ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dominikpiqe Wagner już chyba nie gra, zresztą od niego to nawet gruby lepszy
3
@Pawel1985 co za bzdury
1
@FDJ won z tym anemikiem busketem, ile można
10
Sevilla dzisiaj masa szczęścia
0
Cieniutkie te hiszpańskie drużyny
2
@Tuc Przecież Messi sam wspiera ten program swoimi koleżkami z drużyny
0
@tristan87 Ze slawkiem stworzą świetny duet
1
Messi 1 z resztą się zgadzam
0
@Jaca27 Dobry deal dla Zagłębia, 5 mln za takie drewno
0
@klaudiusz_blau w wojsku tak :p
2
Messi nie odejdzie z Barcelony, ma tu kilka domów, biznesy, jego rodzina ma się tu bardzo dobrze. Od kilku lat te niby odejścia to zwykły szantaż, kiedyś o podwyżki teraz o wywalenie Bartomeu.
0
Nieźle się załatwili tymi płacami
3
Garcia upomina się o kartkę widać płynie w nim krew barcelonismo
48
Stegen wczoraj podał z jakieś 8 razy do piłkarzy Bayernu jeden z jego najgorszych meczów, czysty sabotaż
1
Ale cancelo ma nóżkę ułożona palce lizać
0
Lyon niczym ajax rok temu
1
Guardiola przerażenie w oczach
0
@Veb1233 oby był z nami jak najdłużej
0
Setien Vidala na skrzydło ustawia A Pep de brujne, krajfowcy tak majo
1
Dla City chyba też lepiej żeby po 0 1 odpadli z lyonem bo kolejni dostaną 8 od bayernu
2
Tiki taka już dawno umarła
0
@matirix20 Dzięki
0
Kiedy zaczyna się nowy sezon La Liga?
1
Wszyscy po trochę
51
To że kibiców mają za nic wiadomo już od kilku lat
0
@VenoM Na pewno byłoby to kolejne wzmocnienie
0
@Janas11224 jacy kibice? Z Chin?
2
Szkoda że z tych 8 goli Lewy strzelił tylko jednego, jedynym pozytywem dla mnie byłoby gdyby miał ich kilka.
0
Było odpaść z Napoli po jakimś remisie ehh..
0
Ale żeby Sevilla nie miała 15 mln na transfer.. Biedne te kluby hiszpańskie.