ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Przede wszystkim to trzeba by w końcu sprowadzić klasowego prawego obrońcę
0
Ale ten Theo ma pie..niecie
0
@LioMessi10 Ironia ale w drugiej połowie już lepiej grają
0
Ależ Ibra gra dzisiaj, ile walki i jaki wybiegany
3
@kolo123 Licz ile razy powiedzą Mamma Mia
0
@Homeopata8989 On sam tego nie wie
0
Donnarumma haha co zrobił
0
Ależ poklepała mallorca
0
Valencia biega jak dzieci we mgle w tym meczu, a za tydzień nagle nauczą się grać w piłkę (:
3
Dobra frekwencja na meczu Mallorci
0
Immobile po złotego buta leci
0
@Avada Kedavra Wszołek
2
@Quanah_Parker tvp sport
1
No proszę Pio gol i asysta a jak tam Ibra :P
0
@Gosciuu Mam w Millenium i jest ok
0
@RydwanFaraona Nie wspominając już o 0 7 w dwumeczu. Ale tego to chyba niektórzy nawet nie pamiętają
5
Od wczoraj można tutaj wyczytać dużo tekstów od godności i honorze którego ponoć nie pokazują w tej sytuacji Bartomeu I jego ekipa, ale często tym samym osobom nie przeszkadza powrót Neymara
1
City dziś dobry mecz
1
Jaki Suarez to jest pajac jprdl nie da się na niego patrzeć
0
Typowe zabawy Pepowe przed polem karnym
0
@Odesseiron I tak długo wytrzymałeś
1
@Ramos9248 Każdy robi ze swoją kasą co chce
2
Arteta się zachowuje przy linii 1 do 1 jak Guardiola
1
@norbi77 Mnie bardziej niż słabsi zawodnicy denerwuje brak zaangażowania i walki
7
@IMBALEO Rakieta już gotowy
0
Te karne z varem to jest gorsza parodia niż bez varu
1
Messi zawsze ratuje dupe nawet jak jest najsłabszy na boisku..
2
Spokojnie zaraz kapitan krzyknie I obudzi ekipe
0
@Hubert98 do 30 się dokula
0
Ciekawe ile Messi ma już strat dziś