ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja mam nadzieję, będzie rywalizował o skład z naszym nowym nabytkiem. Wiadomo coś o innych wzmocnieniach, bo cicho na stronie ;). A Real praktycznie ma już Modricia, niezły rozgrywający ale myślę, że to poziom Sahina, a wiadomo jak z Nurim jest.
0
TheBlues@
Wytłumacz mi co to jest PSQ? A informacji o Modriciu szukaj na stronach Chelsea, z mojego info Ci mogę powiedzieć, że do The Blues nie przejdzie, bo Levy nie chce wzmacniać rywala w walce o LM.
0
Ja pierdole, za darmo go puścili. Co za żenada, spokojnie by można było wyciągnąć za niego z 10 mln ojro. A tak tracimy piłkarza i nic nie zyskujemy :S.
Powodzenia w nowym klubie, pewnie nigdy już o Tobie nie usłyszymy Seydou.
0
Powodzenia Jordi!
0
Zgadza się, Tomić świetny podkoszowy ;). Powodzenia.
0
Bardzo cenie sobie tego chłopaka. Kiedyś będzie wielkim piłkarzem, widzę go w ustawieniu Cesc-Busi-Thiago. Jest on połączeniem defensywnego pomocnika z Xavim, potrafi świetną piłkę zagrać, ale też świetnie odebrać.
0
Co można napisać po takim zwycięstwie? Chyba tylko CAMPEOOONES, CAMPEOOOONES, CAMPEOOOONES!
0
No, no, Hiszpanie grają świetnie. Szczerze nie spodziewałem się aż tak dobrej gry :O.
http://www.facebook.com/PolishCulesDeFcBarcelona?notif_t=page_new_likes
0
Powiem tak: Jestem za Hiszpanią, ale jeśli Włoscy piłkarze wygrają to się nie obrażę.
Vamos!
0
Jak już pisałem wcześniej, zespół "Niemiecki" grał z samymi lamusami dotychczas i to się odbiło. Jak przyszedł lepszy rywal w fazie grupowej, czyli Portugalia, to niemiłosiernie się męczyli. Dzisiaj nie pokazali NIC, oprócz pierwszych minut, kiedy Buffon popełniał banalne błędy. A Balotelli? Może i jest półmózgiem w życiu, ale w piłkę gra fantastycznie. FORZA ITALIA!
0
Jak pisałem, że niemcy z nikim dobrym nie grali, to mnie zjechano tutaj. No i proszę, Włochy jako przeciwnik i już w dupkę :). Forza Italia, Vamos Espana!
0
@Calc
Nie mam żadnego problemu z bramkarzem, ale chyba przydałby się ktoś, kto obroni jedną piłkę która leci w jego stronę? Bo niestety Victor nie zapewnia nam nic oprócz dobrej gry nogami.
0
Mamy super boki obrony, mamy świetny środek pola i Messiego. Myślę, że jedynym mankamentem będzie pozycja bramkarza i środek obrony (no chyba, że Pique będzie tak nakurwiał jak w reprezentacji). Czy będą kolejne transfery? Ciężko powiedzieć, czy ktoś jeszcze jest nam potrzebny.
0
Jak Ronaldo poprowadzi Portugalię do tryumfu na EURO, to ZP dla niego. Jeśli nie, to szanse między nim a Messim 50/50.
0
Vamos Espana!
0
Świetny tekst. Aż chce się czytać. Dzisiaj zdecydowanie będę kibicował Hiszpanii, robię to od EURO 2008, więc dziś się nic nie zmieni. Mam nadzieje, że taki przeciwnik jak Portugalia trochę rozbudzi Hiszpanów i zobaczymy przynajmniej przyzwoity mecz. A co do tego, że Hiszpanie stali się trochę zadufani w sobie, to ciekawe jak Wy byście się zachowywali po wygraniu tyle trofeów. Serio chcecie, żeby CR wygrał EURO? Przecież fani Madrytu nie dadzą Barcelonismo żyć ;).
