1

Brawo Arsenal :)

0

@kkbarca chyba raczej chodzi o te odejście za friko co było ważne do 10 czerwca

0

To chyba Bartek nie będzie miał wyjścia, trzeba negocjować z szejkami

2

@blaugrana_36 zespół z nim też nie funkcjonuje

1

Pawłowski dzisiaj dał popis w bramce

0

@biniek1985 według mnie bez sensu żeby w Radomiu były dwa takie stadiony, tym bardziej że na Broń to chyba chodzi z 50 osób. Zamiast zrobić jeden fajny stadion to miasto będzie pompować kasę w dwa.

2

@ShawnC sytuacja jest fatalna, a telenowela z Messim może trwać tygodniami

0

@Odcinkowy byłem pewny, że to jest stadion miejski a nie Broni.. śmieszne trochę, ten stadion nie jest zły, wystarczyłoby zrobić te oświetlenie i spokojnie można grać.

0

@Rewolucja123 po sezonie na ławce to Messi już może się pożegnać z gra na najwyższym poziomie

0

@Bernard777 no już czytałem właśnie

0

Czemu Radomiak nie gra na swoim stadionie? Przecież w zeszłym sezonie grali w 1 lidze normalnie w Radomiu

0

@Witam skończył kampanię

0

@Neymar0d tak widziałem że potem jednak wycofał się z tych słów, jednak ogólne wrażenia jakie nagrał nie były zbyt dobre. Ruiny, co krok jakieś palone śmieci, gwizdy.. dla mnie nieprzyjemne miejsce

5

@PatrychoO niestety tak to wygląda

1

@Bernard777 ino Polonia, pozdro

1

@Neymar0d polecam filmik Bez Planu z Haiti, dobrze pokazuje sytuację

2

@MESSIah16 ciekawe jakby tak Stany zostawić czarnym.. Ile lat zajęłoby im zrobienia jednego wielkiego getta.

3

@koziar z Eibarem i Mallorca rzeczywiście nieźle szalał

0

@mekston wczoraj był 1.95 bodajże

2

@masq masz rację, powinien mu Bartek pozwolić odejść i negocjować z City.. Jak zostanie I cała jego ekipa również to będzie dalszy ciąg upadku

4

@NeroTFP u mnie w Bytomiu w ciągu 3 dni dwa razy ktoś oberwał nożem, także Gliwice spokojne miasto

1

@Mr8lack Goretzka tak szybko urósł, że bym go podejrzewal o jakiegoś teścia conajmniej

14

Ponoć ma się pojawić, więc po co artykuł

0

Komentarz usunięty

1

@kamilo0066 Discovery w końcu. Błazny.

5

Nierealne to jest

3

Niezła klepka Lecha

2

@inFLAMES beka w opór hehe

1

@MichalZZZ odkąd nie ma polityki wchodzę codziennie

2

@Kusco15 lebron raczej :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?