ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma rację, trafili na Barcę w najgorszym możliwym momencie.
0
Gonił, gonił i dogonił :D. Gratulacje Leo, to było oczywiste ;)
1
Zagrać takie spotkanie po tym co mu się ostatnio przytrafiło.. Andres to jest niesamowity człowiek, bramka kapitalna.
0
No nieźle, cieszą gole ofensywnej trójki, jedynie Neymara mi brakowało. Oby tak w GD!
0
Song niestety zmarnował sobie trochę karierę tym transferem, chociaż to na niego bym postawił zamiast Busquetsa.. Dla własnego dobra powinien odejść. Alves również, lubię go, ale nadszedł czas na świeżą krew na prawej obronie.
0
Wątpię byś się doczekał.
0
Przed meczem niedobrze, w trakcie meczu można zwymiotować.. Wszystko się zgadza :)
0
Brawo Ney! Oby tak w klubie.
0
Te 4 transfery to powinni być 2 obrońcy, bramkarz i jakiś porządny napastnik.. Smutne, że kibice widzą więcej niż zarząd Barcy. Był Zlatan, Villa na szpicy było dużo lepiej, teraz na siłę klepanie.. No ale trzeba liczyć, że kiedyś to się zmieni.
0
Przecież Real nie puści tak dobrze rokującego obrońcy, szczególnie do Barcy..
0
Też czasem mi niedobrze przed meczem ;-).
0
Mija 22, pod newsami ledwo 5 komentarzy, w dzień byłoby ich zapewne 100.. Niestety sami 12-latkowie mają tu konta.
0
Marzenia się spełniają, AS9 z hat trickiem! :D
0
Czekam na hat tricka AS9! I na 5-0 całej drużyny :)
0
Powiem szczerze, że przypakował Leoś. Oby tak dalej :)
0
Brawo Pedro, pozytywnie mnie chłopie zaskoczyłeś ;)
0
Jak zagramy takie gówno jak dziś to kolejne 0-7 w dwumeczu nas czeka :'(
0
Dobre i to. Szkoda, że trzecioligowy autobus nas powstrzymuje :'(
0
Bardzo dobre oceny, może dałbym 0,5 wyżej Alexisowi.
0
Trochę szkoda, że Alexis nie gra, ale rozumiem tą decyzję Martino.
0
Jeśli nie strzelą 5 goli to będę zawiedziony ;)
0
Wszystko okej oprócz pozycji stopera. Zamiast Puyola powinien zagrać Bartra.
0
Tak czy siak od nowego sezonu doczekamy się nowego bramkarza. Na 70% będzie nim właśnie niemiec.
0
Atletico jest bardzo groźne, wydaje mi się, że będą głównym rywalem do tytułu.
PS: 800 dni w serwisie :)
0
Liczę na 5-0 i kolejnego hat tricka Neymara.
0
Zawsze są takie pogłoski ;)
0
Z tych powołanych nie da się zrobić słabego składu..
0
City nas sprawdzi już w 1\8. Trzeba być optymistą. Przynajmniej będzie nasz mecz w tv :)
0
A co ma powiedzieć? W końcu jest prezesem Realu.
0
A madryckie gazetki nadal boli dupa. Ile można?