0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Pepcio pakuj już walize z City, taką pake mieć I co drugi mecz w łeb

3

Brawo Tottki jazda z tą obrona na kilkaset baniek

7

De Jong jest taki jałowy, przypomina mi Rakiticia, tylko Ivan chociaż czasem bramkę strzelił z dystansu.

0

@masik86 Coutinho

28

Jednak ludzie na rambli mieli rację z tym, że amigosi chcieli grać do czterdziestki.

5

Luis na zdjęciu już chyba w co najmniej 6 miesiącu ciąży

0

Możliwe że to jego koniec, miejmy nadzieję że wróci chociaż w osiemdziesięciu procentach do swojej najlepszej wersji

2

Komentarz usunięty

1

Dobra pieprzyć ten mecz idę pić

1

Fati ogarnij się bo żółta masz

1

@KamilZ porównanie po chuju

36

Świetne wrzutki Dembuś XDD

0

@The Game 10 nie będzie grał to kto go weźmie? Ma siedzieć na trybunach 3 lata?

0

Griezmann niech strzela

0

To są jakieś jajca z tym Griezmannem

0

No to mi Bombel zamknął jadaczkę

0

Dobre 10 minut i teraz meczenie buły przez 80 jak z Kijowem

2

Miernota umysłowa dziesięć razy mógł podać Fatiemu

1

Hahaha pique I Roberto haah

5

@skakun95 Na pustą też jest problem

0

Czemu to nie wpada ech

1

Roberto hahah zajebista obrona

0

Tak blisko dwa razy, zaraz Betis na 1 0

0

@FCB24 I Bombele vs Bartra

26

I tyle z jajec Koemana

0

Zobaczymy jak im pójdzie bez Messiego

0

Dest wczoraj był objezdzany jak dziecko, w sobotę Roberto zagra

2

@scotti Przecież on od kilku lat nie biega

1

Ktoś wie kiedy mniej więcej Kałtinio wraca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?