2

@Dominikpiqe Wagner już chyba nie gra, zresztą od niego to nawet gruby lepszy

3

@Pawel1985 co za bzdury

1

@FDJ won z tym anemikiem busketem, ile można

10

Sevilla dzisiaj masa szczęścia

0

Cieniutkie te hiszpańskie drużyny

2

@Tuc Przecież Messi sam wspiera ten program swoimi koleżkami z drużyny

0

@tristan87 Ze slawkiem stworzą świetny duet

1

Messi 1 z resztą się zgadzam

0

@Jaca27 Dobry deal dla Zagłębia, 5 mln za takie drewno

0

@klaudiusz_blau w wojsku tak :p

2

Messi nie odejdzie z Barcelony, ma tu kilka domów, biznesy, jego rodzina ma się tu bardzo dobrze. Od kilku lat te niby odejścia to zwykły szantaż, kiedyś o podwyżki teraz o wywalenie Bartomeu.

0

Nieźle się załatwili tymi płacami

3

Garcia upomina się o kartkę widać płynie w nim krew barcelonismo

48

Stegen wczoraj podał z jakieś 8 razy do piłkarzy Bayernu jeden z jego najgorszych meczów, czysty sabotaż

1

Ale cancelo ma nóżkę ułożona palce lizać

0

Lyon niczym ajax rok temu

1

Guardiola przerażenie w oczach

0

@Veb1233 oby był z nami jak najdłużej

0

Setien Vidala na skrzydło ustawia A Pep de brujne, krajfowcy tak majo

1

Dla City chyba też lepiej żeby po 0 1 odpadli z lyonem bo kolejni dostaną 8 od bayernu

2

Tiki taka już dawno umarła

0

@matirix20 Dzięki

0

Kiedy zaczyna się nowy sezon La Liga?

1

Wszyscy po trochę

51

To że kibiców mają za nic wiadomo już od kilku lat

0

@VenoM Na pewno byłoby to kolejne wzmocnienie

0

@Janas11224 jacy kibice? Z Chin?

2

Szkoda że z tych 8 goli Lewy strzelił tylko jednego, jedynym pozytywem dla mnie byłoby gdyby miał ich kilka.

0

Było odpaść z Napoli po jakimś remisie ehh..

0

Ale żeby Sevilla nie miała 15 mln na transfer.. Biedne te kluby hiszpańskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?