ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Haha i do Roberto od razu podał
0
Ech tragedia z tym Griezmannem
2
Ale pokrecil Semedo
0
@itmustbejoke 4 bramki w jednym meczu to on dawno temu ładował
0
Ale Milan farci
9
@Kengo Po tym wejściu to tylko kule mu zostaną
0
Ronaldo i te jego idealne karne coś pięknego
0
Zaraz Kristiano z karniaczka
3
@LoveValverde No Barca nawet na tle ogórków hiszpańskich wygląda słabo
0
Fajnie się Bayern ogląda od kilku tygodni
0
@Luki 10 I tak ledwo co było widać
1
Co ten realizator w meczu Chelsea
3
Wchodzi Pio Pio
0
@dzagos Czytaj ze zrozumieniem
0
A ja myślałem że Milanu się nie da oglądać
0
Pierwszy raz w życiu czekałem na mecz Herthy
83
Ale Fati to te fikolki wali jak nejmor
1
De jong gra na prawym skrzydle wtf
1
Vamos Rakieta hehe
0
Ale Semedo teraz wracał
1
@Bykunn Mam tak gdzieś od 30 minuty
3
Chryste ale nudy
1
@Artsss Około 10 w tym maksymalnie chyba miesiąc
2
@michaleu A kierowca wstał i zaczął klaskać
0
@bixmix Tutaj nie ma demokracji
2
Ale United dziś wszystko wchodzi
1
Po zwolnieniu Valverde wielu byłoby wniebowziętych nawet gdyby drużynę przejął Orest Lenczyk, ale prawda jest taka że zmiana w połowie sezonu była bez sensu. Valverde trzeba było wyrzucić przed sezonem albo po finale PK z Valencia. Wszystkim serduszka szybciej biją bo tiki taka ale prawda jest taka że już pod koniec ery poprzednich trenerów każdy miał dość klepania dla klepania a właśnie to nas chyba teraz czeka. Valverde jak przyszedł zmienił obronę na plus i to bardzo mi się podobało, jego pierwszy sezon oprócz blamazu z Romą był naprawdę spoko. Tiki taka już nie ma prawda bytu, nawet City Guardioli gra dość szybko i ma zawodników aby uderzyć z dystansu. Czekam na moment odejścia Messiego (z całym szacunkiem) i zmiany tego pieprzonego DNA BARCY. Niestety zaraz po Setienie prawdopodobnie czeka nas era za długiej murawy.
1
@jeykey1543 Dobra nie swiruj, mieliśmy lidera i trenera trzeba było zmienić przed sezonem albo po, a nie robić zakładanie w połowie sezonu.
0
Po takich wypowiedziach niestety szybko zacznie się robić kwas.
0
Komentarz usunięty