ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP szacun dla cr, starzeje się z klasą
9
@FafitFCB A potem przychodzi reprezantacjs i grają jakby byli zawodnikami Lechii
5
To niech Messi zapieprza I pomaga młodym, bo jak ma zamiar fochy stroic jak 18latek to niech już leci do Pepcia :)
1
@ksobi niestety serio ;)
4
@Tomo1989 naburmuszony jak zwykle ostatnio
0
@saviolagzk ale bzdury wypisujesz
1
@saviolagzk No bo Roberto grał świetnie
0
W drugiej połowie Messi out I zobaczymy czy spróbują bardziej drużynowo grać
0
@KamilZ klepia I klepia zero gry jeden na jeden
0
Messi już szuka guza
0
@BarcaInfo bramka roku
0
@Witam w 2023 ;)
1
@kamiVeB Nie
0
@Mizander lepiej zacząć już przed
1
https://ibb.co/dkj4khX
Dziękuję pan Bułka hehe
0
Czyli jeszcze Luisa poogladamy kilka lat
4
@Rewolucja123 to samo od 5 lat.. on już nigdy nie będzie w formie
1
Szkoda tego griezmanna, w innym klubie na "10" myślę że znowu wrocilby do dobrej formy
0
@Coutinho007 nie no nie da się
2
@messi564 No i na razie gowno z tego wyrzezbili.
3
@Suzu 2 miesiące w Barcy i wróci do poprzedniego stanu
3
@dinero dokładnie, też zwróciłem na to uwagę, nawet Vidal koło niego wyglądał dobrze
1
@cules100pro dzięki
1
@cules100pro to jest Free czy jakieś eurasy trzeba wpłacić?
5
Ten sobotni sparing Barcy będzie gdzieś pokazywany w necie?
0
@Explode no czarne stroje ogólnie są fajne
6
@Grubson06 nie mam słów, tyle jest kolorów to jebną różowy
0
Ktoś się orientuje czemu na Czechy taki fajny kurs w meczu ze Szkocja? Połowa drużyny na kwarantannie czy jak
3
@Comentateiro "pod byle pretekstem"
7
Ramos na 9 za Suareza