ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esio spokojnie Leo też ma jeszcze szansę na jedno trofeum, w końcu się nie badał
2
Szkoda, miałem nadzieję że zobaczę w końcu nową Barcelonę gdzie każdy bierze udział w pressingu i wszyscy biorą odpowiedzialność za wynik. Niestety znowu czeka nas ta sama wolna gra z wolnym elektronem Messim, który gdy Suarez odejdzie to już chyba tylko Albie będzie podawał :')
62
Trzeba mieć jaja żeby zostać zdrajcą, no tak
1
@kamilkrycha do spotkania nie doszło
0
@KruszoN16 Ta Nysa w 3 lidze obrywa kilkoma bramkami od każdego, tydzień temu bodajże 7 1 przegrali..
1
Wynik Łęcznej to jakiś żart..
24
Żałosne są te pytania o Messiego
0
@Mow_mi_Douglas no do kompletu z Messim
4
@Cwaniak4 pewnie grubą premię za podpis ma obiecaną jak odejdzie za free
1
@AlwaysBlaugrana Bartomeu go nie puści, nie wiem jak on sobie wyobraża powrót Messiego do drużyny po tym wszystkim. Jeszcze najlepsze jakby dalej kapitanem był :')
1
@NeroTFP dla Stanowskiego to chyba z Messim plecak
3
@Kettger wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
2
@FCBKasza on wygrał jednak 2x mistrzostwo więc może trochę szacunku
2
Czyli jeśli City chce Messiego tylko za darmo to zostaje w Barcelonie. Mam nadzieję że odbiorą mu opaskę.
1
@VenoM piękny widok
46
Trudno żeby się pojawił bez badań
4
Rozumiem że Suarez na pewno odchodzi skoro jego pensja nie została obniżona.
1
@cules100pro za coutinho griezmann bo więcej pracuje w obronie, A na ataku nie wiem, musiałby ktoś nowy przyjść
0
@Coutinho007 podobała mi się jego walka i zaangażowanie na boisku ale za te płacze w mediach niech idzie do Conte
4
Dzięki za wszystko i powodzenia
1
@KibicBarcy84 nie doczekamy się do czasu transferu
1
@LuisSalvano przecież Messi nie odejdzie pisałeś
4
@Pilka_jest_okragla myślałem że fakersa pokazuje anemikowi
2
Opętany chęcią zwycięstwa tak jak Cristiano. To im pozwoliło tyle osiągnąć.
0
@parpe polecam poczytać na anglojęzycznych stronach City co myślą o tym transferze
2
@MesQueUnClub96 Liverpool Real Juve Bayern PSG
1
@Misanthrope a może on mieszka w Krakowie
2
@10SzymonBarca10 może być w końcu on nawet za darmo by grał dla Barcy
0
Ale co to ma za znaczenie że klauzuli nie ma? Tak czy siak mogą go nie puścić skoro ma ważny kontrakt.. tej klauzuli I tak nikt by nie wpłacił.
0
@vukoo haha no już widzę jak gość z cywilizowanego kraju wróci teraz do Argentyny kopac piłkę za pół darmo xd