ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koniec męczenia buły zapraszamy za tydzień..
0
Frankie po dobrym meczu z Betisem wrócił do swojego poziomu z poprzednich meczów
0
Pomoc posyła piękne prostopadłe piłki
3
W końcu zacznie coś się dziać piękna bramka
0
Czemu ten Valverde zmian nie robi
3
Brawo Messi więcej takich piłek do Griezmanna
0
Czemu de Jong nie rozrzuci na prawą tylko do Messiego odgrywa tragedia
7
Nyom to się chyba z buszu wyrwał przecież faul ewidentny
1
Chyba tego gola nie powinno być
0
O Umtiti chyba też kontuzja
3
O Messi już powiedział Fatiemu komu nie podawać :D
0
Messi ostatnia bramka z Osasuna?
0
Barca powinna od 3 lat w tych koszulkach wychodzić w takim razie
0
@NaFazieHitman A gdzie napisałem że nie robią? Angielska częściej oglądam dlatego więcej takich sytuacji widzę
3
Przecież Ci sędziowie w Anglii robią wałki co mecz teraz powinien być ewidentny karny dla Southampton I nie ma karnego kpina
0
@LuisSalvano Za to lubi faule poudawać
0
@LuisSalvano Haha raz na różowo, a blond to jego naturalny rozumiem
0
@LuisSalvano Neymar Cię nie irytuje jak się robi na wystrzelenca?
1
@kamilos1214 Spoko komentuje, gdybym nie wiedział że to on to bym nie poznał
0
@Kajtek77 Jak dla mnie akurat VAR w Polsce działa bardzo dobrze
0
@Hiacynk Bramkarsko zdecydowanie masz rację, zobaczymy co Majecki pokaże w Monaco
0
@Hiacynk Mam nadzieję że z Majeckiego będą ludzie, bo Drągowski to cwierćmózg
1
@TheMefju Też stawiam na Milan, myślę że spokojnie w Top 4 by z nimi był
1
Dla chętnych, PSG gra w pucharze Francji o 18 30, transmisja Polsat sport news
1
@Hiacynk W Napoli też cienko z bramkarzami, ostatnio myślałem że to moze być prawdopodobny kierunek
5
Vidal faul z saltem od razu
0
Fekir się w końcu rozkręca w tym Betisie
1
@Peniu Tak mi się kojarzy że to z Porto było
0
No i karniaczek
2
Bayern w drugiej połowie nie istnieje ale pewnie to wygrają jeszcze