ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Pepcio pakuj już walize z City, taką pake mieć I co drugi mecz w łeb
3
Brawo Tottki jazda z tą obrona na kilkaset baniek
7
De Jong jest taki jałowy, przypomina mi Rakiticia, tylko Ivan chociaż czasem bramkę strzelił z dystansu.
0
@masik86 Coutinho
28
Jednak ludzie na rambli mieli rację z tym, że amigosi chcieli grać do czterdziestki.
5
Luis na zdjęciu już chyba w co najmniej 6 miesiącu ciąży
0
Możliwe że to jego koniec, miejmy nadzieję że wróci chociaż w osiemdziesięciu procentach do swojej najlepszej wersji
2
Komentarz usunięty
1
Dobra pieprzyć ten mecz idę pić
1
Fati ogarnij się bo żółta masz
1
@KamilZ porównanie po chuju
36
Świetne wrzutki Dembuś XDD
0
@The Game 10 nie będzie grał to kto go weźmie? Ma siedzieć na trybunach 3 lata?
0
Griezmann niech strzela
0
To są jakieś jajca z tym Griezmannem
0
No to mi Bombel zamknął jadaczkę
0
Dobre 10 minut i teraz meczenie buły przez 80 jak z Kijowem
2
Miernota umysłowa dziesięć razy mógł podać Fatiemu
1
Hahaha pique I Roberto haah
5
@skakun95 Na pustą też jest problem
0
Czemu to nie wpada ech
1
Roberto hahah zajebista obrona
0
Tak blisko dwa razy, zaraz Betis na 1 0
0
@FCB24 I Bombele vs Bartra
26
I tyle z jajec Koemana
0
Zobaczymy jak im pójdzie bez Messiego
0
Dest wczoraj był objezdzany jak dziecko, w sobotę Roberto zagra
2
@scotti Przecież on od kilku lat nie biega
1
Ktoś wie kiedy mniej więcej Kałtinio wraca?