3

Już dawno się w lidze ogarnęli

0

1. Mascherano nie jest wybitnym graczem, jest graczem dobrym, i zawsze taki był. W Liverpoolu był bardzo dobry, bo Liverpool to tylko dobry klub.
2. Zgadza się, i przede wszystkim Turan nie gra tego co w Atletico, nie widać tej ambicji, a jedynie głupotę, jak dziś, po jego durnym faulu w sytuacji 3vsMarcelo faulował, a potem padł gol.
3. Pełna zgoda, 3 drewniaków w pomocy to bezsens.
4. Barca to konusy, a granie kolesiem >180cm na ŚO to chyba tylko u nas.

13

Taki typo kosztuje 50mln euro, kasa jakiej nigdy na oczy nie zobaczymy. Nawet człowiekowi nie potrafi dać trochę radości. Czasem mam wrażenie, że Ci ludzie nie zdają sobie sprawy dla ilu milionów osób oni grają. Im jestem starszy tym bardziej mam gdzieś tą europejską piłkę, zależną tylko od tego ile kto ma hajsu, i kto ile się dorobił po II WŚ (patrz szwaby). 3/4 z nas by więcej w takim meczu zapieprzał niż jakiś Gomes albo Neymar, bo ambicją wygrywa się mecze. Pozdrawiam, i dalej płaczcie po meczach gwiazdek którzy mają Was głęboko. Kibicowanie jest spoko, ale nabierzcie dystansu, bo czasem żal patrzeć na to aktorstwo i brak jakiejkolwiek ambicji dla milionów fanów na całym świecie. Piłkarze zapomnieli, że gdyby nie kibice, byliby zwykłymi chwastami, bo nic innego nie potrafią niż kopanie piłki za grube hajsy, a i tak wybierają sobie mecze w których chce im się biegać.

0

Redakcja/modki żeby usunąć komentarz z przekleństwem na Rambli to pierwsi, ale żeby usunąć rakowe odliczenie nie w tę stronę to coś długo im idzie. Panowie nie pijcie już, jeszcze cały sezon przed Barcą.

0

Dobra panowie spokojnie, wrócił Iniesta, będzie Umtiti, dadzą radę.

0

Tak bliskoooo tak bliskooo

0

No i ch*j no i cześć

1

Ja bym lepiej Barce prowadził, a za asystentów wziął kilka chłopaków z FCBarca

2

Czemu zszedł Rakitic a nie Gomes to ja nie wiem

0

Ale się wydarł Mirosławki XDD

0

Załatw mi proszę ten towar, też chcę zostać poetą FCBarca.com

0

O karwa o 3 karnych XD Ty już może nie pij

1

Najlepiej to w ogóle wyłącz bo gadasz jak potłuczony :D

4

Zmienia, bo z tamtej powtórki też mi się wydawało, że dostał w klatę. Sam sobie coś wmawiasz i robisz na siłe z siebie pokrzywdzonego.

3

Już się ogarnij, o perfidnym faulu Masche też nic nie gadał

0

To w karnych 1-1

0

Atletico miało pecha, i przede wszystkim Griezmann jest bez formy od miesiąca

0

Pazdan by się przydał

16

Mascherano się w końcu doprosi tego karnego

4

Karny był jak byk, znowu Mascherano gra swoje :D

0

Remisy stawiają cioty

0

Poszła stówa na real, jeśli przegramy to chociaż będą jakieś pozytywy

0

W zasadzie to większość gra 5-tką obrońców, bo na skrzydłach są wyhadłowi.

0

Dzięki

0

To jest dwumecz?

0

Od kiedy na Eleven puszczają kabarety? :D

1

Biedny to on nie jest

0

W sumie z każdej grupy wychodzi 2 faworytów.

4

Przemysław o nicku "Wiktoria 13", lepiej się go o nic nie pytaj.

0

Nie ma szans wyciągnąć Alcacera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?