6

Haha i do Roberto od razu podał

0

Ech tragedia z tym Griezmannem

2

Ale pokrecil Semedo

0

@itmustbejoke 4 bramki w jednym meczu to on dawno temu ładował

0

Ale Milan farci

9

@Kengo Po tym wejściu to tylko kule mu zostaną

0

Ronaldo i te jego idealne karne coś pięknego

0

Zaraz Kristiano z karniaczka

3

@LoveValverde No Barca nawet na tle ogórków hiszpańskich wygląda słabo

0

Fajnie się Bayern ogląda od kilku tygodni

0

@Luki 10 I tak ledwo co było widać

1

Co ten realizator w meczu Chelsea

3

Wchodzi Pio Pio

0

@dzagos Czytaj ze zrozumieniem

0

A ja myślałem że Milanu się nie da oglądać

0

Pierwszy raz w życiu czekałem na mecz Herthy

83

Ale Fati to te fikolki wali jak nejmor

1

De jong gra na prawym skrzydle wtf

1

Vamos Rakieta hehe

0

Ale Semedo teraz wracał

1

@Bykunn Mam tak gdzieś od 30 minuty

3

Chryste ale nudy

1

@Artsss Około 10 w tym maksymalnie chyba miesiąc

2

@michaleu A kierowca wstał i zaczął klaskać

0

@bixmix Tutaj nie ma demokracji

2

Ale United dziś wszystko wchodzi

1

Po zwolnieniu Valverde wielu byłoby wniebowziętych nawet gdyby drużynę przejął Orest Lenczyk, ale prawda jest taka że zmiana w połowie sezonu była bez sensu. Valverde trzeba było wyrzucić przed sezonem albo po finale PK z Valencia. Wszystkim serduszka szybciej biją bo tiki taka ale prawda jest taka że już pod koniec ery poprzednich trenerów każdy miał dość klepania dla klepania a właśnie to nas chyba teraz czeka. Valverde jak przyszedł zmienił obronę na plus i to bardzo mi się podobało, jego pierwszy sezon oprócz blamazu z Romą był naprawdę spoko. Tiki taka już nie ma prawda bytu, nawet City Guardioli gra dość szybko i ma zawodników aby uderzyć z dystansu. Czekam na moment odejścia Messiego (z całym szacunkiem) i zmiany tego pieprzonego DNA BARCY. Niestety zaraz po Setienie prawdopodobnie czeka nas era za długiej murawy.

1

@jeykey1543 Dobra nie swiruj, mieliśmy lidera i trenera trzeba było zmienić przed sezonem albo po, a nie robić zakładanie w połowie sezonu.

0

Po takich wypowiedziach niestety szybko zacznie się robić kwas.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?