ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BKS i Zagłębie ponoć zrobili wjazd na nasz stadion, tylko nikt nie wie jak to dokładnie było.
0
No masz datę powstania Polonii, więc myślałeś, że się interesujesz.
0
Jak to było z tymi skrojonymi fanami?
0
odśwież sportslive ;]
0
Oglądałem go tylko w meczu z Juve, i grał średnio.
7
Mam nadzieję, że Alba z wiekiem się uspokoi, bo te symulacje, protesty i całokształt jego zachowania jest żałosny. Niech weźmie przykład z Abidala, bo nigdy nie zasłuży na szacunek przez to jakim jest pajacem. Jakbym był sędzią to za każdą jego symulację dostawałby czerwień, szczególnie z chorągiewkami :).
0
Jak ta akcja wyglądała że flagi Polonii podj.....? i pozdrawiam.
0
Za niego 30 baniek?!
0
Komentarz usunięty
0
Nie wpisujcie zniczy.
0
Żartowniś z Ciebie.
1
Oj tam łapiesz za słówka :P
0
Czuję w kościach, że jutro stracimy lidera.
0
Komentarz usunięty
0
E tam to sytuacja w czasie meczu była.
0
Te przeprosiny od Verattiego to mogłeś przyjąć Leoś
0
To i tak nie na mój komentarz odpowiadałeś ;)
3
Nie uczą Cię w szkole co to sarkazm?
0
Czemu jest tu wstawiane tyle wywiadów z nim?
0
Ten nick do Ciebie nie pasuje, musisz być bardziej agresywny i bardziej WISKA ;)
0
Dawać nam Juve i mamy finał!
0
Gratulacje, zgasiłeś mierde.
0
Dobra weź już wyjdź, nikt Cię tu nie chce człowieku, i nikt nie chce wymieniać się z Tobą opiniami, tak trudno to zrozumieć i musisz nam zatruwać życie?
0
chyba nienawiść do realu*
atleti to tylko mniej szkodliwe śmieci, dlatego im kibicujemy
0
hehe wypierdalaj do siebie hehe spoko hala fan hehe
0
tylko ja Ciebie
0
To Ty Ilona?
1
zgłaszajcie go...
1
Moutinho bardzo dobry pomocnik ;)
0
Dobrze, przepraszam.