0

Nie jedźcie na El Nino, to on nas upokorzył na CN i miał niezłą końcówkę. Llorente powinien wejść w drugiej połowie i zobaczymy kto się lepiej pokaże.

0

@Thalantyr
Oczywiście "lepszość" Messiego jest niepodważalna. I mówią o tym na Świecie praktycznie wszyscy, nawet byli piłkarze Realu.

0

Ciekawe, że dostałem same minusy za powiedzenie prawdy, pozdro :D

0

Messi jak zarósł :)

0

Nie przesadzajcie, że Ronaldo wczoraj nic nie grał, bo starał się, i jakby miał lepszych kolegów to potrafiliby wykorzystać sytuacje (Varela w bramkarza i Nani w obrońce). Messi też na pewno by nie strzelił 3 goli Niemcom, ale pokazał, że jest świetnym przywódcą i potrafi też strzelić z dystansu. Fajnie widzieć, jak się cieszy razem z Higuainem i Di Marią.. A dziś Hiszpania, trzymam kciuki.

0

Ameryki nie odkrył :x

0

Ale na rm.pl dalej będą się napinać, że Messi to mały sterydziarz, który strzela wszystkie gole na pustą bramkę. Lubię się z nich pośmiać, czekam aż wstawią tam jego wypowiedź :).

0

Można śledzić na bieżąco ^^

0

Bez urazy ale zgadzam z Bingoo, właściwie kogo interesuje ten mecz, skoro teraz każdy z nas cieszy się z wygrania Pucharu Króla? Może oceny za mecz z Athletic będą za miesiąc jak wszyscy zapomną o tym spotkaniu ..

0

A jak pisałem w zapowiedzi, że to będzie łatwy mecz, bo Athletic nic nie gra od dwóch miesięcy, to zostałem zalany falą minusów. Barca chyba z szacunku nie atakowała w drugiej połowie, bo te 6-0 naprawdę można było osiągnąć.

0

Jestem pozytywnie nastawiony, Bilbao spuściło z tonu już podczas meczów ze Sportingiem Lizbona, a średnie Atletico po prostu ich pojechało. Jeśli zagramy swoje, a obrona będzie pewna, to spokojnie wygramy. Mój typ 3-1 dla Barcy.

0

Boże, sami hejterzy. W końcu coś nowego, a nie ciągle to samo, stroje różniące się jedynie grubością pasów. Owszem, wyjazdowe są dupiate, ale pewnie nie będziemy ich zbyt często używać.

0

Perisicia najbardziej mi się podobała bramka. Ciężko jest tak uderzyć z powietrza, jeszcze idealnie w okno ..

0

Strasznie się wkurzyłem, żeby taka "piłka" wygrała. Niestety, jedyne co jest godne podziwu to Petr Cech i jego szczęście. Cały mecz wiedziałem, że oni to jednak wygrają, bo nie ma sprawiedliwości na tym marnym Świecie. Szkoda mi Robbena, ale po co podchodził do tego karnego? Lewonożni piłkarze słabo egzekwują jedenastki ...

0

Lepiej tam niż do Chel$ea, lub Merd (Inter). Ale myślę, że na razie bez pracy zostanie :D

0

Messi
Mam po prostu swoje zdanie, Ty patrzysz na to inaczej, ja też. Nie ma się co spierać, w końcu oboje kibicujemy Barcelonie. Pozdro.

0

Świetny rezerwowy, który nie kłóci się o swoją rolę w klubie.

0

Messi, obejrzyj ten filmik :


Ja tutaj widzę, że to Evra obniża rękę kiedy Suarez przechodzi. A co, Luis ma go prosić o tą łapę, jak jakąś damulkę? :). I proszę Cię, nie podważaj mojego oddania dla Barcy, ja po prostu nie jestem ślepo w nią zapatrzony. Sam się czasem dziwię, dlaczego akurat ją pokochałem, bo charakter mam zgoła inny.

0

Messi8510
A Ty co, słyszałeś jak Suarez krzyczy do Evry? Po Twoim nicku wnioskuje jaki jesteś zapatrzony w Barcelonę, a pewnie "fanem" jesteś od czasu jak Messi zaczął sypać po 5 goli w meczu. Ogarnij bajere.

0

Lol, jak czytam niektóre komentarze to niezłe zjeby tu siedzą. Suarezowi daleko do grzecznego, ale nie przesadzajmy. Wszyscy się spinają, przez tą aferę z "Negrito", ale jak Messi tak krzyczał do Drenthe, to tłumaczony był, że tak się mówi w Ameryce Południowej. Bitch, please.

0

Mój kolega złamał obojczyk, leczył go ponad miesiąc, dochodziło do dwóch. Więc spoko, nie jest tak źle. Lepsze to niż noga .. (Nie zrozumcie mnie źle).

0

Jak się kocha sport to można wszystko. A w Katalonii wszyscy kochają sport, włącznie z prezesami klubów. W Polsce niestety zawodnicy to obiboki, a prezesi zmieniają trenerów po jednej porażce (Mister Józef Wojciechowski).

0

Brzmi mądrze, a jak będzie to wyjdzie w praniu.

0

Zajebiste zaangażowanie, naprawdę gratuluje. Żenada, żeby tak sobie odpuścić mecz.

0

Bo nim jesteś Royston. Ludzie przestali się nim interesować to trzeba "aferę" zrobić, widać, że koleś jest jakiś KREJZI.

0

Ech, smutny był wczorajszy wieczór, chociaż 4 gole Messiego i ucieczka CR trochę go osłodziły. Będzie Guardioli brakowało, ale Tito jest podobnym człowiekiem do niego, i mam nadzieję, że będzie również świetnym trenerem.
T'estimem Pep ...

0

Najlepszego, i żeby trener w końcu Cię wystawiał tam gdzie twoja pozycja, w środku pola, a nie na skrzydle. Sukcesu na Ojro, i wygrania CdR!

0

@beneq
Athletic gra w finale Ligi Europejskiej, a Llorente w meczu ze Sportingiem zaliczył bramkę i asystę. Praktycznie w każdym meczu coś strzela. Więc jakieś tam ogranie ma, bo LE to też europejskie puchary.

0

Dobre informacje, oby były bardziej prawdziwe niż pierdoły o Alvesie i Luizie. Trzymam kciuki za ten transfer ;).

0

To niech odświeżą inne pozycje, a nie prawą obronę. Żeby tylko nie odszedł, bo będziemy żałować :/.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?