ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bale niech wraca do Anglii, tam jego miejsce. Zero techniki ;]
0
Tak jak mówiłem przed meczem, tak mówię po: FORZA JUVE, czeka nas świetny finał, bez putek ;)
0
Nic do niego nie mam, nawet szacunku ;))
0
Powiedz do Albie ;]
0
FORZA JUVE!
0
Co mówiłeś? ;))
2
a Ty skończ płakać człowieku, prześpij się, wstaniesz rano i docenisz, że JESTEŚMY W FINALE LIGI MISTRZÓW.
1
Kto ma ból dupy dawać tarczę :v
0
Może nasi zaczną biegać ;)
0
Dobry mecz, ale możemy to przegrać z 3/4-2, tak sądzę
0
nie do końca o to chodzi ziomuś ;)
0
NEYMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR
0
XDDD wuefista nie?
0
Trochę się sram :(
0
Uważaj bo Cię wsadzą do pierdla ;)
1
TAK TAK TAK TAK TAK TAK!!!!! TO MUSI BYĆ NASZ SEZON, NASZ ROK, W KOŃCU!
2
JESTEŚMY MISTRZEM HISZPANII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Napij się po meczu, będzie lepiej smakować ;)
0
Dajcie se siana, jak do 85 min będzie prowadzenie dwoma bramkami VCF to się będziemy cieszyć, na razie szczęście mają :D
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHHA
0
najs
1
Prowokujący tytuł, lubię to.
0
Dobra już się nie podniecaj, i tak gra jak g... cały sezon.
0
Lol...
1
Niech się skończy ta patologia bo przerżniemy mistrza z Sociedad
0
No i pięknie :)
0
Trochę to wygląda jakby szwaby zaczęli grać przeciwko Guardioli, nie sądzicie?
0
Trzymam za słowo ;v
0
0-1 albo 5-0
0
To na pewno był spisek heheh