ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
No dalej Chile, ograjcie te holenderskie ogóry!
2
Przynajmniej nie skończą z zerowym dorobkiem punktowym :)
5
Jeśli kupią tego gościa, i ogłoszą wzmocnieniem defensywy to będzie nawet zabawniejsze od sprzedania Villi za 2mln euro :)
23
Uff dzięki Bogu, bo nikt Cię tu nie chce! ;)
2
A ludzie nadal nie rozumieją, że transfer Mathieu nie załata dziury w obronie i pragną Suareza..
8
Gdyby Barcelona na to poszła, pokazałaby kolejny raz swoją transferową inteligencję, tylko głupi ludzie nie uczą się na błędach (Czyhryński, Zlatan, Villa..) ;)
1
Argentyna gra na stojąco, motywacji nie widać, ile razy może uratować ich geniusz Messiego? Oby jak najdłużej, ale nie ma co ukrywać, że ciężko się patrzy na tą reprezentację.
10
Oby Chile zmiażdżyło tą przepushowaną pomarańczę ;)
7
Haha za Higuaina dać 60mln to trzeba by być zdrowo piźniętym :D 20mln może jest warty w dobrej formie, ale Napoli próbuje robić niezłe interesy, najpierw Cavani za gruby hajs poszedł, kupili kilku nowych, teraz tego chcą nam wepchnąć i kupią nowe talenty.. To jest dopiero polityka transferowa godna pochwały.
2
Kurcze no co tu dużo gadać, Bartra-Pique też się nie sprawdzi, już teraz mogę Ci to powiedzieć. Boczni obrońcy, którzy grają jak skrzydłowi to też średni pomysł na drużyny, które grają z kontry, bo właściwie wychodzą 2na2 a nawet 3na2, potem Pique na raz, Pinto piłka gdzieś między nogami.. Tak wyglądał ten sezon pod koniec, i bez wymienionej defensywy nie mamy się co łudzić, będzie coraz gorzej ;)
3
Co z tego, że atak będzie nie do powstrzymania, skoro obrona jest daremna. Czasem mam wrażenie, że zarząd Barcelony to są kibice Realu, bo wydają pieniądze na prawo i lewo, a nie sprowadzają potrzebnych zawodników, a takowymi są obrońcy. Przy dobrej defensywie nawet tiki-taka mogłaby być jeszcze skuteczna, bo zawsze coś z przodu wpadnie przy geniuszu Alexisa, Neymara czy Messiego. A tak to co zrobić, jedna kontra, Pique na raz, Mascherano 1,50m w kapeluszu, Alves i Alba to pomocnicy a Busquets to techniczny geniusz ale żaden z niego ŚPD. Czekam na nową Barcę, pewnie kiedyś się doczekam, oby jak najszybciej.
1
Tak sobie myślę, że od kilku okienek ciągle są nadzieje, przychodzą ofensywni zawodnicy i ciągle obrony brak. Wyobrażacie sobie oglądać cały sezon parę Mascherano-Pique? To będzie coś wspaniałego :D
4
Hiszpania się wypaliła tak samo jak Barcelona, tutaj nie ma nic do gadania. Dzięki takiej klęsce pojawi się świeża krew i szansa na kolejne sukcesy, ten Mundial był chyba przegrany w ich podświadomości. Jaki normalny trener daje w obecnej dyspozycji na bramkę Casillasa, a nie De Gee? Za zasługi to można awansować z roznoszenia towaru na kasę w Biedronce ;].
1
Haha, Gago wyróżniający się? Proszę Cię człowieku, 3/4 piłek gość traci w prosty sposób, czasem już przed podaniem widać, że obrońca to przetnie, typek czasem wygląda jakby nie miał siły w nodze ;).
4
Lubiłem gościa do czasu. Zresztą często moi faworyzowani zawodnicy odchodzą do klubów za którymi nie przepadam, przykładem jest właśnie Fabregas, Modrić czy Bale.. Cóż, co poradzić?
1
Jak Messi nie da zwycięstwa to niestety będzie ciężko o coś więcej niż wyjście z grupy. Może chociaż z Nigerią pokażą się z lepszej strony?
1
To nie przecenienie Niemców, tylko niedocenienie USA, nie przepadam za dłubiącym w nosie Loewem i jego ekipą :)
1
Przynajmniej jestem dobry w tym co robię, a Gerard od kilku sezonów to przeciętniak w swojej dziedzinie :)
1
Ach ta piłkarska sprawiedliwość.. Bośnia!
1
Jednak dobre chłopaki jesteście, warto oglądać ten mecz :).
1
No to trochę słabo z Twoją piłkarską wiedzą nazwisk :P
1
Obyś miał rację, pozdrawiam! ;)
1
Szkoda, bo Xavi to wielki zawodnik. Z drugiej strony kamień z serca spada, skończą się pomiary trawy po meczu ;).
3
Nie wiem jak Ty, ale za zmianę defensywy Barcelony oddałbym nerkę :)
3
Ten transfery jest tak możliwy jak to, że Wawrzyniak dostanie Złotą Piłkę.
1
Chłopaki jak myślicie, warto oglądać ten mecz czy lepiej iść w kimę?
1
Ja już niczego od niego nie wymagam :)
1
Ramos to jest akurat drewno na poziomie, zapomniałeś jaką brameczkę walnął Atletico w LM? :D Jeśli jednak Twoja oferta nie jest żartobliwa to wiedz, że nie skorzystam.
1
Pójdę na kolanach do Częstochowy, stoi?
5
Całe szczęście nie będę musiał sobie nim męczyć oczu chociaż w tym meczu.. Och, zapomniałem, że kibicuje Barcelonie, i będę musiał go oglądać jeszcze kilka lat.