ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tylko trochę szkoda że jak była okazja wygrać superpuchar to przedreptał większość meczu :(
10
Niedziwne że mięśniówki łapie, jak Rudy go wystawiał co 3 dni w pierwszym składzie, kiedy on nawet w Ajaxie nie grał w każdej kolejce tylko na zmianę z Mazraouim. Oby coś z niego było, bo w tych ostatnich meczach to się o własne nogi potykał
1
@Janas11224 ten na tvn o hipnozie XD
2
@kuz u mnie w Bytomiu około 20 osób, krzyczą że kobieta jest rewolucją i jebac pis, zobaczymy czy to nabierze na sile jak na jesieni. Z tego co widzę po komentarzach ludzi już więcej osób ma z tego beke
3
@tomek8756 możliwe bo dużo osób nigdy nie zasługuje na ludzi z PO, więc głosują przeciw danej partii.. A restrykcje wiele nie zmieniają, bo tak naprawdę tylko Konfederacja jest przeciwko nim.
8
@JarekS franco był faszystą, a nie prawicowcem
52
@DamianPSV Messi nawet jak się nie poci to dzięki niemu wygrywamy
1
Brawo Sheffield, za zwycięstwo z mułami trzymam kciuki za utrzymanie :D
0
Co ten Messi wymyślił przy tym sam na sam.. Za dużo rozwiązań w głowie
0
Mingueza to jest kabareciarz XD
7
Mogło być i z 4 0 po 1 połowie, mam nadzieję że kolejnej dogrywki nie będzie..
2
Qrwa co za głupki dobierają te stroje
2
@xVENUMx to że ktoś się zachowywał tak w szkole, nie oznacza że w dorosłym życiu będzie taki sam. Niektórzy z wiekiem mądrzeją.
32
@Janiama dobrze panie wszystkowiedzacy już przestajemy wierzyć
0
@kaamil1910 pewnie że droga wolna
1
@IronSanHybrid zajebiste, a oglądałeś jak jechał po feministkach? Też ekstra odcinek
0
@itmustbejoke dla mnie odejście do PSG to będzie smutny koniec Messiego w Barcelonie, i spora rysa na jego historii w tym klubie.
2
Komentarz usunięty
0
@klopx chodzi mi o to że chyba nie zdają sobie sprawy jak to się skończy. I głównie zwracam się z tym pytaniem do nich właśnie.
0
@Arczinho7 ale zdajesz sobie sprawę że wtedy będzie problem w ogóle wejść do top 4?
0
Widzę że niektórzy tutaj piszą o sprzedaży tylu zawodników. Griezmann, Coutinho, Umtiti, Dembele itp. Messi odejdzie za darmo. Pytanie kim my wtedy mamy grać?
7
De Jong piłkarzem meczu
1
@Murazor mam wrażenie że on w miejscu biega
5
MSN by temu elche wsadziło 8 bramek z brzeczkiem na ławce
0
Mingueza to jest qrwa ciajmada
2
@Roobo dramat, marudzi dziś jak stara baba
0
Goool jupi
0
@KleikRMA tylko w tym meczu jeszcze nie zagra
0
@monsterrize dembele to jest zupełnie inny typ gracza, słabo myśli na boisku
0
Co ten sztanga za balony dzisiaj rzuca