ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A każdy z nas to Szaman, Szaman
1
I cyk bonus za podpisik
2
Setiena na samym początku też fajnie się słuchało, jakie to on ma plany itp. W opozycji zawsze jest łatwiej, bo wytykasz komuś błędy, potem już niekoniecznie jest tak kolorowo.
1
Dzięki Barcelonko za 3 stowki na kuponie, do niczego więcej I tak się nie nadają
0
Siemanko mam do wygrania 3 stowki i postawiłem remis albo Atletico także dziś wygramy :D
0
Rafinha dobry kox
0
Szkoda strzępić ryja
0
@Lucassito jak widać dla Barcy ma bo nadal grają chujowo
2
@BarcaInfo Żeby mu kolana znowu nie poszły na spacer
8
@Lucassito Polecam sprawdzic wyniki z celta na wyjeździe
3
Fati dziś do zmiany pierwszy, z ławki dużo lepiej mu idzie
3
Coś dziwnie dobrze dzisiaj grają
0
@swiergol2 pewnie że nie
1
W sobotę polecam postawić na Celte kursik 6.10
0
@theOneAndOnlyKing Dobra już nie produkuj się pod każdym komentarzem, i tak ich nie przekonasz do swojego zdania.
2
Taka prawda że ciekawsze są mecze mojej Polonii Bytom w 3 lidze niż to klepanie w poprzek. Kiedy skończy się to usilne granie według DNA Barcelony, bo myślę że już większość z nas ma tego dość, piłka idzie do przodu, nawet City Pepa gra już trochę inna piłkę niż typowa tiki taka.
11
Rób zmiany dziadek bo mi 3 stowy koło nosa przechodzą
0
Cały atak do zmiany jest tak szczerze
4
Barca nie wygra bo mi została ostatnia na kuponie, pozdrawiam
1
Latający kibice
4
Moim zdaniem też nie, ale akcja bardzo ładna.
0
@Triv44 w innym czasie niż mecz nie warto tu wchodzić
0
@Mlody96 pomalowali krzesełka specjalnie
0
Messi sprint jak 5 lat temu
1
Setien ewidentnie się chce Arthura pozbyć, te plotki o Juve nie wzięły się znikąd.
0
@Tridente2015 Jest różnica między 150 osób a minimum 3 tysiące
0
@Tridente2015 Co to znaczy że wchodzić nie każą? Od 19 czerwca w Polsce może zostać zapełnione 25% stadionu.
4
Trzymam kciuki za Lewego
0
@Pawel1980 No nie wiem, mi się wydaje że będzie de sciglio grał na zmianę z Roberto
2
Super znowu oglądać Roberto na prawej obronie cały sezon