0

Atletico praktycznie nie istniało w tym meczu, Villa też nie istniał, wyszedł mu jeden strzał do Pique zapomniał podskoczyć żeby piłkę głową wybić.. W rewanżu ich pojedziemy, z Neymarem od początku i może z Messim który biega. Bo dawno tego nie robił..

0

Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Pedro

0

Visca el Barca! Do zobaczenia po meczu Cules ;)

0

Super to zrobiliście, i oby po każdym meczu takie oceny widniały w rubrykach.

0

No gratulacje, naprawdę świetny mecz. Brawo!

0

Powiem szczerze, że zaskoczony jestem tym pogromem.

0

Bez porządnej obrony niestety obrona mistrzostwa przy obecnym składzie Realu jest nierealna. Zobaczymy jak dziś zagrają. Vamos!

0

I już na wejściu traci, bo zamiast "zmusić" zarząd do kupna klasowego stopera, to się im podporządkowuje. Bez obrony nic nie da się zdziałać! Ech, ciężko jest obecnie być fanem Barcelony.

0

O Jezus, tacy są ludzie, taki jest świat. Zrobił dla Barcelony wystarczająco dużo..

0

Haha to się nie dzieje co nie?! :D:D

0

Bartra sobie z Lechią nie radzi, a koleś z Bayernem grał XD. Niech dalej wrzuca fotki na fejsa z kolegami.

0

Oby dał radę, na pewno przyda się ktoś inny niż Vilanova. Powodzenia!

0

Eriksen jest lepszym piłkarzem, ale czy będzie tu pasował..

0

Trzymaj się David.. Taką kasę jaką dało Atletico to mogła dać Legia.. I wcale nie żartuje. Śmiech na sali, jesteśmy aktualnie udupieni.

0

Śmiech na sali. 32 miliony za jakiegoś ogóra.

0

Był w nim spory potencjał, ale niestety chłopak kompletnie zgasł. Oby sobie poradził w Ajaxie, jest jeszcze młody, niech ratuję swoją karierę.

0

Niech idzie na wypożyczenie, ale wtedy trzeba ściągnąć przynajmniej dwóch stoperów, jednego ogranego i drugiego tańszego.. W naszej sytuacji każdy klub będzie chciał olbrzymich pieniędzy, i niestety na jakiś czas jesteśmy w głębokiej dup**.. Nie widzę na razie możliwości, żeby dołączył do nas ten światowej klasy stoper. Hajs bejbe, hajs..

0

Oby tak trafiał u nas..

0

Będzie dobry ale za rozsądną cenę. Na pewno lepsza opcja od młokosów typu Marquinhos.

0

Mecz z Lechią na pewno pomoże określić w jakim miejscu są piłkarze Barcy..

0

Wolałbym Silvę, bo jest to typ piłkarza, który potrafi ustawić całą obronę. Luiz to jeździec bez głowy, ale nawet z jego przyjścia przy obecnym stanie defensywy będę się cieszył.

0

Morata wszedł i pozamiatał. Pytanie czemu nie dostaje więcej szans w Madrycie?

0

U Valdesa to zdarzają się dobre interwencje a nie błędy.

0

Mam ogromną dzieję, że zawita do naszego klubu!

0

Thiago prosi klub by go nie sprzedawał do Realu Madryt.

0

Alexis super się pokazał. Ciekawe co ma do powiedzenia juliancarax? :). Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Neymar-Messi-Alexis, chociaż nie spodziewam się, że razem z Leo Sanchez będzie grał świetnie. Neymar zapewne też.. Cóż, takie życie w drużynie z Messim.

0

Stawiam flaszkę, że to samo będzie z naszym nowym nabytkiem.

0

Dawać Alexisa! :)

0

Dlaczego nie gra Thiago? :(

0

Ja pierdziele, dziewczyno oni są na zgrupowaniu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?