ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co teraz Coutinho strzelił
0
Jaki nieudolny Poznań robią
0
Brawo Busquets :)
0
Kto dobiera kolory strojów na mecz bo nie ogarniam, Barca ma żółte i bordowo granatowe ale grają w takich które się najbardziej zlewaja z Sociedad
0
Mogliby spróbować zagrać z Albą na skrzydle A Firpo na obronie, skoro i tak lewe skrzydło u nas nie istnieje
1
Betis w 20 minut 3 0 nieźle
0
Brawo myszenblabla
0
@Chwytliwy Oni są w przebudowie od wielu lat
0
@Hushovt Fajnie jakby podjął się Milanu ale niestety znów pójdzie do jakiejś potęgi
0
@ZielonySzparag Jedynie Jesus miał setkę
7
City gra jak Barcelona pod koniec ery Guardioli czyli klepanie dla klepania nic z tego nie ma, dopiero de Bruyne sobie przypomniał że zza pola karnego też można strzelić
0
Odpowiedź Shelveya niezła
0
Huknął de Bruyne jak Rakitić
1
Ale City jest mierne w tym sezonie
5
@Litman Przypomnieć Ci jak grali za Guardioli? Villa na skrzydle czy Cesc na 9, to dopiero były dziwne decyzje
15
Wywiad fajny, ale czemu zdjęcie ze Schetyną?
1
@dux W ekstraklasie więcej zaangażowania pokazują
0
Ale Suarez ładnie to uderzył
0
Messi chyba już 5 strat
0
Piękna brameczka
1
Araujo jak grał wydawał mi się pewniejszy niż Todibo, chyba trochę przehajpowany jest ten zawodnik dla wielu użytkowników.
4
Na pewno lepiej na razie gra niż Coutinho bo chociaż mu się walczyć chce, Coutinho się do niczego nie nadawał
0
@Pawel1980 coś Ci się pomieszało bo to Henry ręką przyjmował i Francja awansowała
1
Co do zachowań Messiego w stosunku do sędziów i przeciwników można się zgodzić bo często zdarzy mu się zwyzywać czyjaś matkę, to co do symulacji bzdura totalna, bardzo rzadko symuluje
12
Czy kiedyś w tym klubie zatrudnią jakiegoś dobrego trenera z nazwiskiem? Czy kazdy musi mieć "DNA" Barcy haha
1
@BarcaInfo Wczoraj spróbowali w końcu jakoś ciekawiej wolny rozegrać ale Roberto spartolił wrzutkę
0
@messi564 Griezmann słabo, Fati bardzo słabo, Firpo dobrze, De Jong i Arthur dobrze
0
Dobry mecz zagrał na pewno najlepszy od czasu transferu
0
Dwa mecze i pewnie znowu wyleci niestety
3
Bardzo dobry mecz Firpo