ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powodzenia.
0
Leonidas
O to mi chodzi, na boisku się robi różne rzeczy, więc czego ty ode mnie chcesz? Znawco nie sprzed monitora..
0
@Alicja
A co, źle grał? Jakby Ciebie ktoś ciągle deptał po łydkach i stopach to byś się cieszyła? Nie, pewnie byś podeszła do takiego i zrobiła "Zidane'a". Nie wiesz jak jest na boisku, jakie są emocje, rzucają w Ciebie zapalniczkami, kopią po nogach, gwiżdżą kiedy jesteś przy piłce, a Ty pewnie idziesz uśmiechnięta. EMOCJE RZĄDZĄ TĄ DYSCYPLINĄ!
0
Wkurwił się to się wkurwił, ja już na boisku bym ich pozabijał za każdy idiotyczny faul. Putki madryckie znowu wracają do swojego stylu, a sędzia to chyba ma problem ze wzrokiem. Szpaku też wczoraj swoje odpierdzielał, Barca wbija bramkę to milczy, Pedro nie trafia sam na sam "uff", strzela Baran to euforia. Alves faulowany co chwilę, deptany, Essien mógł albie złamać nogę swoim debilnym podejściem. Dla Szpaka i put z madrytu to wszystko były symulki, a sędzia był za Barcą bo nie gwizdnął karnego.
0
Więcej strzeliliśmy niż straciliśmy, nie mam nic przeciwko żeby tak grali co mecz. Liczą się zwycięstwa. Taka prawda, że obydwie bramki dla Malagi wynikały ze słabości naszego bramkarza, to samo dzieje się w lidze gdy broni Valdes. Z niecierpliwością czekam na nowy nabytek, i oby nie był to cienias Reina..
0
Ale żenada, chyba sobie daruje oglądania następnego meczu..
0
A Mascherano to jest największy pechowiec w La Lidze chyba :)
0
0
Ech, zaraz nam rozjebie cały zespół ten sędzia.
0
0
Piękna akcja :)
0
Według mnie nie jest on potrzebny. Jak już ściągać nowego stopera, to naprawdę dobrego. Ktoś taki jak Marquinhos zniszczy sobie tylko karierę.
0
Dlaczego nie Reina? Ponieważ jest za słaby. Tyle.
0
Wygramy, takie mam przeczucie.
0
Powinniśmy ściągnąć jakiegoś bardzo dobrego bramkarza, wątpię, żeby w młodszych rocznikach Barcelony taki był. Musimy mieć doświadczenie w bramce, taki młokos może różne rzeczy odstawić.
0
Sprzedać w letnim okienku, do tego czasu powinniśmy kogoś niezłego znaleźć. W zimę się nie opłaca, bo wszystko robione na szybko jest robione niedokładnie. Także w mojej opinii letnie okienko 2013r.
0
Szerokiej drogi Victor.
0
Ech, będzie ciężko przejść dalej.
0
Tak jak mowilem, zagramy swoje to wygramy. Zrobili to w wielkim stylu.
0
Zagrajmy swoje, a nie będzie problemów.
0
Super, że chłopak się odblokował, tyle nam dał radości wcześniej, oby wrócił do tej swojej dawnej formy. Bo szczerze już nie mogę słuchać tego, jak wspaniale rozciąga grę. On ma strzelać!
0
Malaga to trudny rywal, szczególnie na swoim boisku, ale Barcelona to świetna ekipa, i da sobie radę. Szczególnie, że są w gazie, Pedro i Alexis ostatnio postrzelali, Iniesta gra nieźle, Messi to jednak Messi, a w obronie znów wszyscy są na swoim miejscu. Uważać na Bouananotte, chłopak trochę przypomina Messiego, oczywiście o klasę gorszy. No i ten Isco..
0
Dlaczego akurat on? Dlaczego teraz? Oby to był tylko jeden, góra dwa mecze.. Ech, Guaje.
0
Super, 5 miejsce. Nie spodziewałem się tak szczerze. Oby kontynuowali dobrą passę.
0
Żaden z nich nie jest lepszy od Valdesa, chociaż De Gea w Hiszpańskiej grał bardzo dobrze. Z techniką też nie jest najgorzej :).
0
W tym zimowym okienku nie powinniśmy zbytnio zmieniać składu. Może jeden zawodnik, chyba Dos Santos, który w innym klubie może coś osiągnąć, bo do Barcy się niestety nie nadaje. Reszta niech zostanie tak jak jest, skoro maszyna dobrze pracuje, to po co ją zmieniać?
0
Ech, biedny Alexis. Co się stało z tym graczem z Udinese..
0
No, to jeszcze Alexis i będę szczęśliwy!
0
Brawo Thiago!
0
Almunia to nie takie strzały puszczał. Do dziś nie zastanawiam się dlaczego grał zamiast Fabiańskiego.