5

Tiba come to Barca

0

@DonMatteo901 ciekawe jak jutro Piast sobie poradzi. Kopenhaga w zeszłej rundzie ledwo przeszła

0

Moder po tym meczu na pewno zostanie w Lechu jeszcze w tym sezonie

0

@wroclawianin89 przecież liga belgijska to są obecnie podobne ogóry co Polacy także mają szansę

3

Brawo Lech, po awans

2

Piękna piłeczka Ramirez

0

Masakra jak Moder dzisiaj Busketsi

1

Ciekawe jak długi wierszyk naskrobie Leo na insta

0

@pawel0304 po co ta publikacja, to niedobra jest

1

Komentarz usunięty

0

@Herato strzela podobnie jak kiedyś Balo w Milanie

4

Łby na tej stronie po eurowpierdolu krzyczeli o rewolucji, jak Amigo ma odejść to płaczą że to super napastnik. Rzygać się chce tymi waszymi wypocinami, mentalne gimnazjum.

0

Włączyłem City i myślałem że powtórka Tottenhamu leci

1

Zlataaan piękna główka


0

@BaroPodertos Neymar style

2

Zlatan to by się dogadał z Grubym z tym machaniem łapami do kolegów :p

3

@xBoMBoWiECx będzie niespodzianka

0

Meczem aston villi z shefield możnaby więźniów torturować

0

@kibicsportu na koniec będzie na odwrót;)

0

@zenoowity rezerwowy w ajaxie

0

@damianex10 podobna do chodakowskiej

1

@Przemek2323 A co robiłeś Kaczafiemu zakupy?

0

@CalcioFan co on taki popuchnięty

1

@Barcelismo pięknie lał wodę od początku

5

@Keson ogląda powtórkę wiadomości

0

@KamilZ Firpo też był sprawdzony, nawet w tym samym klubie

0

Gra obronna Świętych to kryminał

0

@Olkovsky9 jak mało, przecież tu wszyscy piszą że jest słaby to ile byś chciał

0

Komentarz usunięty

42

Straciliśmy wszyscy 2 godziny życia, czas się napić, dobrego wieczoru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?