0

@VenoM Przede wszystkim to trzeba by w końcu sprowadzić klasowego prawego obrońcę

0

Ale ten Theo ma pie..niecie

0

@LioMessi10 Ironia ale w drugiej połowie już lepiej grają

0

Ależ Ibra gra dzisiaj, ile walki i jaki wybiegany

3

@kolo123 Licz ile razy powiedzą Mamma Mia

0

@Homeopata8989 On sam tego nie wie

0

Donnarumma haha co zrobił

0

Ależ poklepała mallorca

0

Valencia biega jak dzieci we mgle w tym meczu, a za tydzień nagle nauczą się grać w piłkę (:

3

Dobra frekwencja na meczu Mallorci

0

Immobile po złotego buta leci

0

@Avada Kedavra Wszołek

2

@Quanah_Parker tvp sport

1

No proszę Pio gol i asysta a jak tam Ibra :P

0

@Gosciuu Mam w Millenium i jest ok

0

@RydwanFaraona Nie wspominając już o 0 7 w dwumeczu. Ale tego to chyba niektórzy nawet nie pamiętają

5

Od wczoraj można tutaj wyczytać dużo tekstów od godności i honorze którego ponoć nie pokazują w tej sytuacji Bartomeu I jego ekipa, ale często tym samym osobom nie przeszkadza powrót Neymara

1

City dziś dobry mecz

1

Jaki Suarez to jest pajac jprdl nie da się na niego patrzeć

0

Typowe zabawy Pepowe przed polem karnym

0

@Odesseiron I tak długo wytrzymałeś

1

@Ramos9248 Każdy robi ze swoją kasą co chce

2

Arteta się zachowuje przy linii 1 do 1 jak Guardiola

1

@norbi77 Mnie bardziej niż słabsi zawodnicy denerwuje brak zaangażowania i walki

7

@IMBALEO Rakieta już gotowy

0

Te karne z varem to jest gorsza parodia niż bez varu

1

Messi zawsze ratuje dupe nawet jak jest najsłabszy na boisku..

2

Spokojnie zaraz kapitan krzyknie I obudzi ekipe

0

@Hubert98 do 30 się dokula

0

Ciekawe ile Messi ma już strat dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?