ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Conte wpuszczaj lukaku
1
Mam nadzieję że zagrają bo już kaska na 1X poszła
2
@DaPi jaraj normalnie, ja miałem wyrywany, i wszystko było git po fajce;)
3
@Bykunn nie jestem wirusologiem, ale kiedy połowa rodziny traci pracę dzięki kolejnym wspaniałym decyzją rządów światowych to nikt mi nie zabroni pisać co o tym myśle ;) Pozdro
3
@Bykunn maseczki tyle pomagają co lockdowny, czyli nic ;)
3
Te lockdowny to się chyba skończą za 5 lat jak już cały świat i biznesy padną. A ludzie dalej potulnie będą w maseczkach śmigać i siedzieć w domach, bo przecież te lockdowny jak widać dają świetne efekty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@rocky5 spoko ale wykończenie to jest poziom viniciusa
0
Ten mecz powinien być już zamknięty w 1 połowie, ale co Messi i dembele marnują to jest dramat
0
@AlexDark00 pierwsze minuty ale im dalej tym gorzej
1
Dembele jest beznadziejny dzisiaj
0
@Jacu327 jedną mieli
0
Każdy zawodnik co do Barcy przychodzi to zaczyna się składać do strzałów jak sztanga
0
Zajebiste zmiany xd
0
Ta akcja Messiego z Pedrim jak za dawnych lat, tylko kiedyś by to Messi strzelił między nogami
0
Remisem się skończy
3
Araujo to też tak ciągle się wydaje że zaraz kontuzji dozna
2
Rudy ściągnij już tego Brejta
0
@Unique zazdro wielkie
0
Messi już chyba nie wróci do tego strzelania co kiedyś
4
Pedri bliżej już nie będzie XD
4
Magic touch sztangi
7
Świetna próba Leo
2
Potężny strzał Pedriego
0
Ech co ten Tonali odwalil
0
@kuz Podpisuje się
2
@Ghotti mam tak samo, szkoda tylko że nie mamy kasy na kogoś lepszego..
3
Brawo Gruby chociaż na pustą trafiasz I ratujesz kupon
0
@Joe_Pesci raczej nie nam niestety
4
Żałosne Atletico