0

Kto by Cię Victor chciał. Jesteś chłopie pośmiewiskiem Europy ;).

0

Będzie ciężko na ich stadionie, ale zawsze mamy rewanż u siebie. To spora przewaga.

0

Byle do przodu.

0

Na Celtę Alexis-Villa-Messi, tak to widzę.

0

Dać szansę wychowankowi. Jest naprawdę niezły w defensywie, będzie brakować Alby, ale po to się ma wielu zawodników żeby mogli wskoczyć do składu.

0

To jeden z moich ulubieńców, ale trzeba przyznać, że gra przeciętnie. Mam wrażenie, że kiedy dochodzi do sytuacji to spala się, i oddaje strzał na ślepo. Nie przystoi to piłkarzowi Barcelony. Jego genialny drybling i szybkość też się zatraciły. Ciężko powiedzieć co będzie z nim dalej, z jednej strony szkoda takiego zawodnika, z drugiej kiedy ogląda się jego poczynania można kląć i kląć. Ja trzymam za niego kciuki jak za każdego piłkarza tego klubu.

0

Ale przecież Messi nic nie gra w reprezentacji, co to jest 7 bramek? Co z tego, że więcej od rasowego napastnika Falcao. I tak jest słaby, nie dorasta do pięt Cristiano!..

0

Wielki szacunek dla Erica! To jest naprawdę wielki człowiek.

0

Nie widzę innej opcji niż wygrana w tym spotkaniu. Gramy na Camp Nou, będziemy niesieni dopingiem, a sami jesteśmy na fali po takiej wygranej z Milanistami. Real zmiażdżył rywala także my musimy zrobić to samo.

0

Nie jest to najłatwiejszy rywal, ale powinniśmy sobie dać radę. Będzie ciekawy dwumecz, a o to przecież chodzi w footballu.

0

Piękny wieczór, piękny tydzień się szykuje. Dziękuje Barco.

0

Brawo Messi, Mascherano out :(

0

Wszystko w nogach graczy Barcy, mogą nam poprawić humory na długie dni. Oby nie było kolejnego smutnego wieczoru.

0

Mądre odpowiedzi, teraz czas na mądrą grę. Jeśli wiara czyni cuda, my wierzymy, że się uda..

0

Ważne, że jest zwycięstwo. Cordoba to niezła ekipa. 3 punkty to 3 punkty.

0

Dla mnie może być i 7-4, byle wynik dawał awans. Obrona Barcy od dawna nie jest monolitem, wolny Puyol, celebryta Pique, i dwóch skrzydłowych na obronie. W bramce Valdes, który rzadko potrafi nas uratować. Wszystko w nogach zawodników ofensywnych, to są gwiazdy i muszą to udowodnić. Wszystkich Cules życzę awansu do ćwierćfinału.

0

Messi niestety nic nie poradzi na to co robią nasi obrońcy. Zostaje wierzyć, że przynajmniej we wtorek pokaże swoje umiejętności. Ostatnio strasznie słabo gra Leo. Można powiedzieć: "A kto nie?", ale to jednak najlepszy piłkarz Świata. Nie wypada.

0

Mało kto wierzy w awans Barcy, więc liczę na niespodziankę. Wystawiłbym Songa z Busquetsem, ale tak się nie stanie, więc znów 4-3-3. Miejmy nadzieję, że nie będzie upokorzenia. Ech, ciężkie czasy.

0

To nie jest łatwy czas dla fana Barcy. Trzeba z tym żyć i czekać na lepsze czasy. My nic nie zmienimy, niestety.

0

Naprawdę ciężko jest to skomentować. Myślę, że każdy podświadomie wiedział, jak ten mecz może się skończyć. Czas na zmiany.

0

ALBA ZEJDŹ Z BOISKA!.. A NIE, STURLAJ SIĘ BARANIE!

0

Dłuższe podsumowanie meczu Barcy B niż pierwszej drużyny. Rozumiem, że redaktor szykuje się już na Real ;).

0

Villa! Na Real koniecznie Villa-Messi-Tello. I być może bivote. Trzeba ograć w końcu ten Madryt.

0

Dobry artykuł, przyjemnie się czyta, kiedy ktoś myśli podobnie do mnie. Odpaść w 1/8 to już niestety wstyd dla Barcelony, tym bardziej, że nie gramy z United czy Bayernem, a średniakiem z Włoch. Będzie bardzo trudno im strzelić chociaż jednego gola na Camp Nou, a co dopiero dwa, trzy. Jednak kiedy jest się fanem Barcy, to trzeba wierzyć do końca. I dlatego zasiądę do rewanżu z pozytywnym nastawieniem, niech ta drużyna pokaże nam co potrafi, niech pokaże, że potrafi zmienić, podrasować taktykę w trakcie meczu. Niech zacznie myśleć na gorąco, a nie myślą Pepa sprzed 5 lat. Tego Wam wszystkim życzę Cules. Vamos Barca!

0

Spodziewam się ciekawego spotkania, oby nam czegoś nie "wcisnął" Sharaawy, bo postawią autobus. Po wygraną!

0

Nic z tego nie będzie, pewnie sprowadzimy ciamajdę Reinę, i dalej bramka będzie najsłabszym punktem. Cała Barca.

0

Szkoda, wieczorem emocje zawsze bardziej się udzielają.

0

Super mecz, warto było obejrzeć. Jestem pozytywnie zaskoczony tym pewnym wykończeniem Alexisa. Iniesta znowu fantastyczny mecz.. Brawo Barca!

0

Miejmy nadzieję, że Messi nie strzeli dwóch samobójczych bramek.

0

Skoro Real potrafił tam prowadzić 5-0 do przerwy, to czemu my mamy mieć problemy? Valencia nie ma ani jednego zawodnika na poziomie Barcelony. Z takim składem jaki posiadamy nikt nie może nam w tej lidze podskoczyć. Przynajmniej tak powinno być, wiadomo, że zdarzają się słabsze dni ;). VAMOS!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?