ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Messi któryś raz z rzędu nie gra na wolne pole dembele? Tyle tam miejsca jest
3
To ostatni sezon Guardioli w City tak myślę
5
,,Telewizja rządowa opublikowała nagranie rozmowy sprzed dwóch lat, polityka PO, Neumanna z lokalnymi działaczami z Tczewa. Neumann mówi, że za każdego należącego do PiS (chodziło mu o PO, ale ci w TVN budzą się i zasypiają z PiSem na ustach więc nic dziwnego że mylą fakty - dop. RP) prezydenta miasta, będzie się bił. Za tych niepartyjnych - nie. Źle ocenia działaczy KODu, i TRAFNIE przewiduje, że niepisowskim prezydentom miast, upartyjniona prokuratura, będzie stawiać przed wyborami zarzuty".
Tak skomentował szokujące wypowiedzi Neumanna Morozowski - syn żydowskiego pracownika archiwum komunistycznego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego.
W telewizji założonej przez dwóch biznesmenów z esbecką teczką, którzy - obaj tego samego dnia - zrzekli się stanowisk na 1 dzień przed wprowadzeniem ustawy o obowiązkowej lustracji w mediach prywatnych.
W odwracającej kota ogonem wypowiedzi o skandalu z udziałem polityka należącego do partii, do współtworzenia której przyznał się agent komunistycznego wywiadu i wysoko postawiony funkcjonariusz SB.
Płakać się chce, że nadal są Polacy, którzy oglądają tę telewizję i traktują ją jako polityczny i moralny drogowskaz.
Gdybym nie żył w tych czasach, i ktoś by mi o nich opowiadał, nie uwierzyłbym mu.
0
@sensi304 no Messi to na razie ma z 15 strat także wiesz
1
Stegen musiał się wziąć za rozgrywanie
1
Ten firpo to jest jakaś tragedia na razie
4
To powinno być lepsze podanie de jonga I antek by poszedł sam na sam
0
Suarez zamiast biec 1 na 1 to wycofuje i szuka Messiego chyba
0
Suarez dalej swoje
1
W perezie jest to fajne że nie boi się czegoś zrobić sam
5
Żenada po prostu żenująca gra i zachowanie naszych panienek. Zero taktyki zero zaangażowania zero walki czyli jak zawsze na wyjeździe. Ale jak my gramy perezami firpami Roberto w pomocy i tym pajacem suarezem to czego się spodziewać.
0
Ależ bale to jest kozak
0
A Neymara jak zwykle nie ma w ważnym meczu
3
Rakitic 2.0 jak dla mnie
0
Ale bvb pyka, ciekawe ile nam strzelą
0
Fajnie jakby choć raz zagrali pomocą rakitic de jong arthur
1
@malicinho polsat sport
8
Griezmann tylko do Barcelony przeszedł i już karne jak Messi wykonuje
3
@TR3YWAY Gratulacje :)
0
Dobrze że Messiego nie ma bo by alba podawał
0
O i semedo z asystą x)
3
Powroty busquetsa do obrony to jest niezły kabaret haha
3
To jest jakaś kpina że tutaj nie ma karnego
0
Silva się wkurzył i 3 1
9
@ViscaBarca123 Valverde przecież odpowiada za całe zło na świecie według tych ludzi
1
@gloin12 Ta i słynie z wielkiej łapy, no piłkarsko już nie ma za wiele do powiedzenia
0
Pamiętam jak Adama Traore wchodził na boisko i robił naprawdę dobre wrażenie. Oby ten chłopak nie skończył tak samo.
0
@kkbarca Ale się Pan trener postarzał przez te kilka lat u nas
0
Świetnie rozpoczyna sezon Lewy
1
To niezły spalony haha