0

Zadziała efekt nowej miotły i przegramy 0-1, możecie już obstawiać w stsach.

1

Zauważcie, że jak chcecie wystawić oceny, to cały atak jest ustawiony w polu karnym, a pomoc przed linią środkową boiska, dokładnie tak jak w rzeczywistości :v

0

Ja się przyznaje, że po tym meczu 9-1 i 5-ciu bramach CR cały dzień wqrwiony chodziłem, i jeszcze takie męczarnie.. Pozdrawiam i dobranoc ;)

0

Obyś miał rację.

0

Boże, wreszcie koniec, co za żenada...

1

hahahahahahhaah

2

Ktoś tam pisał, że Messi podwójny hat trick, pozdrawiam.

1

Żebyśmy tego nie przewalili.. :(

0

Kibic Barcelony śmiejący się ze skuteczności, o ironio... 9-1 to myśmy powinni wtedy City roznieść.

0

Jak masz tak wieŻyć, to raczej nie odrobi :v

0

Gdyby Messi wkładał w wykończenie tyle uwagi co w drybling, czasem więcej siły to by nie było nawet gadki, kto jest lepszy, bo Messi miałby o 10 bramek więcej obecnie, ale on jest niestety nieskuteczny.

0

*naprawdę

0

zapierd***ł jak szalony, żeby nastrzelać jak najwięcej, może być?

0

Masz rację, już żyłem nadzieją, że Messi w końcu będzie lepszym strzelcem od CR w lidze i LM, i znowu pewnie będzie zawód.. Napisałbym co myślę po tym meczu, ale znowu dostałbym bana za nic, redakcja lubi to robić.

1

Też mam ból dupy z tego powodu i mówię to otwarcie :/

0

Tu nie boli nikogo, że real prowadzi 7-0, tylko, że CR7 nawalił tyle bramek w tym meczu, i znowu on zostanie Królem Strzelców BBVA :/

0

ta, na pewno...

2

Dajcie nam Carvajala skoro Wam już niepotrzebny ;) Idioci.

0

Dobry zmiennik, nie marudzi, że siedzi na ławie.

5

Jak zostaniesz sam na świecie to wygrasz ZP :v

0

Szczególnie w dryblingu przy linii bocznej z Aguero :v

4

To już rozumiem dlaczego nazywają Katalończyków Polakos hahah

0

No niestety, ale sam przyznaj, ciężko jest być w 100% oddany i wierny klubowi, piłkarzom, kiedy jest się tyle kilometrów od tego klubu.

0

Wiemy do czego pijesz hehe

1

Nic złego tutaj nie napisał, poniekąd nawet miał rację ;)

0

Dokładnie kolego ;)

4

Ale o co Wam chodzi, to było spotkanie eliminacyjne, rozumiem, gdyby to był mecz towarzyski.. Mają zlikwidować reprezentacje?

0

Jeśli "wieżysz" tak samo jak piszesz, to Andresinho nie strzeli ani asystuje przez następne 365 dni.

0

Za Xaviego

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?