0

Szkoda że to nie Marcelo tylko Alba :')

0

Nie no wykończenie Messiego w tym sezonie to jest jakiś żart

0

Pirlo na boisku

0

@Matelel Idzik

0

Ryży śpi chyba zamiast zmiany robić

0

Vasquez który już raz Messiego czyści, dramat

0

Pedri kryminał dzisiaj, boi się piłki

2

Nie było karnego

0

Masakra co gra Sterling dzisiaj, traci te piłki jak Messi

5

Spoko skład, ale Pedri na skrzydle to będzie zmiana w połowie już

0

Kolejny słaby mecz City

0

0-0

15

Real zawsze walczy do końca, akurat tego nigdy im nie można odmówić. Nie chowają głowy w piasek jak pewien Argentyńczyk

3

Messi na ławę bo poziom Griezmanna prezentuje w tym sezonie

0

@Rust_Cohle Jedno z drugim się nie wyklucza, chyba że to Twoje ostatnie pieniądze to faktycznie, kup lepiej psu przysmak

1

Na fortunie kurs na Węgrów 33.00, zapewne będzie 5 0 dla Barcy, ale rzucić jakąś dyszkę nie zaszkodzi :p. Tym bardziej że nawet wtedy jak byliśmy mocarzami zdarzały się porażki np z Rubinem Kazań na CN

1

Szacunek dla niego

8

@rns Nie

3

Obecnie wolę obejrzeć mecz ekstraklasy niż jakikolwiek La Ligi oprócz meczów Barcy. Poziom drużyn i ich defensywie nastawienie po prostu odrzuca. Do tego arbitrzy którzy jawnie olewają VAR, sędziują po swojemu, bardzo stronnniczo. Taki Nyom powinien być uspokojony przez sędziego żółta kartką w 10 minucie, wtedy może bardziej zająłby się gra w piłkę niż pajacowaniem. Ogólnie obrzydliwa jest gra Getafe, zachowanie ich trenera. Przypominają drużyny Mourinho z dawnych lat.

0

"Podpiął Barcelonę pod respirator" co za niefortunne słowa w tych czasach

0

@Vicky no to zajebisty pożytek z niego

5

@Vicky Suarez gowno by dał I tak

1

Pierwsze dwa mecze był kozak pressing, dzisiaj tego nie widać

0

Widzę stroje i już wiem że będzie porażka

2

@Hubso Curva Sud i Curva Nord to chyba te grupy kibicowskie co mają sztamę ze Stal Stalowa Wola

1

@itmustbejoke Zupełnie inny styl grania

2

Gada tak bo nic nie wchodzi

2

Koncert pod batutą dyrygenta Brzeczka

0

@AlexDark00 otrzyj łzy i oglądaj koncert kadry polskiego Bonda

10

Chamsko grają te bosniaki, ale Polska Husaria pokazuje im miejsce w szeregu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?