0

@Esio spokojnie Leo też ma jeszcze szansę na jedno trofeum, w końcu się nie badał

2

Szkoda, miałem nadzieję że zobaczę w końcu nową Barcelonę gdzie każdy bierze udział w pressingu i wszyscy biorą odpowiedzialność za wynik. Niestety znowu czeka nas ta sama wolna gra z wolnym elektronem Messim, który gdy Suarez odejdzie to już chyba tylko Albie będzie podawał :')

62

Trzeba mieć jaja żeby zostać zdrajcą, no tak

1

@kamilkrycha do spotkania nie doszło

0

@KruszoN16 Ta Nysa w 3 lidze obrywa kilkoma bramkami od każdego, tydzień temu bodajże 7 1 przegrali..

1

Wynik Łęcznej to jakiś żart..

24

Żałosne są te pytania o Messiego

0

@Mow_mi_Douglas no do kompletu z Messim

4

@Cwaniak4 pewnie grubą premię za podpis ma obiecaną jak odejdzie za free

1

@AlwaysBlaugrana Bartomeu go nie puści, nie wiem jak on sobie wyobraża powrót Messiego do drużyny po tym wszystkim. Jeszcze najlepsze jakby dalej kapitanem był :')

1

@NeroTFP dla Stanowskiego to chyba z Messim plecak

3

@Kettger wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

2

@FCBKasza on wygrał jednak 2x mistrzostwo więc może trochę szacunku

2

Czyli jeśli City chce Messiego tylko za darmo to zostaje w Barcelonie. Mam nadzieję że odbiorą mu opaskę.

1

@VenoM piękny widok

46

Trudno żeby się pojawił bez badań

4

Rozumiem że Suarez na pewno odchodzi skoro jego pensja nie została obniżona.

1

@cules100pro za coutinho griezmann bo więcej pracuje w obronie, A na ataku nie wiem, musiałby ktoś nowy przyjść

0

@Coutinho007 podobała mi się jego walka i zaangażowanie na boisku ale za te płacze w mediach niech idzie do Conte

4

Dzięki za wszystko i powodzenia

1

@KibicBarcy84 nie doczekamy się do czasu transferu

1

@LuisSalvano przecież Messi nie odejdzie pisałeś

4

@Pilka_jest_okragla myślałem że fakersa pokazuje anemikowi

2

Opętany chęcią zwycięstwa tak jak Cristiano. To im pozwoliło tyle osiągnąć.

0

@parpe polecam poczytać na anglojęzycznych stronach City co myślą o tym transferze

2

@MesQueUnClub96 Liverpool Real Juve Bayern PSG

1

@Misanthrope a może on mieszka w Krakowie

2

@10SzymonBarca10 może być w końcu on nawet za darmo by grał dla Barcy

0

Ale co to ma za znaczenie że klauzuli nie ma? Tak czy siak mogą go nie puścić skoro ma ważny kontrakt.. tej klauzuli I tak nikt by nie wpłacił.

0

@vukoo haha no już widzę jak gość z cywilizowanego kraju wróci teraz do Argentyny kopac piłkę za pół darmo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?