ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z Pique jest taki obrońca jak ze mnie napastnik..
4
Zobaczymy co powiesz, kiedy Niemcy zmiażdżą USA.
10
Gdyby nie ta bramka Dempsey'a tak wcześnie, to Ghana zapewne ograłaby USA i miała w zasadzie pewny awans.. Zdecydowanie lepsza drużyna od Amerykanów, szkoda gdyby nie wyszli ich kosztem.
10
Song to jest spoko gościu, tylko trochę pedalsko się ubiera :).
1
Szwabów, tak będzie prościej ;)
2
Leo oszczędza się na przyszły sezon!
1
Niemczech, Niemczech! :D
2
Może w końcu trafią coś ze stałego fragmentu i wygrają to 1-0, według mnie powinni oddać Iranowi piłkę, i strzelić im z kontry.. Chyba każdy z nas to widzi.
13
Cały sezon oglądam autobusy u przeciwników Barcelony, i jeszcze na Mundialu mam to oglądać? Powiesić Mourinho za ten zakurwiście nudny styl, może reprezentacja Polski powinna zacząć tak grać? Jakim cudem w ogóle Iran gra na tym mundialu?
1
Jedyny + jest taki, że Messi ma bardzo dobre wrzutki hahah
1
Dzisiaj liczę na powiększenie dorobku bramkowego przez Messiego, bo przeciwko słabszej drużynie już nie będzie miał okazji zagrać :).
1
Naprawdę tyle pieniędzy za bramkarza, który ma być rezerwowym? Jeny..
1
Naprawdę chcecie kolejnego karła w drużynie? Dziś w nocy nie pokazał kompletnie nic, stał tak samo jak Messi, a na pewno nie jest to gwiazda pokroju Leo. Według mnie trzeba dać spokój z ofensywą, mało mamy gwiazd? Neymar-Messi-Alexis powinni sami wygrywać mecze, ale do tego jest potrzebna szczelna obrona, a nie Pique-Mascherano, bo na nich nie da się patrzeć nawet w reprezentacjach.
3
Oglądałem tylko pierwszą połowę meczu Argentyny, bo widząc co robi Messi i spółka jakoś zachciało mi się spać :). Rano się zdziwiłem, że został piłkarzem meczu, bramka ładna, w jego stylu, oby dalej było już tylko lepiej, dziś mógł być trochę nierozegrany w tej pierwszej części. Ronaldo dzisiaj zagrał słabo, ale zobaczymy dalej, on też się zmaga z urazem, nie należy się śmiać z cudzego nieszczęścia, bo to broszka tych idiotów z białej strony. Ogólnie Mundial na razie mi się podoba, jedynie wpadki sędziów z pierwszych meczów były trochę przegięciem.. Trzymam najbardziej kciuki za Argentynę, chociaż z tą defensywą i bramkarzem może być ciężko z lepszymi. Pozdro CULES :D!
1
Fałszywy gnojek, dwa razy wycmokał Arsenal, raz nas.. szkoda coś więcej mówić o takim człowieku, niepowodzenia Fabregas!
30
Dzięki Gerardo za zaangażowanie, obyś w nowym klubie mógł podejmować decyzję sam ;-)
1
Szkoda, na szczęście Barcelona ma szansę na mistrza co rok, a Atletico za rok pewnie już nie będzie się liczyło.. Gratulacje dla Simeone i tych walczaków.
3
Wierzę do końca, to jest Barcelona, tego nie ogarniesz!
3
15 minut spokoju, i kolejne 45 minut nerwów.. Szkoda, że przeżywam te emocje sam, z resztą Cules byłoby mi o wiele prościej!
5
Boże moje młode serce nie wytrzyma takich emocji.. Dlaczego ja tak bardzo kocham ten klub? ;)
1
Atletico gra wspaniały sezon, dużo lepszy od Barcelony, ale to my możemy być MISTRZEM!
1
Wygrać to i zapominamy o wszystkich niepowodzeniach w tym smutnym sezonie ;-)
6
Wiecie co, oglądałem ten półfinał, cieszę się, że Atletico przeszło, ale smutno mi, gdy myślę, że Barcelony tam nie ma..
0
Oni się błąkają po boisku od początku 2014 roku, więc już daj spokój, że jak dzisiaj przegrają to przez śmierć Tito.. Po prostu grają przeciętnie i może ich ograć każdy, taka prawda.
0
Według mnie to nie jest od psychiki, a raczej po prostu od zmęczenia. Messi bardzo się zmienił od pewnego czasu, niespotykany "hejt', który go otacza, ciągłe wymagania. A może to nie jest tak, że mu się nie chce, tylko po prostu coś jest nie tak? Tego się pewnie nie dowiemy.
0
Udało się, z trudem, ale udało. Wygrana zawsze podnosi na duchu, więc oby było już tylko lepiej.
0
Wypierdalać mi z tym Cesciem! Ten człowiek zapomniał jak się biega!
0
Nie da się czytać tego pierdolenia! Ten człowiek po prostu ma zakazy pysk, jesteśmy przegrani.
0
Nie ma takich wulgaryzmów żeby ocenić postawę Barcelony i ich zaangażowanie, więc czekam na środowy mecz z Realem, tam motywacji nie powinno zabraknąć ;-)
0
Neymarowi brakuje mózgu, ale spokojnie, podrośnie to przestanie symulować, gówniarz ;)