ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LightningStrike czasem wpadam na GKS na jakiś ciekawszy mecz
7
Fornalik polski Klopp
1
@VENOMStyle kiedyś tak nie było, w rewanzach z Arsenalem czy Milanem grał świetnie i strzelał piękne bramki, chyba te porażki z kadrą go zlamały i to przełożyło się na Barce
1
@FranzMaurer przecież na tym etapie są same takie drużyny
5
Wystarczyło dać na Mińsk i już Piast prowadzi
1
@macio_944 no jak przetupta ze spuszczoną głową to wszyscy będą pisać że mogli go sprzedać teraz ;)
1
Ale dzisiaj wspaniały wieczór z polskimi drużynami w europejskich pucharach. Będzie się działo
0
@clyde ostatnio 3 godziny były problemy z wejściem
0
@LuisSalvano to jest dorosły facet z żoną i dwójką dzieci, a nie chłopak
5
@ILovethisGame serio cieszy Cię oglądanie jego sprintow I podań jeszcze przez rok?
4
@Firestone i tak już się skończyły
1
@Danny Gaucho ale to nie była ironia, zgadzam się z tym co piszesz
1
@Danny Gaucho dokładnie, przecież coutinho, firpo czy dembele to na papierze były bardzo dobre transfery, pomijając cenę
3
Mogliby to załatwić jak ludzie, będą to faxami załatwiać?
3
@Kamiloza91 jego i tak za chwilę tu nie będzie, A że jego spieprzony wizerunek doprowadzi do czystki to akurat świetnie
0
@DarekFCBnaZawsze dwóch bo gruby też wtedy odejdzie
1
@Cave widocznie nie byli fanami
0
@DanielOOL Musisz się nauczyć, I tak niedługo by odszedł
0
@AV0CAD0 Tylko z tego co widać żaden solidny trener nie chce tu przyjść póki jest Leo
1
@Adey To że Messi sobie wymyślił przedłużenie czasu tej klauzuli nie znaczy że są sąd mu przyzna rację
2
Mam nadzieję że barto się nie ugnie miała być rewolucja I dlatego ten cały cyrk teraz. I ten Suarez na Twitterze, niech się nie udziela jego czas się skończył
0
Messi właśnie załatwia suarezowi dalsza grę super
1
@robsesh Dokładnie, już niektórzy widać zapomnieli o blamażach
0
@barcelonaLM szkoda że nikt nie widzi w tym winy również zawodników którzy traktują ten klub jak prywatny folwark. Trzeba z tym skończyć bo za rok przegramy 0 10
0
@barcelonaLM nie jest
0
Oho był telefon od Leo
0
@cules100pro tylko jakie znaczenie w zeszłym sezonie miał umtiti I rakitic? Żadne tak naprawdę. Buskets to był piłkarz pierwszego składu który zawodzi od lat dlatego powinien się pakować razem z Suarezem.
4
@kaladin Super gość był w formie kilka sezonów A od kilku ciągle tylko się czeka kiedy do tej formy wróci. Chyba 3 lata czekania wystarcza
0
Ech już miałem nadzieję że nie będę musiał oglądać tej ofiary losu z piątka na plecach
1
https://ibb.co/bLRwP4C
Tłumacz mówi prawdę nam