0

Wiem o co Ci chodzi, bo ja bardzo wcześnie polubiłem Barcelone, miałem może 10 lat, ale wiadomo jak to było, po prostu lubiłem ten klub i tyle. Jednak po tych 4 latach, gdy miałem 14, wiedziałem już dużo więcej na temat piłki, Barcelony, byłem ogarnięty, lecz roczniki urodzone już w XXI wieku mają wpojone całkiem inne cechy, teraz dzieci od małego siedzą na komputerze i nie mają życia, to czego od nich oczekiwać, na pewno nie inteligencji i zimnej głowy. Trzymaj się i obyście trafili na kogoś silnego w następnej rundzie ;)

0

Pomyśleć, że mógł grać zamiast aktora Busquetsa.. Yaya to piłkarz, którego odejścia żałuje najbardziej.

0

Wymieniaj śmiało te ich gwiazdy, przeciętny skład z wyjątkiem Aguero i Toure.

2

Następny co myśli, że kogoś to tutaj obchodzi. Przez tę stronę przewijają się tysiące użytkowników, 3/4 nie skończyła gimnazjum, a Ty chcesz ich uczyć pokory? Jeśli szukasz strony z inteligentnymi użytkownikami to nie znajdziesz ich tutaj, czy na rm.pl, polecam wejść na stronę jakichś mniejszych klubów, typu Tottenham, tam naprawdę można poznać ludzi podobnych do nas, tu tego nie ma niestety, a jeśli nie daj Boże Barcelona odpadnie to ból dupy będzie tutaj niesamowity, i każdy napisze, że on to przeczuwał ;)

0

Trochę pokory ludzie, może być ciężko, jeśli nie strzelimy pierwsi bramki.

0

Niestety nie znajdzie Pan tutaj takiej osoby :(

0

Smutne to, trzeba przyznać ;'(

0

Przy takiej pogodzie to naprawdę lepiej sobie pyknąć CS'a

0

Już nie jest najlepszą 9-tką świata? buahahah

3

Człowiek, który zawsze patrzy trzeźwo na sytuacje i nie ulega hurraoptymizmowi, szacun.

0

Komentarz usunięty

5

Stary, nie ogarniesz tysięcy napalonych dzieciaków, oby się nie zawiedli po GD, głęboko w to wierzmy ;)

0

Było tak blisko..

0

w takich sytuacjach włączasz swój móżdżek, i zdajesz sobie sprawę, że zawodnik, który nie grał tyle miesięcy może mieć słabszy okres (w którym notuje co mecz asystę) i nie narzekasz na niego, ale czego się spodziewać po roczniku 99

0

Komentarz usunięty

0

Stracił dobre ruchanie ;]

1

Po prostu dobrze zbudowany, a nie jakieś wieszaki jak Busquets :D

1

Co do zdjęcia powyżej-Luisito dobra łapa ;]

3

Gdyby nie on to byś teraz płakał, że potrzeba wzmocnień w ataku

7

Neymar już miał swoją szansę, nie pamiętasz? Czas na Suareza.

2

idź się powieś

0

Messi strasznie słabo strzela te karne.. Tak czy siak jesteśmy LIDEREM! :))

2

Znowu to samo co przed Malagą.. Zachowajcie trochę pokory.

0

no patrzę i co? kozak

0

Piękny mecz i pierwszy przebłysk geniuszu Toure..

0

W końcu Barcelona w jakimś finale, odzwyczaiłem się.

0

Ja się z Tobą zgadzam, ale wyjaśnij to reszcie tej ekipy ;). Lubię Neymara, i miał dwa miesiące kiedy grał nieziemsko i używał sztuczek rodem z fify, ale gdy Neymar ma słabszy okres staje się to strasznie irytujące.

0

Przecież wszyscy tutaj zgromadzeni od początku roku pieją, że Neymar to najlepszy drybler po Ronaldinho.. To jak w końcu jest?

0

to nie on ;)))))))))))

1

Niektórzy mówili, że skreślanie sezonu po meczu z Malagą nie ma sensu, jak widać jedyni inteligentni ludzie, i prawdziwi kibice. Tak jak i My, Real może się potknąć jeszcze kilka razy.. Niestety Barca też troszkę formę straciła, brakuje pomocy Neya, Messi nieswój, dobrze, że Suarez się odnalazł w tym momencie. Rok temu właśnie takiego zawodnika nam brakowało, bo Pedro sam drużyny nie pociągnie. Także podsumowując, wierzcie bardziej w naszą drużynę, i jak za tydzień przegramy w lidze to nie mówcie, że nie mamy szans na mistrza. Takie moje małe przemyślenia przeglądając tę stronę i reakcje ludzi w danej chwili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?