0

Czemu Messi któryś raz z rzędu nie gra na wolne pole dembele? Tyle tam miejsca jest

3

To ostatni sezon Guardioli w City tak myślę

5

,,Telewizja rządowa opublikowała nagranie rozmowy sprzed dwóch lat, polityka PO, Neumanna z lokalnymi działaczami z Tczewa. Neumann mówi, że za każdego należącego do PiS (chodziło mu o PO, ale ci w TVN budzą się i zasypiają z PiSem na ustach więc nic dziwnego że mylą fakty - dop. RP) prezydenta miasta, będzie się bił. Za tych niepartyjnych - nie. Źle ocenia działaczy KODu, i TRAFNIE przewiduje, że niepisowskim prezydentom miast, upartyjniona prokuratura, będzie stawiać przed wyborami zarzuty".

Tak skomentował szokujące wypowiedzi Neumanna Morozowski - syn żydowskiego pracownika archiwum komunistycznego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego.

W telewizji założonej przez dwóch biznesmenów z esbecką teczką, którzy - obaj tego samego dnia - zrzekli się stanowisk na 1 dzień przed wprowadzeniem ustawy o obowiązkowej lustracji w mediach prywatnych.

W odwracającej kota ogonem wypowiedzi o skandalu z udziałem polityka należącego do partii, do współtworzenia której przyznał się agent komunistycznego wywiadu i wysoko postawiony funkcjonariusz SB.

Płakać się chce, że nadal są Polacy, którzy oglądają tę telewizję i traktują ją jako polityczny i moralny drogowskaz.

Gdybym nie żył w tych czasach, i ktoś by mi o nich opowiadał, nie uwierzyłbym mu.

0

@sensi304 no Messi to na razie ma z 15 strat także wiesz

1

Stegen musiał się wziąć za rozgrywanie

1

Ten firpo to jest jakaś tragedia na razie

4

To powinno być lepsze podanie de jonga I antek by poszedł sam na sam

0

Suarez zamiast biec 1 na 1 to wycofuje i szuka Messiego chyba

0

Suarez dalej swoje

1

W perezie jest to fajne że nie boi się czegoś zrobić sam

5

Żenada po prostu żenująca gra i zachowanie naszych panienek. Zero taktyki zero zaangażowania zero walki czyli jak zawsze na wyjeździe. Ale jak my gramy perezami firpami Roberto w pomocy i tym pajacem suarezem to czego się spodziewać.

0

Ależ bale to jest kozak

0

A Neymara jak zwykle nie ma w ważnym meczu

3

Rakitic 2.0 jak dla mnie

0

Ale bvb pyka, ciekawe ile nam strzelą

0

Fajnie jakby choć raz zagrali pomocą rakitic de jong arthur

1

@malicinho polsat sport

8

Griezmann tylko do Barcelony przeszedł i już karne jak Messi wykonuje

3

@TR3YWAY Gratulacje :)

0

Dobrze że Messiego nie ma bo by alba podawał

0

O i semedo z asystą x)

3

Powroty busquetsa do obrony to jest niezły kabaret haha

3

To jest jakaś kpina że tutaj nie ma karnego

0

Silva się wkurzył i 3 1

9

@ViscaBarca123 Valverde przecież odpowiada za całe zło na świecie według tych ludzi

1

@gloin12 Ta i słynie z wielkiej łapy, no piłkarsko już nie ma za wiele do powiedzenia

0

Pamiętam jak Adama Traore wchodził na boisko i robił naprawdę dobre wrażenie. Oby ten chłopak nie skończył tak samo.

0

@kkbarca Ale się Pan trener postarzał przez te kilka lat u nas

0

Świetnie rozpoczyna sezon Lewy

1

To niezły spalony haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?