0

Szkoda że Fati sobie lubi przynejmarzyć

0

Ma gaz ten Roberto

5

Potężny Rakitic

3

@maatiixx pewnie z Robertem sami to pisali xd "Nacjonalizm jest ok" XD

1

Dawać Cadiz wygrajcie to..

1

Ciekawe jak sobie Semedo poradzi dzisiaj

2

@arsenallondyn0 oczywiście że jest, Arka i LKS jadą po kolei każdego. Korona też nieźle sobie radzi mimo braku kasy

0

@333tricampeones333 spójrz na wynik i masz odpowiedź

4

@Janiama Messi by na pewno zwatpil w ten projekt sportowy, oczekiwałby nowego

7

Messi dalej do City chce uciekać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobra lester siedzi po kursie 9 ciekawe czy Cadiz to jakoś wymeczy 1 0 ..

0

Komentarz usunięty

1

@NeroTFP bez kitu tych pajacow się nie da czytać :')

4

Griezmann by odszedł gdzieś indziej to stawiam że też by zaraz bramki ładował xd Ten klub ma po prostu taki specyficzny styl że meczą bułę od kilku lat

6

Suarez już dwie rączki na kolana, nabiegał się więcej niż w Barcy przed 3 mecze XD

9

Luis już w swoim stylu partoli sete

2

Pęknie to Felix skończył

1

Ale ich Hoffenheim jedzie z kontr7 xd Gdyby Lyon w lm był skuteczniejszy to nawet do finału by nie doszli

0

Diego Costa czuje oddech grubego na plecach

4

I to jest walka do końca, Messi przy 0 3 już by głowę spuścił I tylko czekać na ostatni gwizdek

0

@viscajasiek rozkreci się pewnie

5

Werner to na razie jak dziecko we mgle

1

Ładnie zawinal Mount

0

@PatrykBarcelona niestety tak :')

2

@arasz1819 Messi ma wielkie jaja - nic smiesniejszego już dzisiaj nie przeczytam.

4

Jak tu pracować w takim klubie jak ciągle kłótnie, pretensje i wbijanie szpilek. Oby w przyszłym roku cała stara gwardia odeszła i wtedy można zacząć budować na nowo Barcelonę.

4

@Danny Gaucho co on taki młody

0

@neymarjr_143 chłopie ale masz nick kreatywny

4

@dawidor9 zgadzam się z Tobą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?