ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zadziała efekt nowej miotły i przegramy 0-1, możecie już obstawiać w stsach.
1
Zauważcie, że jak chcecie wystawić oceny, to cały atak jest ustawiony w polu karnym, a pomoc przed linią środkową boiska, dokładnie tak jak w rzeczywistości :v
0
Ja się przyznaje, że po tym meczu 9-1 i 5-ciu bramach CR cały dzień wqrwiony chodziłem, i jeszcze takie męczarnie.. Pozdrawiam i dobranoc ;)
0
Obyś miał rację.
0
Boże, wreszcie koniec, co za żenada...
1
hahahahahahhaah
2
Ktoś tam pisał, że Messi podwójny hat trick, pozdrawiam.
1
Żebyśmy tego nie przewalili.. :(
0
Kibic Barcelony śmiejący się ze skuteczności, o ironio... 9-1 to myśmy powinni wtedy City roznieść.
0
Jak masz tak wieŻyć, to raczej nie odrobi :v
0
Gdyby Messi wkładał w wykończenie tyle uwagi co w drybling, czasem więcej siły to by nie było nawet gadki, kto jest lepszy, bo Messi miałby o 10 bramek więcej obecnie, ale on jest niestety nieskuteczny.
0
*naprawdę
0
zapierd***ł jak szalony, żeby nastrzelać jak najwięcej, może być?
0
Masz rację, już żyłem nadzieją, że Messi w końcu będzie lepszym strzelcem od CR w lidze i LM, i znowu pewnie będzie zawód.. Napisałbym co myślę po tym meczu, ale znowu dostałbym bana za nic, redakcja lubi to robić.
1
Też mam ból dupy z tego powodu i mówię to otwarcie :/
0
Tu nie boli nikogo, że real prowadzi 7-0, tylko, że CR7 nawalił tyle bramek w tym meczu, i znowu on zostanie Królem Strzelców BBVA :/
0
ta, na pewno...
2
Dajcie nam Carvajala skoro Wam już niepotrzebny ;) Idioci.
0
Dobry zmiennik, nie marudzi, że siedzi na ławie.
5
Jak zostaniesz sam na świecie to wygrasz ZP :v
0
Szczególnie w dryblingu przy linii bocznej z Aguero :v
4
To już rozumiem dlaczego nazywają Katalończyków Polakos hahah
0
No niestety, ale sam przyznaj, ciężko jest być w 100% oddany i wierny klubowi, piłkarzom, kiedy jest się tyle kilometrów od tego klubu.
0
Wiemy do czego pijesz hehe
1
Nic złego tutaj nie napisał, poniekąd nawet miał rację ;)
0
Dokładnie kolego ;)
4
Ale o co Wam chodzi, to było spotkanie eliminacyjne, rozumiem, gdyby to był mecz towarzyski.. Mają zlikwidować reprezentacje?
0
Jeśli "wieżysz" tak samo jak piszesz, to Andresinho nie strzeli ani asystuje przez następne 365 dni.
0
Za Xaviego
0