ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Życzę mu jak najlepiej, z resztą jak każdemu piłkarzowi Barcy ;).
0
Pamiętacie ten skład:
Valdes-Alves Puyol Pique Abidal - Xavi Busquets Iniesta - Messi Eto'o Henry..
Epic!
0
BARCA!
0
No wreszcie Manita! Gra nie była jakaś wyjątkowa, ale mecz mógł się podobać, brawa dla Rayo, że grali swoje i nie stawiali autobusu jak 3/4 drużyn.
0
Oj Panie Vilanova, czemu nie wystawiłeś Bartry.. Vamos, po 3 punkty!
0
7 meczów, 3 bramki, Barbaryanie
0
Zgadza się, Rafinha bardzo fajnie grał, ogółem mecz w porządku, szkoda porażki.
0
No trzymam kciuki, pogromu raczej nie będzie, ale pewne zwycięstwo jak najbardziej! Według mnie Montoya i Bartra od pierwszej, to będą pewniacy niedługo, fajnie, że mamy takie talenty w obronie.
0
Przestańcie wbijać te samobóje zjeby..
0
Puyol ma 34 lata a nie 32.
0
Kocham Barcelonę.
0
Radość po bramce Xaviego - nie do opisania ;). Ale ogółem grają jakby im się nie chciało, Fabs porażka całkowita.
0
VV-Alves Masche Bartra Alba-Cesc Song Thiago-Pedro Messi Villa. Taki jest mój skład na to spotkanie. Jak się wszyscy przyłożą i skoncentrują to może być i 5-0, ale jak zagrają na zasadzie "i tak nam się podłożą" to zremisujemy/wymęczymy zwycięstwo.
0
Szkoda, że nie ma Thiago w pierwszym :). Trzymam kciuki, VeB!
0
Adriano idzie na Króla Strzelców! :d
0
Ależ Cwelsi gra, aż chce się oglądać :)
0
Falcao to jest kocur jednak ;). Brawo Cwelsi.
0
No, Benfica to będzie poważny rywal, i na pewno zobaczymy fajne spotkanie. Chociaż oni grają bardzo ofensywnie, i mogą się naciąć w meczu z nami. Wiemy jak Barca potrafi grać, gdy jej rywale nie stawiają autobusu. Vamos!
0
@krzysztof
Nie odwracam się, ale zrozum, nerwy mam dalej i pewnie gdy spojrzę na swoją wypowiedź jutro to poczuje się głupio..
0
Boże, śmieszą mnie ludzie, którzy mówią "Nic się nie stało, odegramy się!". Stało się, stało. Wypada sobie zadać pytanie, czy im jeszcze w ogóle zależy na wygrywaniu? Wyszli na ten mecz bez motywacji(!). Po tym meczu już mniej ufam Tito, bo skoro nie potrafi zmotywować zawodników to nigdy już z Realem nie wygramy. Prawda jest taka, że na bokach nie mogą razem grać Alves i Alba, bo obaj nie umieją grać w obronie(WTF?!) a robią dziury. Pique też wychodzi z piłką, dostaje podanie za plecy, Mascherano(który zagrał dziś żenadę, nawet Khedira go kiwał) nie potrafi się ustawić do spadającej 15 sekund piłki i mamy jednego w plecy. Alexis mnie strasznie rozczarowuje. Wprowadzenie Tello to była porażka Vilanovy, bo z tego chłopaka nie będzie nic. Dlaczego Villa nie wszedł? Song bardzo pozytywnie, Busquets żenada, Valdes ok. Szacunek dla Messiego, że ciągnął tę grę dzisiaj, mógł jeszcze strzelić w końcówce, ale też mógł przesądzić mecz na CN i dziś nie byłoby o czym gadać. Brawo dla Realu, chociaż ich radości nie mogłem oglądać i wyłączyłem tv.. Na ten moment jesteśmy od nich słabsi z powodu braku dobrych stoperów i bramkarza. Znowu będziemy zmieniać pozycję Songowi, a on jest świetnym DP, stoperem co najwyżej przeciętnym :(. Visca el Barca!
0
Bardziej liczę na Bartrę niż Fontasa. Moim zdaniem będzie 3/4 sezonu kontuzjowany :). Ale powodzenia.
0
Tarzan da radę!
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL KJRUWA GOOOOOOOOOOOOL
0
Aha i jeszcze jedno, dużo osób pisze, że nie potrzebujemy innego bramkarza, bo nikt nie gra nogami, tak jak Wiktorek. Tylko większość zapomniała, że czasem trzeba wypierdolić piłkę byle dalej, a nie podawać do Di Marii (sytuacja z Bernabeu). Jestem tak wkurzony na niego, i na tą sytuację Messiego, że całą noc siedziałem na kompie.
0
HEHE jak myślę "Valdes" to mnie bierze na śmiech :). A dopiero co wczoraj śmiałem się z kolegą, że ten idiota będzie się kiwał pod bramką i straci piłkę. BRAWO. JESTEŚ MOIM BOHATEREM.
Mecz niezły, ale na Santiago gramy ostatnio lepiej niż u nas, więc myślę, że wygramy tam ok. 3-1 i zdobędziemy superpuchar. POZDRAWIAM.
0
TheBlues, jak masz pieprzyć takie głupoty jak kilka komentarzy niżej to zapraszam na ChelseaLive.pl
0
Witamy ;)
0
Skąd wiecie, że ta wypowiedź jest prawdziwa. A nawet jeśli, to trochę racji ma, chociaż te dziewczynki leją wszystkich po kolei..
0
0
@kubafcb102
Dzięki za info, chociaż jest ono średnio zadowalające. Myślę, że jeśli chcemy pozyskać Ivanovicia to niepotrzebna jest sprzedaż Afellaya. Bo chyba mamy tyle pieniędzy jak 21mln? Ale jeśli chcemy wydolić te 40 baniek na Martineza to sprzedaż Ibrahima będzie w miarę zrozumiała. Tylko wtedy trzeba zatrzymać Tello i Cuencę. Tak uważam, rywalizacja musi być.