ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miejmy nadzieje, że będą dwa zwycięstwa.
0
Gdyby nie sędziowie to byś miał 4 bramki. Brawo za ten mecz, odszczekuje wszystkie niechlubne przedmeczowe słowa.
0
SAS jest dla mnie trochę "nudne", wolę jednak takie widowiskowe akcje. Ale masz racje, grają bardzo mądrze, z takimi doświadczanymi zawodnikami i trenerem to nic dziwnego. Duncan cały czas zadziwia swoją grą.
0
No brawo Leo, szkoda, że nie docenili Iniesty. Cris jak zawsze rozpierdala swoją mimiką twarzy, w tym roku jeszcze "zbrązowiał". Co do innych wyborów, to też wybrałbym bramkę Stocha, bo bardzo trudno tak się złożyć i uderzyć w okno. Jedenastka mogłaby być lepszy, na pewno znalazłbym tym miejsce dla Alby i może Ivanović z Chelsea na prawej?
0
No brawo Leo, szkoda, że nie docenili Iniesty. Cris jak zawsze rozpierdala swoją mimiką twarzy, w tym roku jeszcze "zbrązowiał".
0
Zgadzam się Rozwad, bardzo przyjemnie się ich ogląda. Warto czasem zarwać nockę :).
0
Jawai potrafi tak skakać? Niezłe te alley-oopy, prawie jak NBA. Jak ktoś lubi takie akcje to polecam LA Clippers.
0
Dobra, zgasił mnie..
0
matifcb,
A czy tutaj jest mowa o Alexisie? Oboje grają fatalnie, a Pedro większość faworyzuje, bo jest wychowankiem.
0
Panowie jak Pedro strzela, to niestety tylko wtedy jak piłka się od niego odbije. Ale dobre i to, brawo Barca, jedziemy z nimi dalej!
0
Super mecz bramkarza, i świetna bramka Lobato. Villareal to rywal nie byle jaki, więc wygrana cieszy, szczególnie na wyjeździe. Oier chyba na stałe straci miejsce między słupkami, a Masip pokazał się z naprawdę dobrej strony.
0
O Aguero w Barcy to niestety możemy tylko pomarzyć. A duet z Messim byłby naprawdę niesamowity.
0
Co innego mogę powiedzieć, po kolejne zwycięstwo panowie!
0
Oby tak było i tym razem, dobrze skończyliśmy tamten rok, to teraz dobrze zacznijmy ten.
0
No Tito, niezły z Ciebie twardziel.
0
Brawo Barca.
0
Jeśli nie mają zamiaru sprzedawać Davida, to niech trener da mu więcej szans na grę. Inaczej tylko robią mu krzywdę.
0
Cesc jest naprawdę świetny, a nadal zapierdziela. To się docenia.
0
Anży jest bogate, ale na takie gwiazdy jak Messi czy Ronaldo nie może sobie jeszcze pozwolić. Powód jest prosty, zadupie piłkarskie. Kasa to nie wszystko, trzeba jeszcze jakoś inaczej "zaprosić" wielkie gwiazdy do siebie. W tym momencie tylko Eto'o jest tam prawdziwą gwiazdą. Reszta to dobrzy piłkarze, wzięci z przeciętnych lig jak np. belgijska.
0
Isaac, ale my Cie nie chcemy :(
0
Świetny w akcjach do przodu, przeciętny w obronie. Przy tak ofensywnym usposobieniu jakim gra Barcelona to bardzo dobry lewy obrońca.
0
Jak jeszcze ktoś napisze co tu robi Polska, to chyba się załamie :(.
0
Krzyżyk na drogę. Niech chłopak idzie tam gdzie będzie grał, tutaj nie ma żadnych szans na grę.
0
Sanchez 3, Pedro 6,5. Serio?
0
Brawo panowie, wszystkie bramki piękne.
0
Jak się ze snajpera robi skrzydłowego, bo przecież wszystko pod Messiego musi być, to czego oczekujecie. Lepiej dla niego jak stąd odejdzie, bo niestety po tej kontuzji się tutaj nie odbuduje. Życzę mu jak najlepiej.
0
Nie widzę powodów dlaczego Barcelona miałaby tego meczu nie wygrać. Większość piłkarzy jest w formie, będą jeszcze bardziej zmotywowani z powodu choroby Tito, a Real gra na wyjeździe z Malagą i jest szansa, że stracą kolejne punkty.. Tylko zwycięstwo. Vamos!
0
Nie powinniśmy mieć problemów z wyeliminowaniem Milanu. Sama motywacja im do zwycięstwa nie wystarczy, a skład mają naprawdę przeciętny. Najciekawszy mecz Real-United..
0
Niezły mecz Barcy, piękna bramka Adriano, kolejny dublet Messiego i remis Realu. Niczego więcej nie potrzebuje.
0
No i bardzo dobrze.