczinho7 ale zdajesz sobie sprawę że wtedy będzie problem w ogóle wejść do top 4?

0

Widzę że niektórzy tutaj piszą o sprzedaży tylu zawodników. Griezmann, Coutinho, Umtiti, Dembele itp. Messi odejdzie za darmo. Pytanie kim my wtedy mamy grać?

7

De Jong piłkarzem meczu

1

@Murazor mam wrażenie że on w miejscu biega

5

MSN by temu elche wsadziło 8 bramek z brzeczkiem na ławce

0

Mingueza to jest qrwa ciajmada

2

@Roobo dramat, marudzi dziś jak stara baba

0

Goool jupi

0

@KleikRMA tylko w tym meczu jeszcze nie zagra

0

@monsterrize dembele to jest zupełnie inny typ gracza, słabo myśli na boisku

0

Co ten sztanga za balony dzisiaj rzuca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?