ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Tiba come to Barca
0
@DonMatteo901 ciekawe jak jutro Piast sobie poradzi. Kopenhaga w zeszłej rundzie ledwo przeszła
0
Moder po tym meczu na pewno zostanie w Lechu jeszcze w tym sezonie
0
@wroclawianin89 przecież liga belgijska to są obecnie podobne ogóry co Polacy także mają szansę
3
Brawo Lech, po awans
2
Piękna piłeczka Ramirez
0
Masakra jak Moder dzisiaj Busketsi
1
Ciekawe jak długi wierszyk naskrobie Leo na insta
0
@pawel0304 po co ta publikacja, to niedobra jest
1
Komentarz usunięty
0
@Herato strzela podobnie jak kiedyś Balo w Milanie
4
Łby na tej stronie po eurowpierdolu krzyczeli o rewolucji, jak Amigo ma odejść to płaczą że to super napastnik. Rzygać się chce tymi waszymi wypocinami, mentalne gimnazjum.
0
Włączyłem City i myślałem że powtórka Tottenhamu leci
1
Zlataaan piękna główka
0
@BaroPodertos Neymar style
2
Zlatan to by się dogadał z Grubym z tym machaniem łapami do kolegów :p
3
@xBoMBoWiECx będzie niespodzianka
0
Meczem aston villi z shefield możnaby więźniów torturować
0
@kibicsportu na koniec będzie na odwrót;)
0
@zenoowity rezerwowy w ajaxie
0
@damianex10 podobna do chodakowskiej
1
@Przemek2323 A co robiłeś Kaczafiemu zakupy?
0
@CalcioFan co on taki popuchnięty
1
@Barcelismo pięknie lał wodę od początku
5
@Keson ogląda powtórkę wiadomości
0
@KamilZ Firpo też był sprawdzony, nawet w tym samym klubie
0
Gra obronna Świętych to kryminał
0
@Olkovsky9 jak mało, przecież tu wszyscy piszą że jest słaby to ile byś chciał
0
Komentarz usunięty
42
Straciliśmy wszyscy 2 godziny życia, czas się napić, dobrego wieczoru