0

Koniec męczenia buły zapraszamy za tydzień..

0

Frankie po dobrym meczu z Betisem wrócił do swojego poziomu z poprzednich meczów

0

Pomoc posyła piękne prostopadłe piłki

3

W końcu zacznie coś się dziać piękna bramka

0

Czemu ten Valverde zmian nie robi

3

Brawo Messi więcej takich piłek do Griezmanna

0

Czemu de Jong nie rozrzuci na prawą tylko do Messiego odgrywa tragedia

7

Nyom to się chyba z buszu wyrwał przecież faul ewidentny

1

Chyba tego gola nie powinno być

0

O Umtiti chyba też kontuzja

3

O Messi już powiedział Fatiemu komu nie podawać :D

0

Messi ostatnia bramka z Osasuna?

0

Barca powinna od 3 lat w tych koszulkach wychodzić w takim razie

0

@NaFazieHitman A gdzie napisałem że nie robią? Angielska częściej oglądam dlatego więcej takich sytuacji widzę

3

Przecież Ci sędziowie w Anglii robią wałki co mecz teraz powinien być ewidentny karny dla Southampton I nie ma karnego kpina

0

@LuisSalvano Za to lubi faule poudawać

0

@LuisSalvano Haha raz na różowo, a blond to jego naturalny rozumiem

0

@LuisSalvano Neymar Cię nie irytuje jak się robi na wystrzelenca?

1

@kamilos1214 Spoko komentuje, gdybym nie wiedział że to on to bym nie poznał

0

@Kajtek77 Jak dla mnie akurat VAR w Polsce działa bardzo dobrze

0

@Hiacynk Bramkarsko zdecydowanie masz rację, zobaczymy co Majecki pokaże w Monaco

0

@Hiacynk Mam nadzieję że z Majeckiego będą ludzie, bo Drągowski to cwierćmózg

1

@TheMefju Też stawiam na Milan, myślę że spokojnie w Top 4 by z nimi był

1

Dla chętnych, PSG gra w pucharze Francji o 18 30, transmisja Polsat sport news

1

@Hiacynk W Napoli też cienko z bramkarzami, ostatnio myślałem że to moze być prawdopodobny kierunek

5

Vidal faul z saltem od razu

0

Fekir się w końcu rozkręca w tym Betisie

1

@Peniu Tak mi się kojarzy że to z Porto było

0

No i karniaczek

2

Bayern w drugiej połowie nie istnieje ale pewnie to wygrają jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?