0

100% poparcia dla Marsana, jak musi dostać kontuzje to i tak ją dostanie. Co z tego, czy w 5 minucie w meczu z Bilbao, czy w 10 z Milanem. Poza tym musi chyba trochę poczuć piłkę, żeby dać coś w przodzie z ACM. Niech dzisiaj zagra.

0

@nuke
Messi musi grać na środku, bo my nie mamy wysuniętego napastnika. Villa kontuzja a reszta to skrzydłowi. No chyba, że chcesz grać całkiem bez szpicy, na pewno strzelimy jakąś bramkę jeśli 10 zawodników będzie się broniło.

0

Dwie wspaniałe drużyny, i to one zmierzą się zapewne w finale Ligi Mistrzów. Mecz obejrzę na pewno, i będę mocno trzymał kciuki za Barcelonę. Tak samo jak w Piłce Nożnej i Koszykówce. Jesteśmy wszędzie ; )

0

Neymar zdecyduj się kto jest Twoim idolem! Miałeś już Zico, Pele, Ronaldo (Brazylijskiego). Teraz Messi i Cristiano. W razie czego jakby nie udało się iść do Barcy to taką wypowiedzią plusuje sobie w Madryckim klubie. Szprytne, Neymarze :).

0

Żenada ten mecz, chyba więcej emocji było dzisiaj w meczu Lech - Górnik. Brawo dla Alvesa, Xaviego, Messi mógł dać więcej. Nie dało się wygrać, to trzeba zremisować. Trudno. Vamos Barca ! ; )

0

Navarro ..

0

I to właśnie różni Barcelonę od Realu, czyni ją lepszą. Thiago dostał drugą żółtą kartkę za prawidłowe zagranie piłki barkiem, i wylatuje z boiska. Płacze ? Nie, przyjmuje to po męsku, schodzi do szatni. Barca gra dalej, Barca strzela drugą bramkę, nie płacze. To pokazuje jak żałosny jest Madryt, i że powinni brać przykład z naszej drużyny.

0

Przeklejka z zapowiedzi:
Szkoda, że ma Montoyi :(. Liczyłem, że dostanie szanse, ale skład jest bardzo dobry.

0

Szkoda, że ma Montoyi :(. Liczyłem, że dostanie szanse, ale skład jest bardzo dobry.

0

Nie, nie i jeszcze raz nie. Luiz to w ogóle nie powinien być środkowy obrońca. Jest świetny w wyprowadzaniu piłki, potrafi dograć, minąć rywala. Jednak jeśli jest się stoperem, wyprowadza się piłkę i się ją traci, to robi się przewaga. Ile Chelsea straciła już takich bramek ? Przynajmniej 10. Zdecydowanie wolę Thiago Silvę, dużo lepszy zawodnik.

0

Ciekawostką jest, że Montoya debiutował w pierwszej drużynie właśnie w meczu przeciwko Mallorce, wygranym przez Barce 3-0. Jutro będzie ciekawie !

0

Świetne widowisko, dużo bramek i emocje. Przydał się taki mecz, bo często Barca po prostu roznosi rywali, a tutaj Granda zrobiła takiego psikusa. Moim zdaniem jednak wyższa ocena dla Daniego, każdy czasem popełnia błędy, a w ofensywie naprawdę zagrał dobrze. Na 4 spokojnie można go ocenić. Wielkie brawa dla Cuenci, Messiego. Oceny zasłużone, oprócz tej dwójki Alvesa.

0

Rzygam już tym realem, po prostu od meczu z Malagą stali się tacy denerwujący. Naprawdę, nie znam kibiców innych drużyn, którzy są tak zapatrzeni w te swoje klubowe zoo. I jeszcze pretensje, że Ozil i Mourinho kara. Boże, widzisz i nie grzmisz.

0

Więcej niż piłkarz .. Brawo Pedro.