0
Zgadzam się z Maćkiem, też wolę krnąbrnych bramkarzy. No może oprócz Szczęsnego, bo jest pieprzonym idiotą :).
0
100 lat, 100 goli. Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
@Motyl7
Lol, Hiszpania to nie Polska, żeby się cieszyć po wygraniu ćwierćfinału. Oni wiedzą co mają zrobić, czyli wygrać EURO. Zgadzam się z tym, że grają nudno, ale to przynosi efekty. Niestety, w reprezentacji nie gra Messi, a szkoda, bo nikt nie mógłby powiedzieć, że nic nie osiągnął z reprezentacją.
0
@FanRealu
Nie, kibice Barcy to nie kibice Realu, że nie lubią Hiszpanii, bo gra tam ktoś z Barcelony. Pozdrawiam noobku :)
0
Hiszpania gra bardzo mądrze, Francja raczej bez szans bo Ramos z Pique wszystko czyszczą. Super akcja Alba-Alonso i świetne wykończenie piłkarza Realu. Oby druga połowa była ciekawsza ;).
0
@FanRealu90
No widzisz, moje zdanie jest jakie jest, i powinieneś je uszanować. Niemcy byli w grupie śmierci, ale jak się okazało wcale nie była taka mocna. Holandia, która zawiodła całkowicie, z Robbenem który spieprzył w tym sezonie wszystko co mógł i dzięki niemu Smerfiki wygrały LM. Dania, która nie wiem czemu nagle została wzięta za jakiegoś mocarza, a jest mocno średnia. Jedynym rywalem Niemców była Portugalia, tylko dlatego, że mieli w składzie CR. I z tą Portugalią Niemcy wielkiego meczu nie zagrali. O Grecji chyba nie muszę pisać. Pozdrawiam "Facecie" :).
0
Niemcy znowu będą wszystkich kosić, bo mają cienkich przeciwników. Powiedzmy sobie prawdę, w pierwszym meczu z Portugalią strasznie wymęczyli zwycięstwo, i gdyby nie nieporadność kolegów CR, to skończyłoby się co najmniej wynikiem remisowym. Holandie ograli łatwo, bo Holandia przegrała nawet z Danią, a Danie ograli po małych męczarniach. Teraz trafili na aktorów Gretzkich, którzy wszystko jadą na farcie to ich ograli. Ale jak przyjdzie taka Anglia, Włochy czy inna Hiszpania, to przegrają. Jak zawsze :).
0
Ja bym postawił na takie ustawienie, tylko proszę mnie nie besztać ;).
Casillas-Arbeloa Pique Ramos Alba - Busquets - Silva Xavi Iniesta Navas/Pedro - Llorente. Czyli takie 1-4-1-4-1, mocny środek, i świetne skrzydła. Navas/Pedro, lub podłączający się obrońcy mieliby komu wrzucać na głowę, bo Llorente świetnie kończy dośrodkowania. Taki mój pomysł jak nie zasnąć przy meczu Hiszpanii.
0
Hehe, że tak powiem Madryt sucks ;)
0
I już się tak nie cieszą mordy kibicom realu. A tacy już pewni siebie, że najlepsi we wszystkim :)
0
Pieprzenie głupot. Grali słabiutko, nikogo nie było w polu karnym, po prostu jakbym widział nas z Chelsea. Wszedł Torres i od razu więcej zagrożenia. Fabs jest bez formy, nie wiem co się dzieje z tym chłopakiem .. Nie zrozumcie mnie źle, życzę mu jak najlepiej, jak całej reprezentacji na EURO. Ale następny mecz zacząłbym z Torresem, a jak się nie odblokuje to dać Llorente. Ale to nie ja jestem trenerem.
0
Powinien przyjść do nas!
0
Oprócz Polski trzymam kciuki za Chorwację, Francuzów i Hiszpanów. Mam nadzieję, że Chorwaci wyjdą razem z Espanią, a Francja opyka dziś Angolów.
0
Niech wpuści Llorente za Fabsa, inaczej nie będzie 3 pkt.