4

Najśmieszniejsi są Ci, którzy mówią, że gdyby nie Benitez to Real byłby mistrzem. Większość zapomniała, że 1,5 miesiąca temu tracili do nas 12 punktów. Łatwa drabinka w LM, i nasza chwilowa słabość znowu mydli oczy fanom Realu, i za rok znów będzie to samo. 1 liga przez 8 lat, śmiech na sali.

22

Najśmieszniejsi są Ci, którzy mówią, że gdyby nie Benitez to Real byłby mistrzem. Większość zapomniała, że 1,5 miesiąca temu tracili do nas 12 punktów. Łatwa drabinka w LM, i nasza chwilowa słabość znowu mydli oczy fanom Realu, i za rok znów będzie to samo. 1 liga przez 8 lat, śmiech na sali :D

1

Wariat :D

3

No tak, najlepsze trio spadkowe byłoby gdyby spadł Espanyol, Granda i Getafe. No ale co zrobisz.

3

Też wolałbym żeby zamiast Rayo spadł Gijon.

1

Getafe blisko spadku

0

O rzeczywiście śmieszny kurs.. Ale zawsze jest nadzieja.

0

To co, dziś getafe leci z ligi? :D

0

Najlepsza jest Polonia

0

40 bramka w lidze!!!! LALALALLALA

0

Polecam się

1

Piłki nie wybił

0

Szkoda, że to nie Neymar podawał do Suareza bo byłoby już po meczu

0

Dziwak oO

0

E tam, taką dyskusję to ja kończę hehe.

0

Dlaczego tak twierdzisz Ojcze Chrzestny?

0

No ewentualnie 0-0, bo kto inny walnąłby w tej drużynie gola z główki albo się z kimś przepchnął.

0

Gdyby w tym meczu nie grał Suarez to przegralibyśmy ten mecz 0-1 ;).

1

Jak Real wygra LM, to niestety CR zgarnie ZP

1

Na pewno miałbyś szansę z rosłym, szybkim murzynem :v

0

Głupio by raczej było, gdyby takiego akcentu nie wstawili.

0

To jeszcze brazylijskie dziecko, wrzućcie na luz.

0

Jakiego Dżona?

0

Przecież to jest napastnik, musi zrobić coś głupiego żeby dostać żółtko i rzadko ma do tego okazję. Więc w czyn problem żeby grał i się pilnował?

0

Teraz wszyscy będziecie pisać takie komentarze?

0

Tragedia te oceny

2

No Mathieu to chyba rzeczywiście

0

Taka prawda że Barca ani razu nie przyspieszyła w tym meczu.

2

Dobrze byłoby trafić na Wolfsburg.

0

Las Palmas też chwalili, poza tym czego Ty oczekujesz od stada małolatów, a na La Rambla jest ich jeszcze więcej. Tu normalne dyskusje można przeprowadzić jedynie w dniach niemeczowych i to wtedy kiedy są w szkole. Nic nie zrobisz hehe ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?