ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czas na Neymara ;)
0
Od czasu gdy ten koleś jest ich trenerem zamiast meczów jest sieka :/. Odechciewa się ich oglądać, rozumiem stanowczość i wolę walki ale im odbiło.
0
Czasem brakuje mi zawziętości w Barcelonie.
0
Komentarz usunięty
0
Wszystko się zaczęło odkąd przyszedł ten trener nowy do nich, drugi mourinho.
0
czemu nie mijał navasa ten kretyn
0
ale mecz :D:D
3
GOOOOOL
0
ale lapsy z tej valencii :(
0
ło się zagrzał
0
Negredo i Mina na boisko! :p
0
lol upadł jak drewno, ale karny byl 200% :D
1
Szkoda mi trochę Bale'a, jakby się tak ceer wyłożył to od razu byłby karny, a ten biedny się stara, biega, i nic z tego nie ma :P
2
W tym aspekcie Xavi był mistrzem ;). Powinni mu zabronić wywiadów po porażkach.
0
Jest taki piłkarz, napastnik, gra w Zawiszy Bydgoszcz :D
0
W porządku, ja też tak o tym myślałem, ale na pewno sam widzisz różnicę ile teraz Bravo wyciąga ciężkich piłek. I nie kiwa się z di Marią :D
0
Babole to puszczał Valdes, niepojęte, że on tyle lat spędził w Barcelonie.
17
To chyba jedyna okazja żeby obronić LM, atak Messi-Suarez-Neymar może to zapewnić, wierzę w nich. Trzeba się cieszyć chwilą, bo na chwilę obecną nie widać kolejnych takich gwiazd w piłce.
0
Tam w tej małopolskiej wsi to ścinają głowy, a nie bananowce ;)
1
Wiadomo, każdy patrzy na to inaczej, bo jednak oprócz Barcelony wszyscy sympatyzujemy chociaż trochę z innymi klubami ;). Może nie lubię United bo zawsze mieli dużo farta, i często wygrywali po 1-0, przynajmniej w czasach kiedy już interesowałem się piłką. Strasznie toporny zespół, a teraz bez SAFa widać, że piłkarze w tym klubie są nic nie warci. To samo stanie się z Atletico po odejściu Simeone.
0
Jak pójdzie do City, to niebieska strona Manchesteru stłamsi BPL na kilka lat, zobaczycie. Nawet teraz co rok walczą o mistrza z przeciętnymi trenerami, a co dopiero z Guardiolą. Oby nie Utd. i CFC.
0
Tylko chyba zapomniałeś o różnicy trudności w zdobywaniu tych trofeów. Może dalej go coś pobolewa, chce mu się kupę itp, czy to takie ważne? ;)
0
Są ludzie, którzy cieszą się wewnątrz siebie ;d
0
Jednak to był dzień Suareza ;p
0
Nie chcesz hehe
0
Haha, no trochę masz racji, ale przyznaj, że w tamtym czasie wszystko było grane pod Messiego.
0
Bayern z Ancelottim może być bardzo mocny, bo nie będą klepać w nieskończoność ;)
0
Nie, bo Alexis bał się w Barcelonie dryblować i strzelać, sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego.
1
Ludzie zastanawiali się jak to będzie bez duetu Neymar-Messi. Odpowiedź jest prosta-SUAREZ :D
0
jest kozak