0

@LightningStrike czasem wpadam na GKS na jakiś ciekawszy mecz

7

Fornalik polski Klopp

1

@VENOMStyle kiedyś tak nie było, w rewanzach z Arsenalem czy Milanem grał świetnie i strzelał piękne bramki, chyba te porażki z kadrą go zlamały i to przełożyło się na Barce

1

@FranzMaurer przecież na tym etapie są same takie drużyny

5

Wystarczyło dać na Mińsk i już Piast prowadzi

1

@macio_944 no jak przetupta ze spuszczoną głową to wszyscy będą pisać że mogli go sprzedać teraz ;)

1

Ale dzisiaj wspaniały wieczór z polskimi drużynami w europejskich pucharach. Będzie się działo

0

@clyde ostatnio 3 godziny były problemy z wejściem

0

@LuisSalvano to jest dorosły facet z żoną i dwójką dzieci, a nie chłopak

5

@ILovethisGame serio cieszy Cię oglądanie jego sprintow I podań jeszcze przez rok?

4

@Firestone i tak już się skończyły

1

@Danny Gaucho ale to nie była ironia, zgadzam się z tym co piszesz

1

@Danny Gaucho dokładnie, przecież coutinho, firpo czy dembele to na papierze były bardzo dobre transfery, pomijając cenę

3

Mogliby to załatwić jak ludzie, będą to faxami załatwiać?

3

@Kamiloza91 jego i tak za chwilę tu nie będzie, A że jego spieprzony wizerunek doprowadzi do czystki to akurat świetnie

0

@DarekFCBnaZawsze dwóch bo gruby też wtedy odejdzie

1

@Cave widocznie nie byli fanami

0

@DanielOOL Musisz się nauczyć, I tak niedługo by odszedł

0

@AV0CAD0 Tylko z tego co widać żaden solidny trener nie chce tu przyjść póki jest Leo

1

@Adey To że Messi sobie wymyślił przedłużenie czasu tej klauzuli nie znaczy że są sąd mu przyzna rację

2

Mam nadzieję że barto się nie ugnie miała być rewolucja I dlatego ten cały cyrk teraz. I ten Suarez na Twitterze, niech się nie udziela jego czas się skończył

0

Messi właśnie załatwia suarezowi dalsza grę super

1

@robsesh Dokładnie, już niektórzy widać zapomnieli o blamażach

0

@barcelonaLM szkoda że nikt nie widzi w tym winy również zawodników którzy traktują ten klub jak prywatny folwark. Trzeba z tym skończyć bo za rok przegramy 0 10

0

@barcelonaLM nie jest

0

Oho był telefon od Leo

0

@cules100pro tylko jakie znaczenie w zeszłym sezonie miał umtiti I rakitic? Żadne tak naprawdę. Buskets to był piłkarz pierwszego składu który zawodzi od lat dlatego powinien się pakować razem z Suarezem.

4

@kaladin Super gość był w formie kilka sezonów A od kilku ciągle tylko się czeka kiedy do tej formy wróci. Chyba 3 lata czekania wystarcza

0

Ech już miałem nadzieję że nie będę musiał oglądać tej ofiary losu z piątka na plecach

1

https://ibb.co/bLRwP4C

Tłumacz mówi prawdę nam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?