ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najśmieszniejsi są Ci, którzy mówią, że gdyby nie Benitez to Real byłby mistrzem. Większość zapomniała, że 1,5 miesiąca temu tracili do nas 12 punktów. Łatwa drabinka w LM, i nasza chwilowa słabość znowu mydli oczy fanom Realu, i za rok znów będzie to samo. 1 liga przez 8 lat, śmiech na sali.
22
Najśmieszniejsi są Ci, którzy mówią, że gdyby nie Benitez to Real byłby mistrzem. Większość zapomniała, że 1,5 miesiąca temu tracili do nas 12 punktów. Łatwa drabinka w LM, i nasza chwilowa słabość znowu mydli oczy fanom Realu, i za rok znów będzie to samo. 1 liga przez 8 lat, śmiech na sali :D
1
Wariat :D
3
No tak, najlepsze trio spadkowe byłoby gdyby spadł Espanyol, Granda i Getafe. No ale co zrobisz.
3
Też wolałbym żeby zamiast Rayo spadł Gijon.
1
Getafe blisko spadku
0
O rzeczywiście śmieszny kurs.. Ale zawsze jest nadzieja.
0
To co, dziś getafe leci z ligi? :D
0
Najlepsza jest Polonia
0
40 bramka w lidze!!!! LALALALLALA
0
Polecam się
1
Piłki nie wybił
0
Szkoda, że to nie Neymar podawał do Suareza bo byłoby już po meczu
0
Dziwak oO
0
E tam, taką dyskusję to ja kończę hehe.
0
Dlaczego tak twierdzisz Ojcze Chrzestny?
0
No ewentualnie 0-0, bo kto inny walnąłby w tej drużynie gola z główki albo się z kimś przepchnął.
0
Gdyby w tym meczu nie grał Suarez to przegralibyśmy ten mecz 0-1 ;).
1
Jak Real wygra LM, to niestety CR zgarnie ZP
1
Na pewno miałbyś szansę z rosłym, szybkim murzynem :v
0
Głupio by raczej było, gdyby takiego akcentu nie wstawili.
0
To jeszcze brazylijskie dziecko, wrzućcie na luz.
0
Jakiego Dżona?
0
Przecież to jest napastnik, musi zrobić coś głupiego żeby dostać żółtko i rzadko ma do tego okazję. Więc w czyn problem żeby grał i się pilnował?
0
Teraz wszyscy będziecie pisać takie komentarze?
0
Tragedia te oceny
2
No Mathieu to chyba rzeczywiście
0
Taka prawda że Barca ani razu nie przyspieszyła w tym meczu.
2
Dobrze byłoby trafić na Wolfsburg.
0
Las Palmas też chwalili, poza tym czego Ty oczekujesz od stada małolatów, a na La Rambla jest ich jeszcze więcej. Tu normalne dyskusje można przeprowadzić jedynie w dniach niemeczowych i to wtedy kiedy są w szkole. Nic nie zrobisz hehe ;))