0

Haha widać widać ale raczej że nie współpracują.

0

Maszyna znów z bramką

2

Musi być kasa dla Leo za podpisik

0

@-barca4ever- Nie wolno tego płukać, ja po wyrwaniu 7 dolnej wracałem jeszcze 3 razy do dentysty bo jedzenie wpadało

0

Hymn grają a Messi buta wiąże :')

0

@RMS A gdzie taka możliwość?

0

@Bykunn tak myślałem, dzięki

0

Czy jest możliwość wykupienia dzisiejszego meczu na jakiejś stronie? Chodzi o tylko jeden mecz, nie miesięczną subskrypcję, z góry dzięki za info

1

@Pustelnik Tak, tylko Celta jest na 18 miejscu a Leganes na 20

0

@Vxb93 Guardiola out

0

Griezmann na ŚO blokuje strzały

0

Lewy na ratunek

0

@zadafcb A Percy Kołtonia

1

Jest i najlepszy piłkarski ekspert, dzień bez wywiadu z nim to dzień stracony.

1

Ech stegen stegen

6

Widać że Ernest to świetny fachowiec i potrafi z Messiego wyciągnąć to co najlepsze

0

@Pablo83lbn Przecież Barcelona nie ma kibiców którzy dopingują więc komu ma dziękować :P

1

Betis ma taki dobry skład od kilku sezonów i grają taką qpę, masakra.

0

@matirix20 Lautaro, bo Jesus psuje więcej niż Suarez

2

@Sebaaa Z deszczu pod rynnę

0

Paranoja haha

1

@bixmix Ale to nie było 15 podań tylko 3

0

VAR w Anglii to jest kabaret co mecz coś odwalają

1

@NGTRX Nuda jak często w klasykach w PL

0

@yoli Poniekąd się z Tobą zgadzam ale jeśli Messi będzie tu jeszcze przynajmniej 4 lata to co, przez te kolejne 4 lata ma tu być Valverde bo i tak nic się nie zmieni?

0

Firmino zrobił Bombele teraz

0

Chętnie bym z nim trening na siłce zrobił

0

@Szicek10 Bytom oczywiście

0

No w końcu Messi

0

Hahah co to było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?