ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha widać widać ale raczej że nie współpracują.
0
Maszyna znów z bramką
2
Musi być kasa dla Leo za podpisik
0
@-barca4ever- Nie wolno tego płukać, ja po wyrwaniu 7 dolnej wracałem jeszcze 3 razy do dentysty bo jedzenie wpadało
0
Hymn grają a Messi buta wiąże :')
0
@RMS A gdzie taka możliwość?
0
@Bykunn tak myślałem, dzięki
0
Czy jest możliwość wykupienia dzisiejszego meczu na jakiejś stronie? Chodzi o tylko jeden mecz, nie miesięczną subskrypcję, z góry dzięki za info
1
@Pustelnik Tak, tylko Celta jest na 18 miejscu a Leganes na 20
0
@Vxb93 Guardiola out
0
Griezmann na ŚO blokuje strzały
0
Lewy na ratunek
0
@zadafcb A Percy Kołtonia
1
Jest i najlepszy piłkarski ekspert, dzień bez wywiadu z nim to dzień stracony.
1
Ech stegen stegen
6
Widać że Ernest to świetny fachowiec i potrafi z Messiego wyciągnąć to co najlepsze
0
@Pablo83lbn Przecież Barcelona nie ma kibiców którzy dopingują więc komu ma dziękować :P
1
Betis ma taki dobry skład od kilku sezonów i grają taką qpę, masakra.
0
@matirix20 Lautaro, bo Jesus psuje więcej niż Suarez
2
@Sebaaa Z deszczu pod rynnę
0
Paranoja haha
1
@bixmix Ale to nie było 15 podań tylko 3
0
VAR w Anglii to jest kabaret co mecz coś odwalają
1
@NGTRX Nuda jak często w klasykach w PL
0
@yoli Poniekąd się z Tobą zgadzam ale jeśli Messi będzie tu jeszcze przynajmniej 4 lata to co, przez te kolejne 4 lata ma tu być Valverde bo i tak nic się nie zmieni?
0
Firmino zrobił Bombele teraz
0
Chętnie bym z nim trening na siłce zrobił
0
@Szicek10 Bytom oczywiście
0
No w końcu Messi
0
Hahah co to było