0

Co teraz Coutinho strzelił

0

Jaki nieudolny Poznań robią

0

Brawo Busquets :)

0

Kto dobiera kolory strojów na mecz bo nie ogarniam, Barca ma żółte i bordowo granatowe ale grają w takich które się najbardziej zlewaja z Sociedad

0

Mogliby spróbować zagrać z Albą na skrzydle A Firpo na obronie, skoro i tak lewe skrzydło u nas nie istnieje

1

Betis w 20 minut 3 0 nieźle

0

Brawo myszenblabla

0

@Chwytliwy Oni są w przebudowie od wielu lat

0

@Hushovt Fajnie jakby podjął się Milanu ale niestety znów pójdzie do jakiejś potęgi

0

@ZielonySzparag Jedynie Jesus miał setkę

7

City gra jak Barcelona pod koniec ery Guardioli czyli klepanie dla klepania nic z tego nie ma, dopiero de Bruyne sobie przypomniał że zza pola karnego też można strzelić

0

Odpowiedź Shelveya niezła

0

Huknął de Bruyne jak Rakitić

1

Ale City jest mierne w tym sezonie

5

@Litman Przypomnieć Ci jak grali za Guardioli? Villa na skrzydle czy Cesc na 9, to dopiero były dziwne decyzje

15

Wywiad fajny, ale czemu zdjęcie ze Schetyną?

1

@dux W ekstraklasie więcej zaangażowania pokazują

0

Ale Suarez ładnie to uderzył

0

Messi chyba już 5 strat

0

Piękna brameczka

1

Araujo jak grał wydawał mi się pewniejszy niż Todibo, chyba trochę przehajpowany jest ten zawodnik dla wielu użytkowników.

4

Na pewno lepiej na razie gra niż Coutinho bo chociaż mu się walczyć chce, Coutinho się do niczego nie nadawał

0

@Pawel1980 coś Ci się pomieszało bo to Henry ręką przyjmował i Francja awansowała

1

Co do zachowań Messiego w stosunku do sędziów i przeciwników można się zgodzić bo często zdarzy mu się zwyzywać czyjaś matkę, to co do symulacji bzdura totalna, bardzo rzadko symuluje

12

Czy kiedyś w tym klubie zatrudnią jakiegoś dobrego trenera z nazwiskiem? Czy kazdy musi mieć "DNA" Barcy haha

1

@BarcaInfo Wczoraj spróbowali w końcu jakoś ciekawiej wolny rozegrać ale Roberto spartolił wrzutkę

0

@messi564 Griezmann słabo, Fati bardzo słabo, Firpo dobrze, De Jong i Arthur dobrze

0

Dobry mecz zagrał na pewno najlepszy od czasu transferu

0

Dwa mecze i pewnie znowu wyleci niestety

3

Bardzo dobry mecz Firpo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?