0

Właśnie wróciłem ze szkoły, a tu taka wiadomość. Naprawdę nie wierzyłem, że jeszcze można zdobyć mistrza, ale Real nadstawia tyłka i tylko w naszym interesie jest aby do końca wygrywać ! Wygrana na Camp Nou + ich porażka na wyjeździe z Bilbao .. To byłby piękny scenariusz, na pewno wzmocniłby jeszcze wiarę w ten klub, chociaż i tak jest wielka. Vamos Barca, brawo Marcos Senna! Puta Pepe i Ramos, najwięksi debile występujący w Realu.

0

No to na Mallorce będzie nieciekawie. Dlaczego to nas trapią te kontuzje ?!

0

Mecz ciekawy, Granadzie należy się szacunek, że na Camp Nou potrafili tak na docisnąć. Żałosna defensywa, magiczna ofensywa. Jednak jeśli nasi obrońcy mają zamiar tak grać w obronie z Milanem, to możemy w ogóle nie wychodzić na boisko. Szczerze, nie wyobrażam sobie na dzień dzisiejszy pojedynków Ibra vs Pique. Wielki Messi, świetny Cuenca, i po wejściu dobry Tello. Alves świetnie w ofensywie, ale sprokurował dwa rzuty karne, i naprawdę powinien od Pepa jakąś reprymendę otrzymać. Vamos !

0

A ja Almerii nie chce, nic ciekawe w tym klubie się nie dzieje .. Już chyba wolałbym Herculesa, potrafili zrobić sporą niespodziankę w meczach z wyżej notowanymi. La Corune też bym chciał.

0

Nie dość, że dużo, to jeszcze jakie te bramki piękne :). Brawo Leo.

0

Myślę, że powinniśmy być dumni z Barcelony. Walczą do końca, chociaż tytuł jest już przegrany. Niestety, kolejni przeciwnicy Realu nie chcą nam pomóc (np. "profesjonalnie podkładający się klub" Espanyol). Powiedziałem przed meczem, że Pedro powinien siąść na ławce, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Gdyby jeszcze wykorzystał te dwie sytuacje to już byłaby bajka. Tak samo nie wiem jak Fabs mógł zmarnować taką sytuację strzelając wprost w Palopa. Niestety, często Barcelona daje ciała jeśli chodzi o skuteczność i bramkarze zostają bohaterami. Trzymam dziś kciuki za Malage.

0

Wczoraj zagrał dobry mecz ..

0

Ciekawe ile razy jeszcze Pedro zagra od pierwszej minuty i nas zawiedzie. Dziś zapewne będzie podobnie. Oj brakuje Villi, brakuje.

0

Dokładnie, Adriano świetnie sprawdza się na wielu pozycjach, nie zawodzi, nie marudzi, że siedzi na ławce. Idealny rezerwowy :).

0

Warto wspomnieć, że my też w tych 2meczach byliśmy słabsi niż teraz. Poza tym tamte mecze były praktycznie tylko o prestiż, tutaj już jest dużo większa stawka.

0

Będzie ciężko, ale ta Sevilla jest dużo słabsza niż sezon temu. Może być ciekawie, ale może też być łatwe zwycięstwo. Wszystko zależy od naszych piłkarzy.

0

Miły gest ze strony Mourinho, w końcu bez chamskich docinek. Na pewno dużo lepiej dla rywalizacji w meczach (chodzi o styl) byłoby lepiej, jakby zawsze panowała w miarę miła atmosfera.

0

Przecież on tylko chce sprowokować Barcelonę, nie ma co brać tych słów na serio. Owszem, Bayern jest ciężkim rywalem, ale my w półfinale (jeśli przejdziemy ACM) spotkamy się z Chelsea. Chyba nie muszę wspominać naszego poprzedniego 2meczu. To może być horror, choć Chelsea już nie tak silna.

0

To świetnie, bo na Sánchez Pizjuán nie ma łatwo. Mój skład : VV - Dani, Puyol, Masche, Adriano - Xavi Busi Iniesta - Alexis Messi Cesc.

0

Damy radę, Milan jest dobrą drużyną, ale nie zatrzyma Barcelony .. Jestem spokojny.

0

Super, mecz mało ciekawy, ale zagraliśmy całkiem przyzwoicie. Szkoda, że nie wszedł ten strzał Iniesty ! Już widziałem to w bramce .. My przynajmniej wygrywamy zasłużenie .. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?