ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@max1982 no już 4 dziś polski Messi załadował
0
@BarcaInfo grabisz se już Koeman :')
0
@max1982 do przerwy 8 0 prowadzą, rekord w ich lidze jest 17 0
4
@JarekS mam nadzieję że Pjanic go posadzi i nie będzie trzeba za dużo tej pokraki oglądać.
0
Wieczysta dzisiaj chyba chce rekordowy wynik pobić
1
@ObiektywnyKibic121 wyjdzie taki skład jak dzisiaj
8
@kewin wyróżniał, ale jakby Semedo grał w Norwich to też by się wyróżniał ;)
3
@Lincolm Potężny defensywny pomocnik
4
Czyli Busket kolejny sezon będzie nas cieszył swoją obecnością w pierwszym składzie
0
@deyna2018 proponowałbym górnik i dołożyć do tego kilka niższych kursów
0
@barcelonaLM kapitan hawk to ty?
0
@FC1899Barca powodzenia dalej
0
Granada grająca w pucharach, ciekawy widok. Jeszcze Soldado u nich pyka z przodu.
0
@Kettger I przy tym zmniejszenie pensji o jakieś 60 procent
0
@Kettger A do kiedy chciałbyś żeby Leo grał?
0
@Baaarca95 dałem na Was bo fajny kursik, powodzenia
1
@KrystianR przecież dopiero co Rzeżączka miał 8, więc co w tym dziwnego?
1
@ArterkHD A jakie chcesz mieć efekty po pompkach?
1
@xBoMBoWiECx no już przeszedł do legii
2
Obrona Valencii to mem
2
30 sekund valencia już w plecy
1
@shoZu SpawPol ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MaziFCB no niestety
0
@messi564 spieprzyl setke
1
Ale napastnik Wisły przysuareził
0
@kubix05 ciekawe co odpierdzieli
0
@Coutinho007 Na razie te mecze w hiszpańskiej to jakiś dramat
0
Ciekawe czy Betis w końcu zagra sezon na miarę swoich możliwości
1
@mika_barca szanuje ich obu, po prostu czas na zmiany