ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzymam kciuki za napastników, oby Villa coś ustrzelił. Alexis niech ogarnie, a Messi strzela kolejne bramki. Wtedy to będzie wymarzone spotkanie.
0
Powiedzmy sobie szczerze, Milan jest słabiutki, ale na pojedynek z Barcą może spiąć poślady i powalczyć.. Na pewno tacy piłkarze jak KPB, Bojan czy El Shaarawy będą chcieli się pokazać przeciwko takiej ekipie. Zobaczymy jak to będzie, nikogo się nie bać, to najważniejsze.
0
Messi miał oczywiście dużo trudniej niż Muller, ale to nie jest ważne. Dokonał tego, i należy mu się szacunek. Większość bramek które Leo zdobył to bardzo ładne akcje albo indywidualne albo zespołowe. Mało jest przypadkowych bramek.
0
Co za baran..
0
To był dobry mecz, tyle słupków i poprzeczek. Najważniejsze, że wygrany. Brawo dla Leo za pobicie rekordu, teraz na pewno będzie mu się grało łatwiej, bez jakiejkolwiek presji.
0
Bez Messiego może być jeszcze ciężej niż w optymalnym składzie. Jednak z Levante też miało być ciężko, a jak się skończyło widzieliśmy wszyscy. Tam błysnął Iniesta, tu może to być Villa, Pedro, Xavi, Cesc albo Tello. Mamy piłkarzy 5 klas lepszych od Betisu, więc nie widzę przeszkód w wygranej ;).
0
Piłka Nożna to piękny sport, każdy może wygrać z każdym. Jednak Barca nie powinna się obawiać nikogo mając takich zawodników.
0
Benfica to nie BATE, więc trzeba będzie pewnie bardziej się sprężyć. Powinno być dobrze.
0
Każdemu sympatykowi Barcelony zapewne brakuje Guardioli, ale jego odejście było dobrą decyzją. Uważam, że z Pepem na ławce, nie mielibyśmy teraz tylu punktów. Po prostu był potrzebny taki impuls, Tito potrafi zrobić dobrą zmianę, na mecze z mocniejszymi ekipami wystawia mocny skład. Rotacja jest, ale nie przesadna, zaufał Cescowi, chłopakowi, który najprawdopodobniej w przyszłym sezonie będzie już kierował pomocą Barcy. Bardzo szkoda, że Puyol jest taki wiekowy, ale myślę, że jakoś bardzo nie odczujemy końca jego kariery, bo aktualnie i tak często nie ma go. A wszystkie te legendy nadal będą wizerunkiem tego wielkiego klubu. Co do reklamy, jakoś trzeba trzepać kasę. Długo byśmy nie pociągnęli bez tego. Pozdrawiam, więcej takich artykułów.
0
Kurcze Alba..
0
2 dla Deulofeu podkreśla fatalną trafność ocen z tego meczu. Chyba jakoś musi się pokazać, ciągłymi podaniami nic nie zdziała, Barcelona potrzebuje kogoś kto weźmie ciężar gry na siebie i spróbuje jakąś indywidualną akcją.
0
Chyba nie tylko mi słowo Barca kojarzy się z czymś wielkim :).
0
Dawać Davida do jedenastki, niech sobie dziś strzeli. Przyda mu się. Obok niego Deulofeu z Tello.
0
Brawo dla Valdesa, oby to nie był tylko jeden przebłysk. Skorygowana ocena dla Pedro jedynie o 0,5, ale zawsze coś.. Thiago fatalnie, ale dziś pogra, poczuje piłkę, i będzie lepiej.
0
No i oby było jeszcze lepiej, najważniejsze aby w każdym meczu strzelać więcej niż tracić. To i tak zapewne się poprawi, bo wrócili Pique z Puyolem. Powinno być tylko lepiej, bez głupich strat punktowych i odskoczymy Realowi na jeszcze więcej punktów.
0
juliancarax, dziwne? A co on pokazuje w Arsenalu? Kiedy bramkę w ogóle strzelił, bo nie kojarzę..
0
Dokładnie, ciężki okres się zbliża. Całe szczęście, że obrona już w całości, jest większa szansa, że po kolei będziemy doliczać sobie 3 punkty. Ucieszy mnie skromne zwycięstwo.
0
Powiem tak, dla Alvesa 7 zdecydowanie, nie wiem za co jest tak bardzo jechany, pewnie za to, że nie jest wychowankiem. Spokojnie panowie redaktorzy, Montoya w przyszłym sezonie zapewne będzie grać dużo częściej i będziecie mogli mu wystawiać "9" co mecz :). Dla Messiego 9, bo jak w jakimś meczu strzeli 4 gole i zaliczy 2 asysty to co dostanie? 20? Pedro ocenę wyżej. Zgadzam się, że Iniesta strasznie dużo traci na lewym skrzydle, i jest to tylko marnowanie tego zawodnika. Jak już na siłę grać Xavim, Iniestą i Cesciem w składzie to Cesc jako fałszywa "9". Chociaż on też tam dużo traci.. Podsumowując, oceny mogłoby być lepsze, argumentacja do nich również.
0
Ogarnąć obronę, i znów będą manity. I zgadzam się z Kasabianem.
0
Nieważne z kim zagramy, i tak należy pokonać wszystkich rywali by sięgnąć po tytuł. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie Cluj, bo aż odechciewa się takich spotkań oglądać.
0
Oj Mou, Mou. Bez niego byłoby tak nudno i spokojnie. Ale taki już jest Real, ogółem. Kibice, zawodnicy, sztab szkoleniowy. Prowokatorzy numer 1.
0
Podczas spotkań tego nie widać, ale statystyk się nie oszuka. Pewnie i tak my będziemy niedługo zajmować pierwszą lokatę.
0
Spoko, jestem pewny, że Song jeszcze pokaże na co go stać. Poza tym w tych meczach w których występował grał przyzwoicie. A Villa? Wrócił, i strzela bramki, dzięki którym Barca ma teraz 8pkt przewagi nad Realem. Naprawdę te pastwienie się nad piłkarzami jest okropne, wiadomo, że nie można ciągle grać świetnie. Praktycznie każdy piłkarz ma czasem gorsze chwile.
0
Szacunek. Szkoda, że wolał imprezy.
0
WiernyCules
Mogłeś sobie darować te ostatnie zdanie..
0
Mówcie co chcecie, ale nie widzę w nim przyszłego gwiazdora. To będzie raczej taki drugi Pedro, czyli niezły ale nic ponad tym.
0
Zlatan na propsie, gol naprawdę przedniej urody. Jaki inny piłkarz uderzyłby z przewrotki w tej sytuacji? Piłkarze Barcy pewnie by poczekali aż wszyscy rywale wrócą i zaczęli klepać :D.
0
Mogło być gorzej.
0
No zgadza się, Pique daje pewność obronie. Jeszcze wróci Puyol, i na pewno będzie lepiej. Ważne, że więcej strzelamy niż tracimy, dzięki tej dziurawej obronie na nudę nie ma co narzekać ;).
0
Pierdolenie o Szopenie..