2

Bale niech wraca do Anglii, tam jego miejsce. Zero techniki ;]

0

Tak jak mówiłem przed meczem, tak mówię po: FORZA JUVE, czeka nas świetny finał, bez putek ;)

0

Nic do niego nie mam, nawet szacunku ;))

0

Powiedz do Albie ;]

0

FORZA JUVE!

0

Co mówiłeś? ;))

2

a Ty skończ płakać człowieku, prześpij się, wstaniesz rano i docenisz, że JESTEŚMY W FINALE LIGI MISTRZÓW.

1

Kto ma ból dupy dawać tarczę :v

0

Może nasi zaczną biegać ;)

0

Dobry mecz, ale możemy to przegrać z 3/4-2, tak sądzę

0

nie do końca o to chodzi ziomuś ;)

0

NEYMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

0

XDDD wuefista nie?

0

Trochę się sram :(

0

Uważaj bo Cię wsadzą do pierdla ;)

1

TAK TAK TAK TAK TAK TAK!!!!! TO MUSI BYĆ NASZ SEZON, NASZ ROK, W KOŃCU!

2

JESTEŚMY MISTRZEM HISZPANII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Napij się po meczu, będzie lepiej smakować ;)

0

Dajcie se siana, jak do 85 min będzie prowadzenie dwoma bramkami VCF to się będziemy cieszyć, na razie szczęście mają :D

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHHA

0

najs

1

Prowokujący tytuł, lubię to.

0

Dobra już się nie podniecaj, i tak gra jak g... cały sezon.

0

Lol...

1

Niech się skończy ta patologia bo przerżniemy mistrza z Sociedad

0

No i pięknie :)

0

Trochę to wygląda jakby szwaby zaczęli grać przeciwko Guardioli, nie sądzicie?

0

Trzymam za słowo ;v

0

0-1 albo 5-0

0

To na pewno był spisek heheh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?