ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Fati sobie lubi przynejmarzyć
0
Ma gaz ten Roberto
5
Potężny Rakitic
3
@maatiixx pewnie z Robertem sami to pisali xd "Nacjonalizm jest ok" XD
1
Dawać Cadiz wygrajcie to..
1
Ciekawe jak sobie Semedo poradzi dzisiaj
2
@arsenallondyn0 oczywiście że jest, Arka i LKS jadą po kolei każdego. Korona też nieźle sobie radzi mimo braku kasy
0
@333tricampeones333 spójrz na wynik i masz odpowiedź
4
@Janiama Messi by na pewno zwatpil w ten projekt sportowy, oczekiwałby nowego
7
Messi dalej do City chce uciekać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobra lester siedzi po kursie 9 ciekawe czy Cadiz to jakoś wymeczy 1 0 ..
0
Komentarz usunięty
1
@NeroTFP bez kitu tych pajacow się nie da czytać :')
4
Griezmann by odszedł gdzieś indziej to stawiam że też by zaraz bramki ładował xd Ten klub ma po prostu taki specyficzny styl że meczą bułę od kilku lat
6
Suarez już dwie rączki na kolana, nabiegał się więcej niż w Barcy przed 3 mecze XD
9
Luis już w swoim stylu partoli sete
2
Pęknie to Felix skończył
1
Ale ich Hoffenheim jedzie z kontr7 xd Gdyby Lyon w lm był skuteczniejszy to nawet do finału by nie doszli
0
Diego Costa czuje oddech grubego na plecach
4
I to jest walka do końca, Messi przy 0 3 już by głowę spuścił I tylko czekać na ostatni gwizdek
0
@viscajasiek rozkreci się pewnie
5
Werner to na razie jak dziecko we mgle
1
Ładnie zawinal Mount
0
@PatrykBarcelona niestety tak :')
2
@arasz1819 Messi ma wielkie jaja - nic smiesniejszego już dzisiaj nie przeczytam.
4
Jak tu pracować w takim klubie jak ciągle kłótnie, pretensje i wbijanie szpilek. Oby w przyszłym roku cała stara gwardia odeszła i wtedy można zacząć budować na nowo Barcelonę.
4
@Danny Gaucho co on taki młody
0
@neymarjr_143 chłopie ale masz nick kreatywny
4
@dawidor9 zgadzam się z Tobą