ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico praktycznie nie istniało w tym meczu, Villa też nie istniał, wyszedł mu jeden strzał do Pique zapomniał podskoczyć żeby piłkę głową wybić.. W rewanżu ich pojedziemy, z Neymarem od początku i może z Messim który biega. Bo dawno tego nie robił..
0
Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Pedro
0
Visca el Barca! Do zobaczenia po meczu Cules ;)
0
Super to zrobiliście, i oby po każdym meczu takie oceny widniały w rubrykach.
0
No gratulacje, naprawdę świetny mecz. Brawo!
0
Powiem szczerze, że zaskoczony jestem tym pogromem.
0
Bez porządnej obrony niestety obrona mistrzostwa przy obecnym składzie Realu jest nierealna. Zobaczymy jak dziś zagrają. Vamos!
0
I już na wejściu traci, bo zamiast "zmusić" zarząd do kupna klasowego stopera, to się im podporządkowuje. Bez obrony nic nie da się zdziałać! Ech, ciężko jest obecnie być fanem Barcelony.
0
O Jezus, tacy są ludzie, taki jest świat. Zrobił dla Barcelony wystarczająco dużo..
0
Haha to się nie dzieje co nie?! :D:D
0
Bartra sobie z Lechią nie radzi, a koleś z Bayernem grał XD. Niech dalej wrzuca fotki na fejsa z kolegami.
0
Oby dał radę, na pewno przyda się ktoś inny niż Vilanova. Powodzenia!
0
Eriksen jest lepszym piłkarzem, ale czy będzie tu pasował..
0
Trzymaj się David.. Taką kasę jaką dało Atletico to mogła dać Legia.. I wcale nie żartuje. Śmiech na sali, jesteśmy aktualnie udupieni.
0
Śmiech na sali. 32 miliony za jakiegoś ogóra.
0
Był w nim spory potencjał, ale niestety chłopak kompletnie zgasł. Oby sobie poradził w Ajaxie, jest jeszcze młody, niech ratuję swoją karierę.
0
Niech idzie na wypożyczenie, ale wtedy trzeba ściągnąć przynajmniej dwóch stoperów, jednego ogranego i drugiego tańszego.. W naszej sytuacji każdy klub będzie chciał olbrzymich pieniędzy, i niestety na jakiś czas jesteśmy w głębokiej dup**.. Nie widzę na razie możliwości, żeby dołączył do nas ten światowej klasy stoper. Hajs bejbe, hajs..
0
Oby tak trafiał u nas..
0
Będzie dobry ale za rozsądną cenę. Na pewno lepsza opcja od młokosów typu Marquinhos.
0
Mecz z Lechią na pewno pomoże określić w jakim miejscu są piłkarze Barcy..
0
Wolałbym Silvę, bo jest to typ piłkarza, który potrafi ustawić całą obronę. Luiz to jeździec bez głowy, ale nawet z jego przyjścia przy obecnym stanie defensywy będę się cieszył.
0
Morata wszedł i pozamiatał. Pytanie czemu nie dostaje więcej szans w Madrycie?
0
U Valdesa to zdarzają się dobre interwencje a nie błędy.
0
Mam ogromną dzieję, że zawita do naszego klubu!
0
Thiago prosi klub by go nie sprzedawał do Realu Madryt.
0
Alexis super się pokazał. Ciekawe co ma do powiedzenia juliancarax? :). Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Neymar-Messi-Alexis, chociaż nie spodziewam się, że razem z Leo Sanchez będzie grał świetnie. Neymar zapewne też.. Cóż, takie życie w drużynie z Messim.
0
Stawiam flaszkę, że to samo będzie z naszym nowym nabytkiem.
0
Dawać Alexisa! :)
0
Dlaczego nie gra Thiago? :(
0
Ja pierdziele, dziewczyno oni są na zgrupowaniu!