0

BKS i Zagłębie ponoć zrobili wjazd na nasz stadion, tylko nikt nie wie jak to dokładnie było.

0

No masz datę powstania Polonii, więc myślałeś, że się interesujesz.

0

Jak to było z tymi skrojonymi fanami?

0

odśwież sportslive ;]

0

Oglądałem go tylko w meczu z Juve, i grał średnio.

7

Mam nadzieję, że Alba z wiekiem się uspokoi, bo te symulacje, protesty i całokształt jego zachowania jest żałosny. Niech weźmie przykład z Abidala, bo nigdy nie zasłuży na szacunek przez to jakim jest pajacem. Jakbym był sędzią to za każdą jego symulację dostawałby czerwień, szczególnie z chorągiewkami :).

0

Jak ta akcja wyglądała że flagi Polonii podj.....? i pozdrawiam.

0

Za niego 30 baniek?!

0

Komentarz usunięty

0

Nie wpisujcie zniczy.

0

Żartowniś z Ciebie.

1

Oj tam łapiesz za słówka :P

0

Czuję w kościach, że jutro stracimy lidera.

0

Komentarz usunięty

0

E tam to sytuacja w czasie meczu była.

0

Te przeprosiny od Verattiego to mogłeś przyjąć Leoś

0

To i tak nie na mój komentarz odpowiadałeś ;)

3

Nie uczą Cię w szkole co to sarkazm?

0

Czemu jest tu wstawiane tyle wywiadów z nim?

0

Ten nick do Ciebie nie pasuje, musisz być bardziej agresywny i bardziej WISKA ;)

0

Dawać nam Juve i mamy finał!

0

Gratulacje, zgasiłeś mierde.

0

Dobra weź już wyjdź, nikt Cię tu nie chce człowieku, i nikt nie chce wymieniać się z Tobą opiniami, tak trudno to zrozumieć i musisz nam zatruwać życie?

0

chyba nienawiść do realu*
atleti to tylko mniej szkodliwe śmieci, dlatego im kibicujemy

0

hehe wypierdalaj do siebie hehe spoko hala fan hehe

0

tylko ja Ciebie

0

To Ty Ilona?

1

zgłaszajcie go...

1

Moutinho bardzo dobry pomocnik ;)

0

Dobrze, przepraszam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?