ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Arsenal :)
0
@kkbarca chyba raczej chodzi o te odejście za friko co było ważne do 10 czerwca
0
To chyba Bartek nie będzie miał wyjścia, trzeba negocjować z szejkami
2
@blaugrana_36 zespół z nim też nie funkcjonuje
1
Pawłowski dzisiaj dał popis w bramce
0
@biniek1985 według mnie bez sensu żeby w Radomiu były dwa takie stadiony, tym bardziej że na Broń to chyba chodzi z 50 osób. Zamiast zrobić jeden fajny stadion to miasto będzie pompować kasę w dwa.
2
@ShawnC sytuacja jest fatalna, a telenowela z Messim może trwać tygodniami
0
@Odcinkowy byłem pewny, że to jest stadion miejski a nie Broni.. śmieszne trochę, ten stadion nie jest zły, wystarczyłoby zrobić te oświetlenie i spokojnie można grać.
0
@Rewolucja123 po sezonie na ławce to Messi już może się pożegnać z gra na najwyższym poziomie
0
@Bernard777 no już czytałem właśnie
0
Czemu Radomiak nie gra na swoim stadionie? Przecież w zeszłym sezonie grali w 1 lidze normalnie w Radomiu
0
@Witam skończył kampanię
0
@Neymar0d tak widziałem że potem jednak wycofał się z tych słów, jednak ogólne wrażenia jakie nagrał nie były zbyt dobre. Ruiny, co krok jakieś palone śmieci, gwizdy.. dla mnie nieprzyjemne miejsce
5
@PatrychoO niestety tak to wygląda
1
@Bernard777 ino Polonia, pozdro
1
@Neymar0d polecam filmik Bez Planu z Haiti, dobrze pokazuje sytuację
2
@MESSIah16 ciekawe jakby tak Stany zostawić czarnym.. Ile lat zajęłoby im zrobienia jednego wielkiego getta.
3
@koziar z Eibarem i Mallorca rzeczywiście nieźle szalał
0
@mekston wczoraj był 1.95 bodajże
2
@masq masz rację, powinien mu Bartek pozwolić odejść i negocjować z City.. Jak zostanie I cała jego ekipa również to będzie dalszy ciąg upadku
4
@NeroTFP u mnie w Bytomiu w ciągu 3 dni dwa razy ktoś oberwał nożem, także Gliwice spokojne miasto
1
@Mr8lack Goretzka tak szybko urósł, że bym go podejrzewal o jakiegoś teścia conajmniej
14
Ponoć ma się pojawić, więc po co artykuł
0
Komentarz usunięty
1
@kamilo0066 Discovery w końcu. Błazny.
5
Nierealne to jest
3
Niezła klepka Lecha
2
@inFLAMES beka w opór hehe
1
@MichalZZZ odkąd nie ma polityki wchodzę codziennie
2
@Kusco15 lebron raczej :p