ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że to nie Marcelo tylko Alba :')
0
Nie no wykończenie Messiego w tym sezonie to jest jakiś żart
0
Pirlo na boisku
0
@Matelel Idzik
0
Ryży śpi chyba zamiast zmiany robić
0
Vasquez który już raz Messiego czyści, dramat
0
Pedri kryminał dzisiaj, boi się piłki
2
Nie było karnego
0
Masakra co gra Sterling dzisiaj, traci te piłki jak Messi
5
Spoko skład, ale Pedri na skrzydle to będzie zmiana w połowie już
0
Kolejny słaby mecz City
0
0-0
15
Real zawsze walczy do końca, akurat tego nigdy im nie można odmówić. Nie chowają głowy w piasek jak pewien Argentyńczyk
3
Messi na ławę bo poziom Griezmanna prezentuje w tym sezonie
0
@Rust_Cohle Jedno z drugim się nie wyklucza, chyba że to Twoje ostatnie pieniądze to faktycznie, kup lepiej psu przysmak
1
Na fortunie kurs na Węgrów 33.00, zapewne będzie 5 0 dla Barcy, ale rzucić jakąś dyszkę nie zaszkodzi :p. Tym bardziej że nawet wtedy jak byliśmy mocarzami zdarzały się porażki np z Rubinem Kazań na CN
1
Szacunek dla niego
8
@rns Nie
3
Obecnie wolę obejrzeć mecz ekstraklasy niż jakikolwiek La Ligi oprócz meczów Barcy. Poziom drużyn i ich defensywie nastawienie po prostu odrzuca. Do tego arbitrzy którzy jawnie olewają VAR, sędziują po swojemu, bardzo stronnniczo. Taki Nyom powinien być uspokojony przez sędziego żółta kartką w 10 minucie, wtedy może bardziej zająłby się gra w piłkę niż pajacowaniem. Ogólnie obrzydliwa jest gra Getafe, zachowanie ich trenera. Przypominają drużyny Mourinho z dawnych lat.
0
"Podpiął Barcelonę pod respirator" co za niefortunne słowa w tych czasach
0
@Vicky no to zajebisty pożytek z niego
5
@Vicky Suarez gowno by dał I tak
1
Pierwsze dwa mecze był kozak pressing, dzisiaj tego nie widać
0
Widzę stroje i już wiem że będzie porażka
2
@Hubso Curva Sud i Curva Nord to chyba te grupy kibicowskie co mają sztamę ze Stal Stalowa Wola
1
@itmustbejoke Zupełnie inny styl grania
2
Gada tak bo nic nie wchodzi
2
Koncert pod batutą dyrygenta Brzeczka
0
@AlexDark00 otrzyj łzy i oglądaj koncert kadry polskiego Bonda
10
Chamsko grają te bosniaki, ale Polska Husaria pokazuje im miejsce w szeregu