0

Conte wpuszczaj lukaku

1

Mam nadzieję że zagrają bo już kaska na 1X poszła

2

@DaPi jaraj normalnie, ja miałem wyrywany, i wszystko było git po fajce;)

3

@Bykunn nie jestem wirusologiem, ale kiedy połowa rodziny traci pracę dzięki kolejnym wspaniałym decyzją rządów światowych to nikt mi nie zabroni pisać co o tym myśle ;) Pozdro

3

@Bykunn maseczki tyle pomagają co lockdowny, czyli nic ;)

3

Te lockdowny to się chyba skończą za 5 lat jak już cały świat i biznesy padną. A ludzie dalej potulnie będą w maseczkach śmigać i siedzieć w domach, bo przecież te lockdowny jak widać dają świetne efekty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@rocky5 spoko ale wykończenie to jest poziom viniciusa

0

Ten mecz powinien być już zamknięty w 1 połowie, ale co Messi i dembele marnują to jest dramat

0

@AlexDark00 pierwsze minuty ale im dalej tym gorzej

1

Dembele jest beznadziejny dzisiaj

0

@Jacu327 jedną mieli

0

Każdy zawodnik co do Barcy przychodzi to zaczyna się składać do strzałów jak sztanga

0

Zajebiste zmiany xd

0

Ta akcja Messiego z Pedrim jak za dawnych lat, tylko kiedyś by to Messi strzelił między nogami

0

Remisem się skończy

3

Araujo to też tak ciągle się wydaje że zaraz kontuzji dozna

2

Rudy ściągnij już tego Brejta

0

@Unique zazdro wielkie

0

Messi już chyba nie wróci do tego strzelania co kiedyś

4

Pedri bliżej już nie będzie XD

4

Magic touch sztangi

7

Świetna próba Leo

2

Potężny strzał Pedriego

0

Ech co ten Tonali odwalil

0

@kuz Podpisuje się

2

@Ghotti mam tak samo, szkoda tylko że nie mamy kasy na kogoś lepszego..

3

Brawo Gruby chociaż na pustą trafiasz I ratujesz kupon

0

@Joe_Pesci raczej nie nam niestety

4

Żałosne Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?