0

Firpo w końcu jakiś lepszy mecz

0

Dobra dawać semedo za desta hahah

1

Mingueza to nie wie gdzie jest

1

Karny ewidentny

2

Już dla Ajzenbiśla podium szykują

1

Komentarz usunięty

16

Do tego czasu to Suarez się będzie toczył

2

@Chakalaka Tytuł za mocny

6

@Gomess Trochę przeginka, ale myślę że młody jak dorosnie będzie mu wdzięczny za to

3

@Shapiro Jprdl co za przedstawienie.. Po co się szczepią, przecież I tak już nam zapowiedzieli 3 fale :) A potem 4, 7 i 10

57

Ładnie mi w robocie Cristiano krzyknął na całą halę

0

@Guffi Dostają sprzeczne komunikaty z Brukseli

8

Podobno w tej szczepionce na Covid jest jakiś specjalny chip, który tak działa na mózg, że od razu po jego wstrzyknieciu zaczyna się głosować na PiS, także uważajcie co przyjmujecie, Kaczyński widać trzyma cały świat za jaja

9

Uwaga Messi szkaluje lgbt

0

Ale dno ten wywiad

2

XDD

0

Co to za nastolatek na zdjęciu?

0

Bramkarz Leeds to kabaret

2

Wystarczy robić mniej testów i już tylko kilkadziesiąt osób zmarło na covid, widać rozwiązanie jest bardzo proste

0

@Kapitan_SW no chyba lubi

0

Czemu Curry tą szczękę tak żuje

52

Jprdl nie ma innych piłkarzy? On już tu był, chciał odejść i odszedł, niedługo ma 30 lat..

0

@ViscaBarca123 Wielkiej różnicy nie ma, chociaż Dest to chociaż czasem elegancko do obrony wróci

0

Mustafi Lenglet to będzie duet marzeń

8

3 0 do przodu na wyjeździe w lidze, no powiem zaskoczyli mnie

2

Cienko to widzę, miłego oglądania pany

0

Podajcie tlen Luisowi

0

Brawo Atleti :)

1

@BarcaInfo Tempa

3

Znowu gówno płynie do Wisły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?