0

Czas na Neymara ;)

0

Od czasu gdy ten koleś jest ich trenerem zamiast meczów jest sieka :/. Odechciewa się ich oglądać, rozumiem stanowczość i wolę walki ale im odbiło.

0

Czasem brakuje mi zawziętości w Barcelonie.

0

Komentarz usunięty

0

Wszystko się zaczęło odkąd przyszedł ten trener nowy do nich, drugi mourinho.

0

czemu nie mijał navasa ten kretyn

0

ale mecz :D:D

3

GOOOOOL

0

ale lapsy z tej valencii :(

0

ło się zagrzał

0

Negredo i Mina na boisko! :p

0

lol upadł jak drewno, ale karny byl 200% :D

1

Szkoda mi trochę Bale'a, jakby się tak ceer wyłożył to od razu byłby karny, a ten biedny się stara, biega, i nic z tego nie ma :P

2

W tym aspekcie Xavi był mistrzem ;). Powinni mu zabronić wywiadów po porażkach.

0

Jest taki piłkarz, napastnik, gra w Zawiszy Bydgoszcz :D

0

W porządku, ja też tak o tym myślałem, ale na pewno sam widzisz różnicę ile teraz Bravo wyciąga ciężkich piłek. I nie kiwa się z di Marią :D

0

Babole to puszczał Valdes, niepojęte, że on tyle lat spędził w Barcelonie.

17

To chyba jedyna okazja żeby obronić LM, atak Messi-Suarez-Neymar może to zapewnić, wierzę w nich. Trzeba się cieszyć chwilą, bo na chwilę obecną nie widać kolejnych takich gwiazd w piłce.

0

Tam w tej małopolskiej wsi to ścinają głowy, a nie bananowce ;)

1

Wiadomo, każdy patrzy na to inaczej, bo jednak oprócz Barcelony wszyscy sympatyzujemy chociaż trochę z innymi klubami ;). Może nie lubię United bo zawsze mieli dużo farta, i często wygrywali po 1-0, przynajmniej w czasach kiedy już interesowałem się piłką. Strasznie toporny zespół, a teraz bez SAFa widać, że piłkarze w tym klubie są nic nie warci. To samo stanie się z Atletico po odejściu Simeone.

0

Jak pójdzie do City, to niebieska strona Manchesteru stłamsi BPL na kilka lat, zobaczycie. Nawet teraz co rok walczą o mistrza z przeciętnymi trenerami, a co dopiero z Guardiolą. Oby nie Utd. i CFC.

0

Tylko chyba zapomniałeś o różnicy trudności w zdobywaniu tych trofeów. Może dalej go coś pobolewa, chce mu się kupę itp, czy to takie ważne? ;)

0

Są ludzie, którzy cieszą się wewnątrz siebie ;d

0

Jednak to był dzień Suareza ;p

0

Nie chcesz hehe

0

Haha, no trochę masz racji, ale przyznaj, że w tamtym czasie wszystko było grane pod Messiego.

0

Bayern z Ancelottim może być bardzo mocny, bo nie będą klepać w nieskończoność ;)

0

Nie, bo Alexis bał się w Barcelonie dryblować i strzelać, sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego.

1

Ludzie zastanawiali się jak to będzie bez duetu Neymar-Messi. Odpowiedź jest prosta-SUAREZ :D

0

jest kozak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?